Activ

DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 29111244
CIF: 29111244
Reg. Com.: F38/1203/2011
CAEN: 7430
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 septembrie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Despre DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Măgura Com. Mihăeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 15.09.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vâlcea
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7430, Vâlcea

VARDI DAN TRADUCERI S.R.L.
CUI: 35582700CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.495 RON
Profit
342.502 RON
Angajati
0
HVAC CONTROL S.R.L.
CUI: 31213297CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Sat Găvăneşti Com. Muereasca2013-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.589 RON
Profit
106.466 RON
Angajati
2
TRADMEDIA S.R.L.
CUI: 14770050CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.776 RON
Profit
74.909 RON
Angajati
1
TRADUCOM SRL
CUI: 14579698CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2002-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
116.178 RON
Profit
14.327 RON
Angajati
2
CONTEXMIL S.R.L.
CUI: 42131133CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2020-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.938 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BA-MA SRL
CUI: 3567167CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1993-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.656 RON
Profit
20.416 RON
Angajati
1
TRADEXPERT SRL
CUI: 22596240CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni2007-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.275 RON
Profit
33.105 RON
Angajati
1
IDEAL TRANSLATE S.R.L.
CUI: 45715382CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.948 RON
Profit
31.501 RON
Angajati
0
PRO LOGOS S.R.L.
CUI: 32955723CAEN: 7430
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2014-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.788 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 29111244.

Cand a fost infiintata DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DRAGOMIR RAMONA-MARINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
19 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
19 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.