Activ

VYSYON CLEM SRL

CUI: 28844239
CIF: 28844239
Reg. Com.: J2011001347227
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 iulie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:28

Despre VYSYON CLEM SRL

VYSYON CLEM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VYSYON CLEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 76.380 RON, in crestere fata de anul precedent (+21.1%). Profitul net inregistrat a fost de 3.395 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.090 RON in 2011 la 76.380 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
76.380 RON
Venituri totale
76.385 RON
Cheltuieli totale
72.226 RON
Profit brut
4.159 RON
Profit net
3.395 RON
Marja profit net
4,44%
Active imobilizate
60.475 RON
Active circulante
1.921 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
50 RON
Casa & conturi bănci
1.871 RON
Capital propriu
-1.547 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hlincea nr. 10, 700715
Detalii adresacamera 3

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hlincea nr. 10, 700715
Cod poștal: 700715
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hlincea nr. 10, 700715
Detalii
camera 3
Cod postal
700715
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.07.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
76.380 RON
Rezultat net
3.395 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 76.380 RON 63.048 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 76.385 RON 65.519 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 72.226 RON 67.659 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 4.159 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 3.395 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 2.140 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 2.770 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 60.475 RON 68.450 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.921 RON 7.915 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 62.396 RON 76.365 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 50 RON 50 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.871 RON 7.865 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 63.943 RON 81.307 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -1.547 RON -4.942 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active62.396RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

102,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale62.396 RON
Datorii totale63.943 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,4 %Profit net / active totale
ROE
-219,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 76.380 +21,2% față de anul precedent 76.385 72.226 4.159 3.395 0 0
2023 63.048 +52,3% față de anul precedent 65.519 67.659 0 0 2.140 2.770
2022 41.386 +3,3% față de anul precedent 58.187 60.922 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.735 2.519
2021 40.051 +49,4% față de anul precedent 40.051 36.978 3.073 +500,2% față de anul precedent 2.404 0 0
2020 26.812 -21,7% față de anul precedent 26.812 26.300 512 -52,6% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 292
2019 34.251 -10,5% față de anul precedent 34.251 33.170 1.081 -70,1% față de anul precedent 53 -97,9% față de anul precedent 0 0
2018 38.276 +15,4% față de anul precedent 38.276 34.664 3.612 +155,6% față de anul precedent 2.464 +302,0% față de anul precedent 0 0
2017 33.161 -8,9% față de anul precedent 33.184 31.771 1.413 613 0 0
2016 36.392 -29,1% față de anul precedent 36.392 48.372 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 11.980 12.708
2015 51.345 +97,2% față de anul precedent 51.345 46.941 4.404 +36,1% față de anul precedent 2.864 +16,7% față de anul precedent 0 0
2014 26.033 +8,2% față de anul precedent 26.033 22.798 3.235 -16,2% față de anul precedent 2.454 -21,8% față de anul precedent 0 0
2013 24.066 +14,5% față de anul precedent 24.066 20.208 3.858 +123,9% față de anul precedent 3.136 +187,2% față de anul precedent 0 0
2012 21.022 +245,2% față de anul precedent 21.022 19.299 1.723 1.092 0 0
2011 6.090 6.090 7.841 0 0 1.751 1.934

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 60.475 1.921 62.396 0 50 1.871
2023 68.450 7.915 76.365 0 50 7.865
2022 76.425 75 76.500 0 50 25
2021 0 1.741 1.741 0 454 1.287
2020 0 471 471 0 471 0
2019 0 50 50 0 50 0
2018 0 50 50 0 50 0
2017 0 50 50 0 50 0
2016 0 50 50 0 50 0
2015 1.250 8.137 9.387 0 50 8.087
2014 3.750 2.534 6.284 0 0 2.534
2013 0 3.261 3.261 0 0 3.261
2012 0 63 63 0 0 63
2011 320 0 320 0 0 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 63.943 -21,4% față de anul precedent -1.547 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 81.307 +3,4% față de anul precedent -4.942 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 78.672 +5.543,6% față de anul precedent -2.172 Neraportat 1
2021 1.394 -44,9% față de anul precedent 347 Neraportat 0
2020 2.528 +39,3% față de anul precedent -2.057 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 1.815 -2,8% față de anul precedent -1.765 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.868 -56,9% față de anul precedent -1.818 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 4.333 -12,4% față de anul precedent -4.283 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 4.946 +214,2% față de anul precedent -4.896 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 1.574 +17,9% față de anul precedent 7.813 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 1.335 +74,1% față de anul precedent 4.949 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 767 +8,8% față de anul precedent 2.494 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 705 -65,7% față de anul precedent -642 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 2.054 -1.734 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CCCLEMENT COSTEL PÎRHANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27633/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 76.380 RON. Profit: 3.395 RON

Cifra de afaceri: 76.380 RON. Profit: 3.395 RON

Cifra de afaceri
76.380 RON +21.15% față de anul precedent
Profit net
3.395 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.943 RON -21.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 63.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 63.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
63.048 RON +52.34% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.770 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
81.307 RON +3.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.386 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.386 RON +3.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.519 RON
Angajati
1
Datorii
78.672 RON +5543.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 40.051 RON. Profit: 2.404 RON

Cifra de afaceri: 40.051 RON. Profit: 2.404 RON

Cifra de afaceri
40.051 RON +49.38% față de anul precedent
Profit net
2.404 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.394 RON -44.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 26.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.812 RON -21.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
292 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.528 RON +39.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 34.251 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri: 34.251 RON. Profit: 53 RON

Cifra de afaceri
34.251 RON -10.52% față de anul precedent
Profit net
53 RON -97.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.815 RON -2.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 38.276 RON. Profit: 2.464 RON

Cifra de afaceri: 38.276 RON. Profit: 2.464 RON

Cifra de afaceri
38.276 RON +15.42% față de anul precedent
Profit net
2.464 RON +301.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.868 RON -56.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 33.161 RON. Profit: 613 RON

Cifra de afaceri: 33.161 RON. Profit: 613 RON

Cifra de afaceri
33.161 RON -8.88% față de anul precedent
Profit net
613 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.333 RON -12.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 36.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.392 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.392 RON -29.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.708 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.946 RON +214.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.345 RON. Profit: 2.864 RON

Cifra de afaceri: 51.345 RON. Profit: 2.864 RON

Cifra de afaceri
51.345 RON +97.23% față de anul precedent
Profit net
2.864 RON +16.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.574 RON +17.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 26.033 RON. Profit: 2.454 RON

Cifra de afaceri: 26.033 RON. Profit: 2.454 RON

Cifra de afaceri
26.033 RON +8.17% față de anul precedent
Profit net
2.454 RON -21.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.335 RON +74.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.066 RON. Profit: 3.136 RON

Cifra de afaceri: 24.066 RON. Profit: 3.136 RON

Cifra de afaceri
24.066 RON +14.48% față de anul precedent
Profit net
3.136 RON +187.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
767 RON +8.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 21.022 RON. Profit: 1.092 RON

Cifra de afaceri: 21.022 RON. Profit: 1.092 RON

Cifra de afaceri
21.022 RON +245.19% față de anul precedent
Profit net
1.092 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
705 RON -65.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.090 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.090 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.934 RON
Angajati
1
Datorii
2.054 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVYSYON CLEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Iaşi (IAŞI)

VYSYON CLEM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Iaşi (IAŞI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27633/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
VYSYON CLEM SRL
CUI
28844239
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J22/1347/2011
EUID
ROONRC.J22/1347/2011
Sediu
Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi, Str. HLINCEA, Nr. 10, camera 3, Bl. 994, Scara A, Etaj 4, Ap. 19
Județ
Iaşi
Număr încheiere
581887
Data încheierii
21.07.2026
Număr dosar
2804791
Data dosarului
15.07.2026
Tribunal
Iasi
Registrator
Irina-Simona Nasulea

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2804791 din 15.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27633/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Iaşi

TRAWSER SRL
CUI: 32304679CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2013-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.836 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDRA-EMMA-RADU S.R.L.
CUI: 47358456CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2022-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.159 RON
Profit
1.934 RON
Angajati
1
MITEA JUNIOR SRL
CUI: 30840565CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.314 RON
Profit
11.488 RON
Angajati
1
DAN & ALEX TAXI DOI S.R.L.
CUI: 43213274CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
75.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SELFCITY S.R.L.
CUI: 44906589CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.302 RON
Profit
2.169 RON
Angajati
1
ALESIS INTERCAR SRL
CUI: 36490469CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.975 RON
Profit
10.831 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Iaşi

MACOTA VIL S.R.L.
CUI: 28761095CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.080 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KIDORO TAXI SRL
CUI: 29158760CAEN: 4933
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.495 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
RAZTEH TAX SRL
CUI: 28691674CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AUTO RIGACOM S.R.L.
CUI: 29184289CAEN: 4932
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
28 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Iaşi

EVENTIQUE SRL
CUI: 28844220CAEN: 9329
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.415 RON
Profit
1.568 RON
Angajati
0
DURAS TRADE COMPANY SRL
CUI: 28795829CAEN: 2511
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.210.958 RON
Profit
24.624 RON
Angajati
4
ELITCAD S.R.L.
CUI: 28882461CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.350 RON
Profit
3.583 RON
Angajati
0
COSAMA GRUP SRL
CUI: 28539065CAEN: 4399
Activ
IAŞI, Sat Ciohorăni Com. Ciohorăni2011-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.081.511 RON
Profit
51.428 RON
Angajati
7
CELETERM IMPEX S.R.L.
CUI: 29114283CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AUTO TRAINING EXPERT SRL
CUI: 26282371CAEN: 8553
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2009-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.045.060 RON
Profit
0 RON
Angajati
13
DELANO TECHNOLOGY SRL
CUI: 31005806CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Sat Vişan Com. Bârnova2012-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.682 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
PAN IMOB 2019 S.R.L.
CUI: 41442387CAEN: 4120
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2019-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.561 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VYSYON CLEM SRL?

CUI-ul VYSYON CLEM SRL este 28844239.

Unde este sediul VYSYON CLEM SRL?

VYSYON CLEM SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Hlincea nr. 10, 700715, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata VYSYON CLEM SRL?

VYSYON CLEM SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VYSYON CLEM SRL in 2024?

In 2024, VYSYON CLEM SRL a raportat o cifra de afaceri de 76.380 RON.

Cati angajati are VYSYON CLEM SRL?

VYSYON CLEM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are VYSYON CLEM SRL?

VYSYON CLEM SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat VYSYON CLEM SRL in 2024?

VYSYON CLEM SRL a inregistrat un profit net de 3.395 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.