Activ

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 28889818
CIF: 28889818
Reg. Com.: F2011001333240
CAEN: 0148
Formă: Necunoscut
Înființată: 19 iulie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Creşterea altor animale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:18

Despre BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Sălişte Com. Băseşti, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor animale" (cod CAEN 0148), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Sălişte Com. Băseşti
Telefon0374016154

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Sălişte Com. Băseşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Sălişte Com. Băseşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.07.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2011 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2011
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Sălişte Com. Băseşti (MARAMUREŞ)

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Sălişte Com. Băseşti (MARAMUREŞ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0148, Maramureş

API ANIELA SRL
CUI: 37468737CAEN: 0148
Activ
MARAMUREŞ, Sat Moisei Com. Moisei2017-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.132 RON
Profit
3.212 RON
Angajati
1
PATRU-I FLOARE SRL
CUI: 16741108CAEN: 0148
Activ
MARAMUREŞ, Sat Glod Com. Strâmtura2004-09-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.223 RON
Profit
75.402 RON
Angajati
1
APIS MARIANA SRL
CUI: 37701025CAEN: 0148
Activ
MARAMUREŞ, Sat Berbeşti Com. Giuleşti2017-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.148 RON
Profit
1.119 RON
Angajati
0
API ASIG PASCU SRL
CUI: 36254352CAEN: 0148
Activ
MARAMUREŞ, Sat Onceşti Com. Onceşti2016-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.575 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SIKA SANTA SRL
CUI: 34927789CAEN: 0148
Activ
MARAMUREŞ, Sat Poienile de Sub Munte Com. Poienile de Sub Munte2015-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.009 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 28889818.

Unde este sediul BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Sălişte Com. Băseşti, Sat Sălişte Com. Băseşti, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BOGOVIŢ COSMIN-VASILE ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0148 (Creşterea altor animale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.