Activ

RIVIERA STUDIO S.R.L.

CUI: 28677971
CIF: 28677971
Reg. Com.: J12/1650/2011
CAEN: 7410
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 iunie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:59

Despre RIVIERA STUDIO S.R.L.

RIVIERA STUDIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activeaza in sectorul tranzactii imobiliare (cod CAEN 7410). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, RIVIERA STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
39.413 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
14.932 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
289 RON
Casa & conturi bănci
14.643 RON
Capital propriu
-16.738 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath nr. 42, 400290
Telefon0741501843

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath nr. 42, 400290
Cod poștal: 400290
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath nr. 42, 400290
Cod postal
400290
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.06.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 20 ianuarie 2016

Stare inactivitate

Data inactivare
14 august 2018
Data reactivare
17 octombrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-39.413 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 10.000 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 23.830 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 39.413 RON 1.174 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 22.656 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 22.418 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 39.413 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 39.413 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 14.932 RON 23.285 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 14.932 RON 23.285 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 289 RON 10.000 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.643 RON 13.285 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 31.670 RON 391 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -16.738 RON 22.894 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active14.932RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

212,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale14.932 RON
Datorii totale31.670 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,47 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-112,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 39.413 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 39.413 39.413
2022 10.000 23.830 1.174 22.656 22.418 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 482 +55,0% față de anul precedent 482 152 330 316 0 0
2013 311 +3,7% față de anul precedent 311 3.499 0 0 3.188 3.193
2012 300 -99,8% față de anul precedent 301 4.290 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.989 3.998
2011 118.000 118.000 2.220 115.780 112.240 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 0 14.932 14.932 0 289 14.643
2022 0 23.285 23.285 0 10.000 13.285
2021 0 119.011 119.011 0 118.509 502
2020 0 119.011 119.011 0 118.509 502
2019 0 119.011 119.011 0 118.509 502
2018 0 119.011 119.011 0 118.509 502
2017 0 119.011 119.011 0 118.509 502
2015 0 119.054 119.054 0 118.552 502
2014 0 119.202 119.202 0 118.506 696
2013 0 118.872 118.872 0 118.596 276
2012 0 118.323 118.323 0 118.123 200
2011 0 118.211 118.211 0 118.000 211

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 31.670 +7.999,7% față de anul precedent -16.738 Neraportat 1
2022 391 -97,1% față de anul precedent 22.894 Neraportat 0
2021 13.587 0,0% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2020 13.587 0,0% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2019 13.587 0,0% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2018 13.587 0,0% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2017 13.587 -0,3% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2015 13.630 -0,1% față de anul precedent 105.424 Neraportat 0
2014 13.637 +0,1% față de anul precedent 105.565 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 13.623 +37,9% față de anul precedent 105.249 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 9.881 +71,2% față de anul precedent 108.442 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 5.771 112.440 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
39.413 RON
Angajati
1
Datorii
31.670 RON +7999.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 22.418 RON

Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 22.418 RON

Cifra de afaceri
10.000 RON
Profit net
22.418 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
391 RON -97.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.587 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.587 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.587 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.587 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.587 RON -0.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.630 RON -0.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 482 RON. Profit: 316 RON

Cifra de afaceri: 482 RON. Profit: 316 RON

Cifra de afaceri
482 RON +54.98% față de anul precedent
Profit net
316 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
13.637 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
311 RON +3.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.193 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.623 RON +37.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300 RON -99.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.998 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.881 RON +71.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 118.000 RON. Profit: 112.240 RON

Cifra de afaceri: 118.000 RON. Profit: 112.240 RON

Cifra de afaceri
118.000 RON
Profit net
112.240 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
5.771 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRIVIERA STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

RIVIERA STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7410 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7410, Cluj

LIGHTSQUARE S.R.L.
CUI: 28628219CAEN: 7410
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.633 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AQUARIUM NATURA SRL
CUI: 28106355CAEN: 7410
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2011-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.990 RON
Profit
12.693 RON
Angajati
1
NO GATE PRODUCTION SRL
CUI: 29207188CAEN: 7410
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.713.880 RON
Profit
77.702 RON
Angajati
5

Alte firme din Cluj

MURASAKI DESIGN SRL
CUI: 28678004CAEN: 1429
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2011-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.309 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FINESSE HR SRL
CUI: 28654137CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
733.672 RON
Profit
588.072 RON
Angajati
0
UNITARIUS TRAVEL SRL
CUI: 28545849CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
725.251 RON
Profit
21.570 RON
Angajati
3
RATUSA JR SRL
CUI: 28880371CAEN: 4712
Activ
CLUJ, Mun. Turda2011-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
630.069 RON
Profit
26.947 RON
Angajati
2
REDHEAD CONSULT S.R.L.
CUI: 27327528CAEN: 7021
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.875 RON
Profit
105.066 RON
Angajati
1
FRONT RIVER SRL
CUI: 29974237CAEN: 5630
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
881.809 RON
Profit
174.178 RON
Angajati
5
DECARDIS S.R.L.
CUI: 15016102CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-11-15
fara e-Factura
GUIDELINE CONSULTING S.R.L.
CUI: 36759479CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
240 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RIVIERA STUDIO S.R.L.?

CUI-ul RIVIERA STUDIO S.R.L. este 28677971.

Unde este sediul RIVIERA STUDIO S.R.L.?

RIVIERA STUDIO S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Donath nr. 42, 400290, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata RIVIERA STUDIO S.R.L.?

RIVIERA STUDIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RIVIERA STUDIO S.R.L. in 2023?

In 2023, RIVIERA STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are RIVIERA STUDIO S.R.L.?

RIVIERA STUDIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are RIVIERA STUDIO S.R.L.?

RIVIERA STUDIO S.R.L. are codul CAEN principal 7410.

Ce profit a inregistrat RIVIERA STUDIO S.R.L. in 2023?

RIVIERA STUDIO S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 39.413 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.