Comerţ cu ridicata cu cafea, ceai, cacao şi condimente
Surse și actualizareActualizat: 10 octombrie 2026 la 12:32
Despre ERBEX INTERCOM SRL
ERBEX INTERCOM SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata cu cafea, ceai, cacao şi condimente" (cod CAEN 4637), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ERBEX INTERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 271.160 RON, in scadere fata de anul precedent (-20.1%). Profitul net inregistrat a fost de 15.249 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 19.515 RON in 2011 la 271.160 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 271.160 RON
- Venituri totale
- 271.666 RON
- Cheltuieli totale
- 249.493 RON
- Profit brut
- 22.173 RON
- Profit net
- 15.249 RON
- Marja profit net
- 5,62%
- Active imobilizate
- 8.157 RON
- Active circulante
- 194.478 RON
- Stocuri
- 123.658 RON
- Creanțe
- 22.104 RON
- Casa & conturi bănci
- 48.716 RON
- Capital propriu
- 137.076 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. GRĂDINARILOR nr. 17
- Detalii
- CAM.3
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.09.2011
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Harghita
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 271.160 RON
- Rezultat net
- 15.249 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 271.160 RON | 339.422 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 271.666 RON | 340.721 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 249.493 RON | 322.271 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 22.173 RON | 18.450 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 15.249 RON | 15.684 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 8.157 RON | 680 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 194.478 RON | 284.435 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 202.635 RON | 285.115 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 123.658 RON | 40.615 RON |
| CreanțeSume de încasat | 22.104 RON | 65.930 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 48.716 RON | 177.890 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 68.012 RON | 136.595 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 137.076 RON | 148.520 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 7,5 %Profit net / active totale
- ROE
- 11,1 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,86 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 67,6 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 271.160 -20,1% față de anul precedent | 271.666 | 249.493 | 22.173 +20,2% față de anul precedent | 15.249 -2,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 339.422 -1,7% față de anul precedent | 340.721 | 322.271 | 18.450 -74,3% față de anul precedent | 15.684 -77,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 345.284 +15,6% față de anul precedent | 347.755 | 276.067 | 71.688 +6,5% față de anul precedent | 69.074 +10,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 298.788 +44,9% față de anul precedent | 299.993 | 232.682 | 67.311 +150,4% față de anul precedent | 62.619 +178,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 206.181 -14,4% față de anul precedent | 207.381 | 180.502 | 26.879 +144,0% față de anul precedent | 22.480 +161,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 240.942 +24,8% față de anul precedent | 243.557 | 232.541 | 11.016 +210,8% față de anul precedent | 8.585 +432,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 193.125 +25,8% față de anul precedent | 193.337 | 189.793 | 3.544 +0,8% față de anul precedent | 1.612 -18,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 153.540 +2,9% față de anul precedent | 153.778 | 150.261 | 3.517 +5,8% față de anul precedent | 1.981 +469,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 149.247 -17,9% față de anul precedent | 150.047 | 146.724 | 3.323 | 348 | 0 | 0 |
| 2015 | 181.801 -0,8% față de anul precedent | 184.024 | 214.205 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | Neraportat | 35.644 |
| 2014 | 183.266 -4,9% față de anul precedent | 185.573 | 179.464 | 6.109 -87,3% față de anul precedent | 607 -98,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 192.695 +13,7% față de anul precedent | 193.548 | 145.518 | 48.030 +2.800,4% față de anul precedent | 42.169 +3.051,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 169.446 +768,3% față de anul precedent | 171.066 | 169.410 | 1.656 -36,8% față de anul precedent | 1.338 -39,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 19.515 | 19.515 | 16.896 | 2.619 | 2.200 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 8.157 | 194.478 | 202.635 | 123.658 | 22.104 | 48.716 |
| 2023 | 680 | 284.435 | 285.115 | 40.615 | 65.930 | 177.890 |
| 2022 | 1.361 | 211.035 | 212.396 | 43.989 | 52.469 | 114.577 |
| 2021 | 2.041 | 165.076 | 167.117 | 44.873 | 49.844 | 70.359 |
| 2020 | 4.055 | 115.263 | 119.318 | 44.151 | 46.269 | 24.843 |
| 2019 | 7.935 | 94.808 | 102.743 | 31.505 | 50.027 | 13.276 |
| 2018 | 9.550 | 145.930 | 155.480 | 38.851 | 55.607 | 51.472 |
| 2017 | 10.249 | 113.678 | 123.927 | 37.959 | 44.443 | 31.276 |
| 2016 | 10.998 | 87.842 | 98.840 | 27.206 | 48.634 | 12.002 |
| 2015 | 5.623 | 222.954 | 228.577 | 107.817 | 78.706 | 36.431 |
| 2014 | 0 | 145.114 | 145.114 | 28.499 | 48.429 | 68.186 |
| 2013 | 0 | 163.114 | 163.114 | 26.080 | 60.364 | 76.670 |
| 2012 | 0 | 73.088 | 73.088 | 29.600 | 28.898 | 14.590 |
| 2011 | 216 | 21.148 | 21.364 | 8.136 | 11.893 | 1.119 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.012 -50,2% față de anul precedent | 137.076 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 136.595 +71,1% față de anul precedent | 148.520 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 79.856 -23,0% față de anul precedent | 132.835 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 103.652 -12,5% față de anul precedent | 63.760 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 118.471 -4,9% față de anul precedent | 1.142 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 124.618 -31,3% față de anul precedent | -21.338 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 181.298 +30,1% față de anul precedent | -24.456 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 139.338 +20,3% față de anul precedent | -14.785 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 115.857 -52,9% față de anul precedent | -16.766 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2015 | 245.977 +94,3% față de anul precedent | -17.114 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2014 | 126.584 +8,0% față de anul precedent | 18.530 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 117.206 +69,0% față de anul precedent | 45.908 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 69.350 +265,7% față de anul precedent | 3.738 | Neraportat | 1 |
| 2011 | 18.964 | 2.400 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| BÁBOTOND ÁRPÁD ERŐSS | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35506/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 271.160 RON. Profit: 15.249 RON
Cifra de afaceri: 271.160 RON. Profit: 15.249 RON
- Cifra de afaceri
- 271.160 RON -20.11% față de anul precedent
- Profit net
- 15.249 RON -2.77% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 68.012 RON -50.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 339.422 RON. Profit: 15.684 RON
Cifra de afaceri: 339.422 RON. Profit: 15.684 RON
- Cifra de afaceri
- 339.422 RON -1.7% față de anul precedent
- Profit net
- 15.684 RON -77.29% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 136.595 RON +71.05% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 345.284 RON. Profit: 69.074 RON
Cifra de afaceri: 345.284 RON. Profit: 69.074 RON
- Cifra de afaceri
- 345.284 RON +15.56% față de anul precedent
- Profit net
- 69.074 RON +10.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 79.856 RON -22.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 298.788 RON. Profit: 62.619 RON
Cifra de afaceri: 298.788 RON. Profit: 62.619 RON
- Cifra de afaceri
- 298.788 RON +44.92% față de anul precedent
- Profit net
- 62.619 RON +178.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 103.652 RON -12.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 206.181 RON. Profit: 22.480 RON
Cifra de afaceri: 206.181 RON. Profit: 22.480 RON
- Cifra de afaceri
- 206.181 RON -14.43% față de anul precedent
- Profit net
- 22.480 RON +161.85% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 118.471 RON -4.93% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 240.942 RON. Profit: 8.585 RON
Cifra de afaceri: 240.942 RON. Profit: 8.585 RON
- Cifra de afaceri
- 240.942 RON +24.76% față de anul precedent
- Profit net
- 8.585 RON +432.57% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 124.618 RON -31.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 193.125 RON. Profit: 1.612 RON
Cifra de afaceri: 193.125 RON. Profit: 1.612 RON
- Cifra de afaceri
- 193.125 RON +25.78% față de anul precedent
- Profit net
- 1.612 RON -18.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 181.298 RON +30.11% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 153.540 RON. Profit: 1.981 RON
Cifra de afaceri: 153.540 RON. Profit: 1.981 RON
- Cifra de afaceri
- 153.540 RON +2.88% față de anul precedent
- Profit net
- 1.981 RON +469.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 139.338 RON +20.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 149.247 RON. Profit: 348 RON
Cifra de afaceri: 149.247 RON. Profit: 348 RON
- Cifra de afaceri
- 149.247 RON -17.91% față de anul precedent
- Profit net
- 348 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 115.857 RON -52.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 181.801 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 181.801 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 181.801 RON -0.8% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 35.644 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 245.977 RON +94.32% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 183.266 RON. Profit: 607 RON
Cifra de afaceri: 183.266 RON. Profit: 607 RON
- Cifra de afaceri
- 183.266 RON -4.89% față de anul precedent
- Profit net
- 607 RON -98.56% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 126.584 RON +8% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 192.695 RON. Profit: 42.169 RON
Cifra de afaceri: 192.695 RON. Profit: 42.169 RON
- Cifra de afaceri
- 192.695 RON +13.72% față de anul precedent
- Profit net
- 42.169 RON +3051.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 117.206 RON +69.01% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 169.446 RON. Profit: 1.338 RON
Cifra de afaceri: 169.446 RON. Profit: 1.338 RON
- Cifra de afaceri
- 169.446 RON +768.29% față de anul precedent
- Profit net
- 1.338 RON -39.18% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 69.350 RON +265.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 19.515 RON. Profit: 2.200 RON
Cifra de afaceri: 19.515 RON. Profit: 2.200 RON
- Cifra de afaceri
- 19.515 RON
- Profit net
- 2.200 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 18.964 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataERBEX INTERCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4637 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)
ERBEX INTERCOM SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4637 in Mun. Miercurea Ciuc (HARGHITA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
25.092026Mentiune · Buletin 35506/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- ERBEX INTERCOM SRL
- CUI
- 29085188
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 25.09.2026
- Registrul Comerțului
- J19/412/2011
- EUID
- ROONRC.J19/412/2011
- Sediu
- Municipiul Miercurea Ciuc, Jud. Harghita, Str. GRĂDINARILOR, Nr. 17, CAM.3
- Județ
- Harghita
- Număr încheiere
- 756337
- Data încheierii
- 25.09.2026
- Număr dosar
- 3466931
- Data dosarului
- 01.09.2026
- Tribunal
- Harghita
- Registrator
- Emil Zgondoiu
Subiecte
actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 3466931 din 01.09.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4637, Harghita
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4637, Harghita
Alte firme din Harghita
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ERBEX INTERCOM SRL?
CUI-ul ERBEX INTERCOM SRL este 29085188.
Unde este sediul ERBEX INTERCOM SRL?
ERBEX INTERCOM SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc, Str. GRĂDINARILOR nr. 17, Mun. Miercurea Ciuc, judetul HARGHITA.
Cand a fost infiintata ERBEX INTERCOM SRL?
ERBEX INTERCOM SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ERBEX INTERCOM SRL in 2024?
In 2024, ERBEX INTERCOM SRL a raportat o cifra de afaceri de 271.160 RON.
Cati angajati are ERBEX INTERCOM SRL?
ERBEX INTERCOM SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ERBEX INTERCOM SRL?
ERBEX INTERCOM SRL are codul CAEN principal 4637 (Comerţ cu ridicata cu cafea, ceai, cacao şi condimente).
Ce profit a inregistrat ERBEX INTERCOM SRL in 2024?
ERBEX INTERCOM SRL a inregistrat un profit net de 15.249 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 10 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 10 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.