Activ Plătitor TVA

VINO E SAPORI SRL

CUI: 29093385
CIF: RO29093385
Reg. Com.: J2011001469086
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 13 septembrie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:34

Despre VINO E SAPORI SRL

VINO E SAPORI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, VINO E SAPORI SRL a raportat o cifra de afaceri de 897.975 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.0%). Profitul net inregistrat a fost de 126.724 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
897.975 RON
Venituri totale
897.975 RON
Cheltuieli totale
762.381 RON
Profit brut
135.594 RON
Profit net
126.724 RON
Marja profit net
14,11%
Active imobilizate
40.981 RON
Active circulante
332.535 RON
Stocuri
179.458 RON
Creanțe
100.400 RON
Casa & conturi bănci
52.677 RON
Capital propriu
126.964 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Gheorghe Bariţiu nr. 13, 500025
Telefon0749697179

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Gheorghe Bariţiu nr. 13, 500025
Cod poștal: 500025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Gheorghe Bariţiu nr. 13, 500025
Cod postal
500025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.09.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
8 octombrie 2025

Stare inactivitate

Data inactivare
13 februarie 2025
Data reactivare
24 septembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
897.975 RON
Rezultat net
126.724 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 897.975 RON 1.095.656 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 897.975 RON 1.095.884 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 762.381 RON 816.103 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 135.594 RON 279.781 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 126.724 RON 269.341 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 40.981 RON 31.128 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 332.535 RON 547.014 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 373.516 RON 578.142 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 179.458 RON 110.396 RON
CreanțeSume de încasat 100.400 RON 48.853 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 52.677 RON 387.765 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 246.552 RON 272.516 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 126.964 RON 305.626 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active373.516RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

66,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale373.516 RON
Datorii totale246.552 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
33,9 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 897.975 -18,0% față de anul precedent 897.975 762.381 135.594 -51,5% față de anul precedent 126.724 -53,0% față de anul precedent 0 0
2022 1.095.656 +62,3% față de anul precedent 1.095.884 816.103 279.781 +135,1% față de anul precedent 269.341 +138,2% față de anul precedent 0 0
2021 674.914 +69,4% față de anul precedent 674.920 555.915 119.005 +12,4% față de anul precedent 113.065 +10,4% față de anul precedent 0 0
2020 398.430 -35,3% față de anul precedent 406.119 300.212 105.907 -44,9% față de anul precedent 102.464 -44,9% față de anul precedent 0 0
2019 616.225 +14,3% față de anul precedent 618.966 426.767 192.199 +387,2% față de anul precedent 186.016 +446,5% față de anul precedent 0 0
2018 539.102 +30,6% față de anul precedent 541.227 501.779 39.448 -13,2% față de anul precedent 34.040 -17,6% față de anul precedent 0 0
2017 412.867 +23,5% față de anul precedent 413.149 367.702 45.447 +486,0% față de anul precedent 41.316 +836,5% față de anul precedent 0 0
2016 334.387 +26,0% față de anul precedent 334.626 326.871 7.755 4.412 0 0
2015 265.297 +19,2% față de anul precedent 265.555 322.427 0 0 Neraportat 64.837
2014 222.491 +12,4% față de anul precedent 224.285 309.190 0 0 84.905 91.611
2013 197.898 198.295 264.218 0 0 65.923 71.871
2012 0 1 20.265 0 0 20.264 20.264

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 40.981 332.535 373.516 179.458 100.400 52.677
2022 31.128 547.014 578.142 110.396 48.853 387.765
2021 24.312 288.369 312.681 74.977 33.149 180.243
2020 22.621 295.712 318.333 133.133 26.818 135.761
2019 29.551 164.382 193.933 116.107 29.028 19.247
2018 14.515 78.510 93.025 44.972 22.289 11.249
2017 8.380 112.218 120.598 67.648 18.534 26.036
2016 15.511 62.618 78.129 38.569 14.662 9.387
2015 17.008 56.920 73.928 42.984 4.431 9.505
2014 21.890 49.984 71.874 36.371 857 12.756
2013 25.685 56.756 82.441 45.747 1.102 9.907
2012 7.564 11.263 18.827 0 11.026 237

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 246.552 -9,5% față de anul precedent 126.964 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 272.516 +240,7% față de anul precedent 305.626 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2021 79.997 -59,7% față de anul precedent 232.684 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2020 198.713 +12,4% față de anul precedent 119.620 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2019 176.778 -32,5% față de anul precedent 17.155 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 261.885 -19,1% față de anul precedent -168.860 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2017 323.587 +0,4% față de anul precedent -202.900 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2016 322.434 -0,1% față de anul precedent -244.216 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2015 322.645 +25,2% față de anul precedent -248.628 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2014 257.746 +47,6% față de anul precedent -183.792 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 174.622 +348,0% față de anul precedent -92.181 Neraportat 4
2012 38.980 -20.153 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

34din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
JGJANETA GODOIadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27578/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 3 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 897.975 RON. Profit: 126.724 RON

Cifra de afaceri: 897.975 RON. Profit: 126.724 RON

Cifra de afaceri
897.975 RON -18.04% față de anul precedent
Profit net
126.724 RON -52.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
246.552 RON -9.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.095.656 RON. Profit: 269.341 RON

Cifra de afaceri: 1.095.656 RON. Profit: 269.341 RON

Cifra de afaceri
1.095.656 RON +62.34% față de anul precedent
Profit net
269.341 RON +138.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
272.516 RON +240.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 674.914 RON. Profit: 113.065 RON

Cifra de afaceri: 674.914 RON. Profit: 113.065 RON

Cifra de afaceri
674.914 RON +69.39% față de anul precedent
Profit net
113.065 RON +10.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
79.997 RON -59.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 398.430 RON. Profit: 102.464 RON

Cifra de afaceri: 398.430 RON. Profit: 102.464 RON

Cifra de afaceri
398.430 RON -35.34% față de anul precedent
Profit net
102.464 RON -44.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
198.713 RON +12.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 616.225 RON. Profit: 186.016 RON

Cifra de afaceri: 616.225 RON. Profit: 186.016 RON

Cifra de afaceri
616.225 RON +14.31% față de anul precedent
Profit net
186.016 RON +446.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
176.778 RON -32.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 539.102 RON. Profit: 34.040 RON

Cifra de afaceri: 539.102 RON. Profit: 34.040 RON

Cifra de afaceri
539.102 RON +30.58% față de anul precedent
Profit net
34.040 RON -17.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
261.885 RON -19.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 412.867 RON. Profit: 41.316 RON

Cifra de afaceri: 412.867 RON. Profit: 41.316 RON

Cifra de afaceri
412.867 RON +23.47% față de anul precedent
Profit net
41.316 RON +836.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
323.587 RON +0.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 334.387 RON. Profit: 4.412 RON

Cifra de afaceri: 334.387 RON. Profit: 4.412 RON

Cifra de afaceri
334.387 RON +26.04% față de anul precedent
Profit net
4.412 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
322.434 RON -0.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 265.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 265.297 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
265.297 RON +19.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
64.837 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
322.645 RON +25.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 222.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 222.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
222.491 RON +12.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.611 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
257.746 RON +47.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 197.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 197.898 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
197.898 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
71.871 RON
Angajati
4
Datorii
174.622 RON +347.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.264 RON
Angajati
0
Datorii
38.980 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVINO E SAPORI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

VINO E SAPORI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.072026Mentiune · Buletin 27578/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
VINO E SAPORI SRL
CUI
29093385
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.07.2026
Registrul Comerțului
J08/1469/2011
EUID
ROONRC.J08/1469/2011
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Strada GHEORGHE BARIŢIU, Nr. 13, Etaj parter, Ap. 1
Județ
Braşov
Număr încheiere
581019
Data încheierii
21.07.2026
Număr dosar
2786635
Data dosarului
14.07.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Gabriela-Elena Andronache

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2786635 din 14.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 27578/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Braşov

DAX SRL
CUI: 1089619CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
909.725 RON
Profit
104.963 RON
Angajati
3
MARCOVAC PRESTCOM SRL
CUI: 6946505CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea1995-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
896.612 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CAMADOR INVEST SRL
CUI: 19134771CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Orş. Predeal2006-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
911.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROD COM SZIMI SRL
CUI: 8799478CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Apaţa Com. Apaţa1996-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
890.457 RON
Profit
27.737 RON
Angajati
1
MARKET CU DE TOATE S.R.L.
CUI: 44409555CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Orş. Zărneşti2021-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
936.908 RON
Profit
17.127 RON
Angajati
1
ROTARIANA S.R.L.
CUI: 49483021CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Orş. Rupea2024-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
845.291 RON
Profit
143.594 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Braşov

LIANADA COM SRL
CUI: 28912848CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Vulcan Com. Vulcan2011-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.033.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DON SEVARO SRL
CUI: 29134590CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Hărman Com. Hărman2011-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
708.456 RON
Profit
24.203 RON
Angajati
1
CRISMUN A & S DISTRIB SRL
CUI: 28901113CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2011-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.394.737 RON
Profit
33.308 RON
Angajati
3

Alte firme din Braşov

DAVID OFF ICE SRL
CUI: 29088176CAEN: 5630
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.710 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BORVIZ DISTRIBUTION SRL
CUI: 29093415CAEN: 4634
Activ
BRAŞOV, Sat Ghimbav Orş. Ghimbav2011-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.540 RON
Profit
40.931 RON
Angajati
1
EDMA C & G DESIGN SRL
CUI: 29063732CAEN: 9329
Activ
BRAŞOV, Orş. Râşnov2011-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.779 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRADOX GROUP INC SRL
CUI: 28763347CAEN: 7430
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
762.885 RON
Profit
415.589 RON
Angajati
1
ENERGY STEP SRL
CUI: 29321629CAEN: 8210
Activ
BRAŞOV, Sat Ucea de Sus Com. Ucea2011-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
268.639 RON
Profit
146.835 RON
Angajati
1
PUBLIGHER MEDIA S.R.L.
CUI: 26142386CAEN: 5911
Activ
BRAŞOV, Sat Ileni Com. Mândra2009-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.230 RON
Profit
35.340 RON
Angajati
1
CALATEYA CONSULT SRL
CUI: 31164062CAEN: 8299
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2013-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.200 RON
Profit
7.953 RON
Angajati
0
LD HOSTING S.R.L.
CUI: 41320347CAEN: 6310
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.320 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VINO E SAPORI SRL?

CUI-ul VINO E SAPORI SRL este 29093385.

Unde este sediul VINO E SAPORI SRL?

VINO E SAPORI SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Gheorghe Bariţiu nr. 13, 500025, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata VINO E SAPORI SRL?

VINO E SAPORI SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VINO E SAPORI SRL in 2023?

In 2023, VINO E SAPORI SRL a raportat o cifra de afaceri de 897.975 RON.

Cati angajati are VINO E SAPORI SRL?

VINO E SAPORI SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2023.

Ce activitate are VINO E SAPORI SRL?

VINO E SAPORI SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat VINO E SAPORI SRL in 2023?

VINO E SAPORI SRL a inregistrat un profit net de 126.724 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.