Activ

TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 28877490
CIF: 28877490
Reg. Com.: F25/890/2011
CAEN: 0145
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 18 iulie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Despre TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Nicolae Bălcescu Orş. Vânju Mare, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 15.07.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Mehedinţi

PĂSAT VALI S.R.L.
CUI: 39737130CAEN: 0145
Activ
MEHEDINŢI, Sat Recea Com. Punghina2018-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.034 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AGROTURISM OBÎRŞIA SRL
CUI: 32843274CAEN: 0145
Activ
MEHEDINŢI, Com. Obârşia-Cloşani2014-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
39.292 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 28877490.

Cand a fost infiintata TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

TARLIU GHE. VALERIA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
24 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
24 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.