Activ Plătitor TVAe‑Factură

TEA-TIME SELECT SRL

CUI: 29248943
CIF: RO29248943
Reg. Com.: J2011000367071
CAEN: 5611
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 octombrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 19:38

Despre TEA-TIME SELECT SRL

TEA-TIME SELECT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Băluşeni Com. Băluşeni, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Restaurante" (cod CAEN 5611), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEA-TIME SELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.561.570 RON, in crestere fata de anul precedent (+37.8%). Profitul net inregistrat a fost de 117.737 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 19, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
4.561.570 RON
Venituri totale
4.573.052 RON
Cheltuieli totale
4.418.479 RON
Profit brut
154.573 RON
Profit net
117.737 RON
Marja profit net
2,58%
Active imobilizate
3.449.578 RON
Active circulante
360.394 RON
Stocuri
147.864 RON
Creanțe
123.048 RON
Casa & conturi bănci
89.482 RON
Capital propriu
2.088.697 RON

Contact

AdresaRomania, BOTOŞANI, Sat Băluşeni Com. Băluşeni
Detalii adresaNr. Cadastral 52259-C1
Telefon0231517797

Adresă sediu social

Romania, BOTOŞANI, Sat Băluşeni Com. Băluşeni
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BOTOŞANI, Sat Băluşeni Com. Băluşeni
Detalii
Nr. Cadastral 52259-C1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.10.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
4.561.570 RON
Rezultat net
117.737 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 4.561.570 RON 3.309.995 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 4.573.052 RON 3.630.307 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 4.418.479 RON 3.374.147 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 154.573 RON 256.160 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 117.737 RON 227.608 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.449.578 RON 3.277.985 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 360.394 RON 365.101 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.809.972 RON 3.643.086 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 147.864 RON 151.351 RON
CreanțeSume de încasat 123.048 RON 123.738 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 89.482 RON 90.012 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.712.599 RON 1.643.450 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.088.697 RON 1.990.960 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 19 persoane 17 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.809.972RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

45,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.809.972 RON
Datorii totale1.712.599 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,1 %Profit net / active totale
ROE
5,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 4.561.570 +37,8% față de anul precedent 4.573.052 4.418.479 154.573 -39,7% față de anul precedent 117.737 -48,3% față de anul precedent 0 0
2023 3.309.995 +36,4% față de anul precedent 3.630.307 3.374.147 256.160 -57,5% față de anul precedent 227.608 -60,9% față de anul precedent 0 0
2022 2.425.980 +13,0% față de anul precedent 5.035.835 4.433.122 602.713 -2,2% față de anul precedent 581.518 -2,1% față de anul precedent 0 0
2021 2.147.435 +36,4% față de anul precedent 4.468.530 3.852.545 615.985 +247,0% față de anul precedent 594.202 +265,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.573.882 -25,6% față de anul precedent 3.103.374 2.925.834 177.540 -6,7% față de anul precedent 162.526 -3,8% față de anul precedent 0 0
2019 2.116.173 -40,0% față de anul precedent 3.946.700 3.756.324 190.376 +177,8% față de anul precedent 168.991 +382,7% față de anul precedent 0 0
2018 3.527.446 +3,8% față de anul precedent 5.180.987 5.112.453 68.534 -51,4% față de anul precedent 35.012 -70,6% față de anul precedent 0 0
2017 3.398.333 +20,9% față de anul precedent 4.868.887 4.727.939 140.948 -64,8% față de anul precedent 118.938 -66,7% față de anul precedent 0 0
2016 2.810.715 +561,3% față de anul precedent 4.004.501 3.604.353 400.148 +4.586,1% față de anul precedent 356.934 +5.064,7% față de anul precedent 0 0
2015 425.033 +61,5% față de anul precedent 767.664 759.125 8.539 -70,1% față de anul precedent 6.911 -65,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 263.243 +27,2% față de anul precedent 472.028 443.448 28.580 +203,5% față de anul precedent 20.062 +526,9% față de anul precedent 0 0
2013 206.977 351.804 342.386 9.418 3.200 0 0
2012 0 14.000 14.044 0 0 44 44
2011 0 0 1.059 0 0 1.059 1.059

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.449.578 360.394 3.809.972 147.864 123.048 89.482
2023 3.277.985 365.101 3.643.086 151.351 123.738 90.012
2022 3.150.687 325.445 3.476.132 122.301 189.173 13.971
2021 1.813.416 133.292 1.946.708 51.285 54.077 27.930
2020 1.064.590 79.418 1.144.008 43.756 33.089 2.573
2019 832.592 267.982 1.100.574 43.934 146.507 77.541
2018 468.205 292.385 760.590 103.194 159.019 30.172
2017 410.387 236.624 647.011 122.777 167.272 -53.425
2016 316.680 308.687 625.367 218.416 84.402 5.869
2015 100.970 72.859 173.829 36.780 33.149 2.930
2014 40.001 12.001 52.002 7.162 2.646 2.193
2013 44.001 7.233 51.234 6.404 0 829
2012 42.457 204 42.661 0 0 204
2011 0 203 203 0 0 203

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.712.599 +4,2% față de anul precedent 2.088.697 Neraportat 19 +11,8% față de anul precedent
2023 1.643.450 -4,2% față de anul precedent 1.990.960 Neraportat 17 +41,7% față de anul precedent
2022 1.714.604 +157,3% față de anul precedent 1.764.003 Neraportat 12 +33,3% față de anul precedent
2021 666.311 +46,7% față de anul precedent 1.282.486 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2020 454.335 -16,8% față de anul precedent 690.989 Neraportat 10 -28,6% față de anul precedent
2019 545.832 +45,9% față de anul precedent 554.742 Neraportat 14 0,0% față de anul precedent
2018 374.080 +28,1% față de anul precedent 387.771 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2017 291.992 +9,6% față de anul precedent 355.019 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2016 266.398 +84,3% față de anul precedent 357.134 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2015 144.560 +387,7% față de anul precedent 29.269 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2014 29.644 -39,4% față de anul precedent 22.358 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 48.937 +12,3% față de anul precedent 2.297 Neraportat 4
2012 43.564 +4.002,1% față de anul precedent -903 Neraportat 0
2011 1.062 -859 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 4.561.570 RON. Profit: 117.737 RON

Cifra de afaceri: 4.561.570 RON. Profit: 117.737 RON

Cifra de afaceri
4.561.570 RON +37.81% față de anul precedent
Profit net
117.737 RON -48.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
19 +11.76% față de anul precedent
Datorii
1.712.599 RON +4.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.309.995 RON. Profit: 227.608 RON

Cifra de afaceri: 3.309.995 RON. Profit: 227.608 RON

Cifra de afaceri
3.309.995 RON +36.44% față de anul precedent
Profit net
227.608 RON -60.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +41.67% față de anul precedent
Datorii
1.643.450 RON -4.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.425.980 RON. Profit: 581.518 RON

Cifra de afaceri: 2.425.980 RON. Profit: 581.518 RON

Cifra de afaceri
2.425.980 RON +12.97% față de anul precedent
Profit net
581.518 RON -2.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.714.604 RON +157.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.147.435 RON. Profit: 594.202 RON

Cifra de afaceri: 2.147.435 RON. Profit: 594.202 RON

Cifra de afaceri
2.147.435 RON +36.44% față de anul precedent
Profit net
594.202 RON +265.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
666.311 RON +46.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.573.882 RON. Profit: 162.526 RON

Cifra de afaceri: 1.573.882 RON. Profit: 162.526 RON

Cifra de afaceri
1.573.882 RON -25.63% față de anul precedent
Profit net
162.526 RON -3.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -28.57% față de anul precedent
Datorii
454.335 RON -16.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.116.173 RON. Profit: 168.991 RON

Cifra de afaceri: 2.116.173 RON. Profit: 168.991 RON

Cifra de afaceri
2.116.173 RON -40.01% față de anul precedent
Profit net
168.991 RON +382.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 0% față de anul precedent
Datorii
545.832 RON +45.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.527.446 RON. Profit: 35.012 RON

Cifra de afaceri: 3.527.446 RON. Profit: 35.012 RON

Cifra de afaceri
3.527.446 RON +3.8% față de anul precedent
Profit net
35.012 RON -70.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
374.080 RON +28.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.398.333 RON. Profit: 118.938 RON

Cifra de afaceri: 3.398.333 RON. Profit: 118.938 RON

Cifra de afaceri
3.398.333 RON +20.91% față de anul precedent
Profit net
118.938 RON -66.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
291.992 RON +9.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.810.715 RON. Profit: 356.934 RON

Cifra de afaceri: 2.810.715 RON. Profit: 356.934 RON

Cifra de afaceri
2.810.715 RON +561.29% față de anul precedent
Profit net
356.934 RON +5064.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
266.398 RON +84.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 425.033 RON. Profit: 6.911 RON

Cifra de afaceri: 425.033 RON. Profit: 6.911 RON

Cifra de afaceri
425.033 RON +61.46% față de anul precedent
Profit net
6.911 RON -65.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
144.560 RON +387.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 263.243 RON. Profit: 20.062 RON

Cifra de afaceri: 263.243 RON. Profit: 20.062 RON

Cifra de afaceri
263.243 RON +27.18% față de anul precedent
Profit net
20.062 RON +526.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
29.644 RON -39.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 206.977 RON. Profit: 3.200 RON

Cifra de afaceri: 206.977 RON. Profit: 3.200 RON

Cifra de afaceri
206.977 RON
Profit net
3.200 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4
Datorii
48.937 RON +12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44 RON
Angajati
0
Datorii
43.564 RON +4002.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.059 RON
Angajati
0
Datorii
1.062 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEA-TIME SELECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Băluşeni Com. Băluşeni (BOTOŞANI)

TEA-TIME SELECT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5611 in Sat Băluşeni Com. Băluşeni (BOTOŞANI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5611, Botoşani

COMTRANS SRL
CUI: 622569CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi1992-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.998.473 RON
Profit
883.537 RON
Angajati
0
NOD HOUSE S.R.L.
CUI: 40013654CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2018-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.103.040 RON
Profit
49.521 RON
Angajati
28
SILVESTER LANALIA S.R.L.
CUI: 4906440CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Sat Curteşti Com. Curteşti1993-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.787.048 RON
Profit
1.809.088 RON
Angajati
15
GRAND PYADYNY SRL
CUI: 34584214CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2015-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.536.489 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
VALEX DESIGN SRL
CUI: 18797784CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2006-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.217.473 RON
Profit
494.720 RON
Angajati
8

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5611, Botoşani

ERNESTO LOUNGE SRL
CUI: 28569589CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2011-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
221.392 RON
Profit
18.100 RON
Angajati
2
BANDBOX COMPANY SRL
CUI: 29574931CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2012-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.069.470 RON
Profit
2.452.715 RON
Angajati
49
DAIALOV COM SRL
CUI: 26379740CAEN: 5611
Activ
BOTOŞANI, Sat Baisa Com. Mihai Eminescu2010-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.737.903 RON
Profit
6.930.164 RON
Angajati
14

Alte firme din Botoşani

CHI DAL STYLE SRL
CUI: 29234298CAEN: 9622
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2011-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.754 RON
Profit
41.651 RON
Angajati
1
TAMY STUDIO SRL
CUI: 29251671CAEN: 9621
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2011-10-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.242 RON
Profit
606 RON
Angajati
1
ENTOFITO COM SRL
CUI: 29155410CAEN: 4621
Activ
BOTOŞANI, Sat Truşeşti Com. Truşeşti2011-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.299.360 RON
Profit
37.469 RON
Angajati
1
FREEZE TRANS SRL
CUI: 29334076CAEN: 4312
Activ
BOTOŞANI, Loc. Bucecea Orş. Bucecea2011-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.582 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VANITANIX SRL
CUI: 28012781CAEN: 4100
Activ
BOTOŞANI, Sat Roma Com. Roma2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
974.886 RON
Profit
545.506 RON
Angajati
1
CRAFTER WORLD MARKET SRL
CUI: 30461529CAEN: 4617
Activ
BOTOŞANI, Sat Broscăuţi Com. Broscăuţi2012-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.113.427 RON
Profit
60.314 RON
Angajati
3
MGM DAR S.R.L.
CUI: 16739779CAEN: 6920
Activ
BOTOŞANI, Orş. Darabani2004-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.587 RON
Profit
4.871 RON
Angajati
3
TAXI CU MAŞINI DE LUX SRL
CUI: 37371270CAEN: 4933
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
741 RON
Profit
158 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEA-TIME SELECT SRL?

CUI-ul TEA-TIME SELECT SRL este 29248943.

Unde este sediul TEA-TIME SELECT SRL?

TEA-TIME SELECT SRL are sediul in Romania, BOTOŞANI, Sat Băluşeni Com. Băluşeni, Sat Băluşeni Com. Băluşeni, judetul BOTOŞANI.

Cand a fost infiintata TEA-TIME SELECT SRL?

TEA-TIME SELECT SRL a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEA-TIME SELECT SRL in 2024?

In 2024, TEA-TIME SELECT SRL a raportat o cifra de afaceri de 4.561.570 RON.

Cati angajati are TEA-TIME SELECT SRL?

TEA-TIME SELECT SRL a raportat un numar mediu de 19 salariati in 2024.

Ce activitate are TEA-TIME SELECT SRL?

TEA-TIME SELECT SRL are codul CAEN principal 5611 (Restaurante).

Ce profit a inregistrat TEA-TIME SELECT SRL in 2024?

TEA-TIME SELECT SRL a inregistrat un profit net de 117.737 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.