Activ

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL

CUI: 29137708
CIF: 29137708
Reg. Com.: J2011002388122
CAEN: 3821
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 septembrie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Recuperarea materialelor reciclabile

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:06

Despre DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Gherla, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Recuperarea materialelor reciclabile" (cod CAEN 3821), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.628 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.5%). Profitul net inregistrat a fost de 60.428 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Datoriile raportate (127.665 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
121.628 RON
Venituri totale
125.746 RON
Cheltuieli totale
64.284 RON
Profit brut
61.462 RON
Profit net
60.428 RON
Marja profit net
49,68%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
435.464 RON
Stocuri
428.344 RON
Creanțe
8 RON
Casa & conturi bănci
7.112 RON
Capital propriu
307.799 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Florilor nr. 9A
Telefon0748346765

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Florilor nr. 9A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Florilor nr. 9A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.09.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
121.628 RON
Rezultat net
60.428 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 121.628 RON 156.985 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 125.746 RON 176.080 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 64.284 RON 26.022 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 61.462 RON 150.058 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 60.428 RON 148.724 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 771 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 435.464 RON 377.437 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 435.464 RON 378.208 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 428.344 RON 341.500 RON
CreanțeSume de încasat 8 RON 155 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7.112 RON 35.782 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 127.665 RON 130.837 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 307.799 RON 247.371 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active435.464RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

29,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale435.464 RON
Datorii totale127.665 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,9 %Profit net / active totale
ROE
19,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,41 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 121.628 -22,5% față de anul precedent 125.746 64.284 61.462 -59,0% față de anul precedent 60.428 -59,4% față de anul precedent 0 0
2023 156.985 +14,0% față de anul precedent 176.080 26.022 150.058 +351,8% față de anul precedent 148.724 +364,7% față de anul precedent 0 0
2022 137.714 +4,5% față de anul precedent 138.175 104.960 33.215 +117,1% față de anul precedent 32.003 +123,9% față de anul precedent 0 0
2021 131.829 +144,8% față de anul precedent 124.258 108.961 15.297 14.291 0 0
2020 53.860 -69,1% față de anul precedent 59.694 87.912 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.218 28.720
2019 174.162 +39,7% față de anul precedent 172.090 162.885 9.205 -61,9% față de anul precedent 7.463 -67,5% față de anul precedent 0 0
2018 124.673 -20,4% față de anul precedent 132.245 108.057 24.188 22.942 0 0
2017 156.560 +105,2% față de anul precedent 166.524 174.621 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.097 9.662
2016 76.283 +330,0% față de anul precedent 81.967 75.488 6.479 -90,0% față de anul precedent 5.379 -91,6% față de anul precedent 0 0
2015 17.742 17.742 -47.114 64.856 64.324 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 689 0 0 689 689
2012 0 0 7.704 0 0 7.704 7.704
2011 0 0 1.178 0 0 1.178 1.178

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 435.464 435.464 428.344 8 7.112
2023 771 377.437 378.208 341.500 155 35.782
2022 771 218.805 219.576 217.606 418 781
2021 771 209.101 209.872 206.924 1.694 483
2020 1.523 198.996 200.519 197.566 8 1.422
2019 2.526 208.430 210.956 207.937 8 485
2018 3.528 249.996 253.524 247.654 1.877 465
2017 4.530 244.178 248.708 242.050 600 1.528
2016 5.532 240.962 246.494 239.887 1.056 19
2015 6.534 178.139 184.673 177.927 0 212
2014 771 2.357 3.128 2.356 0 1
2013 771 2.357 3.128 2.356 0 1
2012 771 2.356 3.127 2.356 0 0
2011 771 2.896 3.667 2.357 0 539

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 127.665 -2,4% față de anul precedent 307.799 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 130.837 +8,2% față de anul precedent 247.371 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 120.928 -15,6% față de anul precedent 98.648 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 143.228 -3,3% față de anul precedent 66.644 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 148.166 +14,1% față de anul precedent 52.353 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 129.882 -27,8% față de anul precedent 81.074 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 179.913 -9,2% față de anul precedent 73.611 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2017 198.039 +6,4% față de anul precedent 50.669 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2016 186.163 +43,5% față de anul precedent 60.331 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 129.720 +937,8% față de anul precedent 54.953 Neraportat 1
2014 12.499 0,0% față de anul precedent -9.371 Neraportat 0
2013 12.499 +5,8% față de anul precedent -9.371 Neraportat 0
2012 11.809 +154,2% față de anul precedent -8.682 Neraportat 0
2011 4.645 -978 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 121.628 RON. Profit: 60.428 RON

Cifra de afaceri: 121.628 RON. Profit: 60.428 RON

Cifra de afaceri
121.628 RON -22.52% față de anul precedent
Profit net
60.428 RON -59.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
127.665 RON -2.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 156.985 RON. Profit: 148.724 RON

Cifra de afaceri: 156.985 RON. Profit: 148.724 RON

Cifra de afaceri
156.985 RON +13.99% față de anul precedent
Profit net
148.724 RON +364.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
130.837 RON +8.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 137.714 RON. Profit: 32.003 RON

Cifra de afaceri: 137.714 RON. Profit: 32.003 RON

Cifra de afaceri
137.714 RON +4.46% față de anul precedent
Profit net
32.003 RON +123.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
120.928 RON -15.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 131.829 RON. Profit: 14.291 RON

Cifra de afaceri: 131.829 RON. Profit: 14.291 RON

Cifra de afaceri
131.829 RON +144.76% față de anul precedent
Profit net
14.291 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
143.228 RON -3.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 53.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.860 RON -69.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.720 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
148.166 RON +14.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 174.162 RON. Profit: 7.463 RON

Cifra de afaceri: 174.162 RON. Profit: 7.463 RON

Cifra de afaceri
174.162 RON +39.7% față de anul precedent
Profit net
7.463 RON -67.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
129.882 RON -27.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 124.673 RON. Profit: 22.942 RON

Cifra de afaceri: 124.673 RON. Profit: 22.942 RON

Cifra de afaceri
124.673 RON -20.37% față de anul precedent
Profit net
22.942 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
179.913 RON -9.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 156.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 156.560 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
156.560 RON +105.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
9.662 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
198.039 RON +6.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 76.283 RON. Profit: 5.379 RON

Cifra de afaceri: 76.283 RON. Profit: 5.379 RON

Cifra de afaceri
76.283 RON +329.96% față de anul precedent
Profit net
5.379 RON -91.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
186.163 RON +43.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 17.742 RON. Profit: 64.324 RON

Cifra de afaceri: 17.742 RON. Profit: 64.324 RON

Cifra de afaceri
17.742 RON
Profit net
64.324 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
129.720 RON +937.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
12.499 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
689 RON
Angajati
0
Datorii
12.499 RON +5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.704 RON
Angajati
0
Datorii
11.809 RON +154.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.178 RON
Angajati
0
Datorii
4.645 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Mun. Gherla (CLUJ)

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Mun. Gherla (CLUJ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3821, Cluj

BER AD SRL
CUI: 12001395CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1999-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.201 RON
Profit
22.349 RON
Angajati
1
ACVILA ENERGIE MEDIU SRL
CUI: 36846125CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Loc. Hăşdate Mun. Gherla2016-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
104.375 RON
Profit
3.286 RON
Angajati
1
DEZFORD MDI S.R.L.
CUI: 48502222CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Sat Sânnicoară Com. Apahida2023-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.130 RON
Profit
13.374 RON
Angajati
1
MATFER COMSERV SRL
CUI: 19332655CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Mun. Dej2006-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VRG AUTOMOBILE SRL
CUI: 28005253CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2011-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
478.617 RON
Profit
65.928 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3821, Cluj

NATANAEL ELI SRL
CUI: 29429915CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Sat Mănăşturel Com. Cuzdrioara2011-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
547.397 RON
Profit
154.384 RON
Angajati
0
CARPATEC RECYCLING S.R.L.
CUI: 28005237CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2011-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.143.736 RON
Profit
992.271 RON
Angajati
4
RADUTUR DEZ SRL
CUI: 30915307CAEN: 3821
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.239 RON
Profit
44.332 RON
Angajati
5

Alte firme din Cluj

NEW METAL PROD S.R.L.
CUI: 29137694CAEN: 3832
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.060.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
RADASOFT SRL
CUI: 29137724CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
993.361 RON
Profit
707.993 RON
Angajati
2
BLUE MACHINE SRL
CUI: 29156130CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOMINO ADVERTISING SRL
CUI: 29031102CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.860 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
R & M CONTAPROF SRL
CUI: 29260700CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
160.700 RON
Profit
1.403 RON
Angajati
1
PIADVO SRL
CUI: 15318879CAEN: 4775
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
56.153 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CERCELDOTCOM SRL
CUI: 36944255CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
695.790 RON
Profit
40.213 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL?

CUI-ul DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL este 29137708.

Unde este sediul DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL?

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Gherla, Str. Florilor nr. 9A, Mun. Gherla, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL?

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL in 2024?

In 2024, DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL a raportat o cifra de afaceri de 121.628 RON.

Cati angajati are DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL?

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL?

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL are codul CAEN principal 3821 (Recuperarea materialelor reciclabile).

Ce profit a inregistrat DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL in 2024?

DEZMEMBRARI AUTO EDROI SRL a inregistrat un profit net de 60.428 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.