Activ Plătitor TVA

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL

CUI: 29188892
CIF: RO29188892
Reg. Com.: J2011011930406
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 octombrie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 14:26

Despre INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 113.803 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-88.7%). Profitul net inregistrat a fost de 46.316 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 232.918 RON in 2012 la 113.803 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
113.803 RON
Venituri totale
140.987 RON
Cheltuieli totale
85.756 RON
Profit brut
55.231 RON
Profit net
46.316 RON
Marja profit net
40,70%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
142.011 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.801 RON
Casa & conturi bănci
113.210 RON
Capital propriu
47.036 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0742687728

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Cod poștal: 50464
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
50464
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.10.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
113.803 RON
Rezultat net
46.316 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 113.803 RON 1.004.440 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 140.987 RON 1.004.440 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 85.756 RON 180.933 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.231 RON 823.507 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 46.316 RON 813.664 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.640 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 142.011 RON 830.883 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 142.011 RON 833.523 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.801 RON 349.296 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.210 RON 481.587 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 94.975 RON 19.139 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.036 RON 814.384 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active142.011RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale142.011 RON
Datorii totale94.975 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
32,6 %Profit net / active totale
ROE
98,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,50 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 113.803 -88,7% față de anul precedent 140.987 85.756 55.231 -93,3% față de anul precedent 46.316 -94,3% față de anul precedent 0 0
2023 1.004.440 +93,4% față de anul precedent 1.004.440 180.933 823.507 +175,5% față de anul precedent 813.664 +181,3% față de anul precedent 0 0
2022 519.404 +33,0% față de anul precedent 585.787 286.822 298.965 +449,9% față de anul precedent 289.243 +473,3% față de anul precedent 0 0
2021 390.643 -4,6% față de anul precedent 399.421 345.054 54.367 -64,8% față de anul precedent 50.454 -66,3% față de anul precedent 0 0
2020 409.353 -2,4% față de anul precedent 504.737 350.507 154.230 +365,5% față de anul precedent 149.495 +424,3% față de anul precedent 0 0
2019 419.499 -39,3% față de anul precedent 462.498 429.365 33.133 -48,6% față de anul precedent 28.512 -50,5% față de anul precedent 0 0
2018 691.610 -21,0% față de anul precedent 693.955 629.483 64.472 -28,5% față de anul precedent 57.549 -14,8% față de anul precedent 0 0
2017 875.456 -28,2% față de anul precedent 945.311 855.152 90.159 -85,7% față de anul precedent 67.566 -87,2% față de anul precedent 0 0
2016 1.219.948 +167,0% față de anul precedent 1.224.063 594.093 629.970 +2.223,3% față de anul precedent 528.721 +1.849,9% față de anul precedent 0 0
2015 456.833 -0,4% față de anul precedent 456.833 429.718 27.115 27.115 Neraportat 0
2014 458.769 +5,4% față de anul precedent 458.769 458.909 0 0 140 140
2013 435.256 +86,9% față de anul precedent 435.256 449.571 0 0 14.315 14.315
2012 232.918 232.918 302.334 0 0 69.416 69.416

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 142.011 142.011 0 28.801 113.210
2023 2.640 830.883 833.523 0 349.296 481.587
2022 7.393 279.986 287.379 0 226.966 53.020
2021 13.452 43.018 56.470 0 67.611 -24.593
2020 8.093 200.672 208.765 2.188 85.469 113.015
2019 44.264 50.743 95.007 282 47.589 2.872
2018 137.932 92.102 230.034 618 89.656 1.828
2017 228.957 133.309 362.266 765 126.461 6.083
2016 320.222 705.975 1.026.197 0 703.190 2.785
2015 2.366 127.129 129.495 0 54.130 72.999
2014 3.432 119.904 123.336 0 59.748 60.156
2013 1.371 77.589 78.960 0 48.620 28.969
2012 2.815 67.790 70.605 0 61.113 6.677

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 94.975 +396,2% față de anul precedent 47.036 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 19.139 +115,1% față de anul precedent 814.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.897 -45,0% față de anul precedent 289.963 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 16.176 -64,9% față de anul precedent 51.174 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 46.135 -37,1% față de anul precedent 150.215 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 73.381 -60,5% față de anul precedent 29.232 Neraportat 2 -71,4% față de anul precedent
2018 185.701 -37,2% față de anul precedent 58.269 Neraportat 7 -41,7% față de anul precedent
2017 295.797 -46,7% față de anul precedent 68.286 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2016 555.328 +198,6% față de anul precedent 472.565 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2015 185.952 -10,1% față de anul precedent -56.457 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2014 206.907 +27,4% față de anul precedent -83.571 Neraportat 12 0,0% față de anul precedent
2013 162.391 +16,2% față de anul precedent -83.431 Neraportat 12 +20,0% față de anul precedent
2012 139.721 -69.116 Neraportat 10

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

39din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DFDRAGOS FLORIN MOISESCUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 22391/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 113.803 RON. Profit: 46.316 RON

Cifra de afaceri: 113.803 RON. Profit: 46.316 RON

Cifra de afaceri
113.803 RON -88.67% față de anul precedent
Profit net
46.316 RON -94.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.975 RON +396.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.004.440 RON. Profit: 813.664 RON

Cifra de afaceri: 1.004.440 RON. Profit: 813.664 RON

Cifra de afaceri
1.004.440 RON +93.38% față de anul precedent
Profit net
813.664 RON +181.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
19.139 RON +115.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 519.404 RON. Profit: 289.243 RON

Cifra de afaceri: 519.404 RON. Profit: 289.243 RON

Cifra de afaceri
519.404 RON +32.96% față de anul precedent
Profit net
289.243 RON +473.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.897 RON -45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 390.643 RON. Profit: 50.454 RON

Cifra de afaceri: 390.643 RON. Profit: 50.454 RON

Cifra de afaceri
390.643 RON -4.57% față de anul precedent
Profit net
50.454 RON -66.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
16.176 RON -64.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 409.353 RON. Profit: 149.495 RON

Cifra de afaceri: 409.353 RON. Profit: 149.495 RON

Cifra de afaceri
409.353 RON -2.42% față de anul precedent
Profit net
149.495 RON +424.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
46.135 RON -37.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 419.499 RON. Profit: 28.512 RON

Cifra de afaceri: 419.499 RON. Profit: 28.512 RON

Cifra de afaceri
419.499 RON -39.34% față de anul precedent
Profit net
28.512 RON -50.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -71.43% față de anul precedent
Datorii
73.381 RON -60.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 691.610 RON. Profit: 57.549 RON

Cifra de afaceri: 691.610 RON. Profit: 57.549 RON

Cifra de afaceri
691.610 RON -21% față de anul precedent
Profit net
57.549 RON -14.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -41.67% față de anul precedent
Datorii
185.701 RON -37.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 875.456 RON. Profit: 67.566 RON

Cifra de afaceri: 875.456 RON. Profit: 67.566 RON

Cifra de afaceri
875.456 RON -28.24% față de anul precedent
Profit net
67.566 RON -87.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
295.797 RON -46.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.219.948 RON. Profit: 528.721 RON

Cifra de afaceri: 1.219.948 RON. Profit: 528.721 RON

Cifra de afaceri
1.219.948 RON +167.04% față de anul precedent
Profit net
528.721 RON +1849.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
555.328 RON +198.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 456.833 RON. Profit: 27.115 RON

Cifra de afaceri: 456.833 RON. Profit: 27.115 RON

Cifra de afaceri
456.833 RON -0.42% față de anul precedent
Profit net
27.115 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
185.952 RON -10.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 458.769 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 458.769 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
458.769 RON +5.4% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
140 RON
Angajati
12 0% față de anul precedent
Datorii
206.907 RON +27.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 435.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 435.256 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
435.256 RON +86.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.315 RON
Angajati
12 +20% față de anul precedent
Datorii
162.391 RON +16.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 232.918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 232.918 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
232.918 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.416 RON
Angajati
10
Datorii
139.721 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataINDES MANAGEMENT & SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

11.062026Dizolvare · Buletin 22391/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL
CUI
29188892
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
11.06.2026
Registrul Comerțului
J2011011930406
EUID
ROONRC.J2011011930406
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Strada DR. NICULAE D. STAICOVICI, Nr. 4A, CAMERA NR. 2
Județ
București
Număr încheiere
470732
Data încheierii
11.06.2026
Număr dosar
2290430
Data dosarului
08.06.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Bianca-Maria Penişoară
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 22391/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

GLOBAL CONSULTING S.R.L.
CUI: 11760273CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1999-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.020 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TECHNOSERVICE SRL
CUI: 5574047CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti1994-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.987 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EURO CONSULT & LOGISTICS SRL
CUI: 21254249CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2007-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.083 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BET ART S.R.L.
CUI: 49555187CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2024-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.570 RON
Profit
18.404 RON
Angajati
0
MAYA SMART PRESS S.R.L.
CUI: 50157380CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.818 RON
Profit
62.278 RON
Angajati
2
AMADAV FOOD SRL
CUI: 36555720CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.023 RON
Profit
39.569 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

WERT AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 29090729CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.081 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YANIS BIJOUX SRL
CUI: 29193414CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.193.185 RON
Profit
303.937 RON
Angajati
14
VENEX OIL SRL
CUI: 29085579CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.250.906 RON
Profit
36.893 RON
Angajati
14
WAM MEDIA PRESS S.R.L.
CUI: 29233381CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-10-18
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

MERINOS INTERNATIONAL SRL
CUI: 29188884CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
798.634 RON
Profit
151.899 RON
Angajati
1
OMEGA OMNIDENT SRL
CUI: 29188922CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.201.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ECOCYCLE MANAGEMENT SRL
CUI: 29184009CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.084.422 RON
Profit
540.495 RON
Angajati
0
GM & ACOMODATION DELUXE SRL
CUI: 29193465CAEN: 7711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
646.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
ND INNOVATIVE TECH & MARKET SRL
CUI: 29142500CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.412 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BUBU BUSINESS SRL
CUI: 29227622CAEN: 4652
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.140 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERIKS-BEAUTY-SALON- SRL
CUI: 28670922CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.445 RON
Profit
88.688 RON
Angajati
5
STANDARDVET SRL
CUI: 29556803CAEN: 7500
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.035.695 RON
Profit
70.456 RON
Angajati
3
MARS CONTENT SRL
CUI: 23975586CAEN: 6811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.431.066 RON
Profit
911.242 RON
Angajati
1
ANIRI IFN SRL
CUI: 32726444CAEN: 6492
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-01-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL?

CUI-ul INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL este 29188892.

Unde este sediul INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL?

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dr. Leonte Anastasievici nr. 9, 50464, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL?

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL in 2024?

In 2024, INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 113.803 RON.

Cati angajati are INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL?

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL?

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL in 2024?

INDES MANAGEMENT & SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 46.316 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.