Transporturi rutiere de mărfuri
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:32
Despre FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Slobozia Com. Slobozia, judetul ARGEŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 284.021 RON, in crestere fata de anul precedent (+16.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 34.545 RON in 2011 la 284.021 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 284.021 RON
- Venituri totale
- 284.021 RON
- Cheltuieli totale
- 299.722 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 24.653 RON
- Active circulante
- 425.597 RON
- Stocuri
- 229.899 RON
- Creanțe
- 5.664 RON
- Casa & conturi bănci
- 190.034 RON
- Capital propriu
- 424.009 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Slobozia Com. Slobozia, Str. Morii nr. 7, 117660
- Cod postal
- 117660
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 12.08.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Orăşenească Costeşti
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 17 martie 2016
- Data reactivare
- 19 aprilie 2016
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 284.021 RON
- Rezultat net
- -18.538 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 284.021 RON | 244.482 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 284.021 RON | 244.482 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 299.722 RON | 192.679 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 51.803 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 49.358 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 15.701 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 18.538 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 24.653 RON | 7.195 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 425.597 RON | 472.398 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 450.250 RON | 479.593 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 229.899 RON | 163.773 RON |
| CreanțeSume de încasat | 5.664 RON | 35.957 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 190.034 RON | 272.668 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 26.241 RON | 16.047 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 424.009 RON | 463.546 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 16,22 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 94,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 284.021 +16,2% față de anul precedent | 284.021 | 299.722 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.701 | 18.538 |
| 2023 | 244.482 +136,5% față de anul precedent | 244.482 | 192.679 | 51.803 +1,0% față de anul precedent | 49.358 +2,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 103.388 -1,0% față de anul precedent | 103.388 | 52.107 | 51.281 -5,5% față de anul precedent | 48.098 -11,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 104.403 +1,7% față de anul precedent | 104.403 | 50.125 | 54.278 -5,8% față de anul precedent | 54.110 -3,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 102.685 -42,0% față de anul precedent | 105.789 | 48.163 | 57.626 -27,5% față de anul precedent | 56.228 -27,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 177.108 +8,8% față de anul precedent | 177.261 | 97.789 | 79.472 +2,1% față de anul precedent | 77.701 +3,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 162.778 +0,9% față de anul precedent | 162.778 | 84.932 | 77.846 -18,2% față de anul precedent | 75.367 -16,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 161.260 +142,7% față de anul precedent | 161.260 | 66.071 | 95.189 +197,0% față de anul precedent | 90.351 +200,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 66.440 | 66.440 | 34.389 | 32.051 | 30.057 | 0 | 0 |
| 2015 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2013 | 37.714 -64,1% față de anul precedent | 37.753 | 39.264 | 0 | 0 | 1.511 | 2.643 |
| 2012 | 105.118 +204,3% față de anul precedent | 105.263 | 112.467 | 0 | 0 | 7.204 | 7.204 |
| 2011 | 34.545 | 34.558 | 42.635 | 0 | 0 | 8.077 | 8.077 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24.653 | 425.597 | 450.250 | 229.899 | 5.664 | 190.034 |
| 2023 | 7.195 | 472.398 | 479.593 | 163.773 | 35.957 | 272.668 |
| 2022 | 9.497 | 409.110 | 418.607 | 109.315 | 36.292 | 263.503 |
| 2021 | 3.360 | 377.410 | 380.770 | 75.717 | 20.383 | 281.310 |
| 2020 | 3.360 | 343.785 | 347.145 | 52.666 | 28.016 | 263.103 |
| 2019 | 3.360 | 290.182 | 293.542 | 21.391 | 21.707 | 247.084 |
| 2018 | 3.754 | 179.632 | 183.386 | 14.056 | 5.877 | 159.699 |
| 2017 | 4.702 | 100.080 | 104.782 | 10.097 | 10.732 | 79.251 |
| 2016 | 3.258 | 15.578 | 18.836 | 4.733 | 7.843 | 3.002 |
| 2015 | 0 | 37 | 37 | 0 | 0 | 37 |
| 2014 | 0 | 37 | 37 | 0 | 0 | 37 |
| 2013 | 0 | 37 | 37 | 0 | 0 | 37 |
| 2012 | 0 | 38.167 | 38.167 | 0 | 5.534 | 32.633 |
| 2011 | 0 | 12.781 | 12.781 | 0 | 10.092 | 2.689 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 26.241 +63,5% față de anul precedent | 424.009 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 16.047 +263,1% față de anul precedent | 463.546 | Neraportat | 1 |
| 2022 | 4.419 -69,9% față de anul precedent | 414.188 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 14.680 -58,3% față de anul precedent | 366.090 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 35.165 -7,0% față de anul precedent | 311.980 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 37.790 +608,3% față de anul precedent | 255.752 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 5.335 +154,3% față de anul precedent | 178.051 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 2.098 -67,7% față de anul precedent | 102.684 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 6.503 -63,4% față de anul precedent | 12.333 | Neraportat | 1 |
| 2015 | 17.761 0,0% față de anul precedent | -17.724 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 17.761 0,0% față de anul precedent | -17.724 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 17.761 -66,6% față de anul precedent | -17.724 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 53.248 +157,8% față de anul precedent | -15.081 | Neraportat | 1 |
| 2011 | 20.658 | -7.877 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 284.021 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 284.021 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 284.021 RON +16.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 18.538 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 26.241 RON +63.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 244.482 RON. Profit: 49.358 RON
Cifra de afaceri: 244.482 RON. Profit: 49.358 RON
- Cifra de afaceri
- 244.482 RON +136.47% față de anul precedent
- Profit net
- 49.358 RON +2.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 16.047 RON +263.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.388 RON. Profit: 48.098 RON
Cifra de afaceri: 103.388 RON. Profit: 48.098 RON
- Cifra de afaceri
- 103.388 RON -0.97% față de anul precedent
- Profit net
- 48.098 RON -11.11% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 4.419 RON -69.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 104.403 RON. Profit: 54.110 RON
Cifra de afaceri: 104.403 RON. Profit: 54.110 RON
- Cifra de afaceri
- 104.403 RON +1.67% față de anul precedent
- Profit net
- 54.110 RON -3.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.680 RON -58.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 102.685 RON. Profit: 56.228 RON
Cifra de afaceri: 102.685 RON. Profit: 56.228 RON
- Cifra de afaceri
- 102.685 RON -42.02% față de anul precedent
- Profit net
- 56.228 RON -27.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 35.165 RON -6.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 177.108 RON. Profit: 77.701 RON
Cifra de afaceri: 177.108 RON. Profit: 77.701 RON
- Cifra de afaceri
- 177.108 RON +8.8% față de anul precedent
- Profit net
- 77.701 RON +3.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 37.790 RON +608.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 162.778 RON. Profit: 75.367 RON
Cifra de afaceri: 162.778 RON. Profit: 75.367 RON
- Cifra de afaceri
- 162.778 RON +0.94% față de anul precedent
- Profit net
- 75.367 RON -16.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 5.335 RON +154.29% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 161.260 RON. Profit: 90.351 RON
Cifra de afaceri: 161.260 RON. Profit: 90.351 RON
- Cifra de afaceri
- 161.260 RON +142.72% față de anul precedent
- Profit net
- 90.351 RON +200.6% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 2.098 RON -67.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 66.440 RON. Profit: 30.057 RON
Cifra de afaceri: 66.440 RON. Profit: 30.057 RON
- Cifra de afaceri
- 66.440 RON
- Profit net
- 30.057 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 6.503 RON -63.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.761 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 17.761 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 37.714 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 37.714 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 37.714 RON -64.12% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.643 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 17.761 RON -66.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 105.118 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 105.118 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 105.118 RON +204.29% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.204 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 53.248 RON +157.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 34.545 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.545 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.545 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.077 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 20.658 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Slobozia Com. Slobozia (ARGEŞ)
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Slobozia Com. Slobozia (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.?
CUI-ul FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. este 28989701.
Unde este sediul FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.?
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Slobozia Com. Slobozia, Str. Morii nr. 7, 117660, Sat Slobozia Com. Slobozia, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.?
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. in 2024?
In 2024, FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 284.021 RON.
Cati angajati are FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.?
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L.?
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).
Ce profit a inregistrat FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. in 2024?
FLORIMAR TRANSAG ADYCOS S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 18.538 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.