Activ

DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 29035201
CIF: 29035201
Reg. Com.: F2011001436299
CAEN: 8569
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 26 august 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități de servicii suport pentru învățământ

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 01:12

Despre DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de servicii suport pentru învățământ" (cod CAEN 8569), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.08.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8569, Prahova

EDU EXPERT CONSULTING SRL
CUI: 36601036CAEN: 8569
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
565.859 RON
Profit
21.233 RON
Angajati
5
CLEVER KIDS LAND SRL
CUI: 33487965CAEN: 8569
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.285 RON
Profit
177.836 RON
Angajati
1
STRUMPH IT S.R.L.
CUI: 44945600CAEN: 8569
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2021-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SERVADAN S.R.L.
CUI: 50626117CAEN: 8569
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.160 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 29035201.

Cand a fost infiintata DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DUMITRU I. NICOLETA CONSTANTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8569 (Activități de servicii suport pentru învățământ).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.