Activ

EVA SALON GOLD S.R.L.

CUI: 29268452
CIF: 29268452
Reg. Com.: J23/2815/2011
CAEN: 9604
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:26

Despre EVA SALON GOLD S.R.L.

EVA SALON GOLD S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Snagov Com. Snagov, judetul ILFOV, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9604). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EVA SALON GOLD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 189.481 RON, in scadere fata de anul precedent (-23.2%). Profitul net inregistrat a fost de 26.225 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (252.369 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
189.481 RON
Venituri totale
189.520 RON
Cheltuieli totale
161.627 RON
Profit brut
27.893 RON
Profit net
26.225 RON
Marja profit net
13,84%
Active imobilizate
222.572 RON
Active circulante
56.262 RON
Stocuri
6.190 RON
Creanțe
21.322 RON
Casa & conturi bănci
28.750 RON
Capital propriu
26.465 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov, Str. Trandafirilor, 77165
Detalii adresacamera 1
Telefon0729491405

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov, Str. Trandafirilor, 77165
Cod poștal: 77165
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov, Str. Trandafirilor, 77165
Detalii
camera 1
Cod postal
77165
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
189.481 RON
Rezultat net
26.225 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 189.481 RON 246.645 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 189.520 RON 247.198 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 161.627 RON 131.763 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 27.893 RON 115.435 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 26.225 RON 113.017 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 222.572 RON 260.525 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 56.262 RON 145.616 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 278.834 RON 406.141 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 6.190 RON 6.190 RON
CreanțeSume de încasat 21.322 RON 114.422 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.750 RON 25.004 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 252.369 RON 292.884 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 26.465 RON 113.257 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active278.834RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale278.834 RON
Datorii totale252.369 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,4 %Profit net / active totale
ROE
99,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
9,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 189.481 -23,2% față de anul precedent 189.520 161.627 27.893 -75,8% față de anul precedent 26.225 -76,8% față de anul precedent 0 0
2023 246.645 +35,9% față de anul precedent 247.198 131.763 115.435 +178,3% față de anul precedent 113.017 +183,6% față de anul precedent 0 0
2022 181.536 -38,0% față de anul precedent 181.537 140.056 41.481 -55,1% față de anul precedent 39.847 -55,5% față de anul precedent 0 0
2021 292.809 -2,1% față de anul precedent 292.811 200.400 92.411 +61,3% față de anul precedent 89.542 +64,2% față de anul precedent 0 0
2020 299.087 +11,7% față de anul precedent 316.471 259.167 57.304 -15,3% față de anul precedent 54.539 -16,3% față de anul precedent 0 0
2019 267.658 +66,8% față de anul precedent 273.908 206.254 67.654 +48,4% față de anul precedent 65.145 +48,2% față de anul precedent 0 0
2018 160.518 +39,0% față de anul precedent 161.665 116.089 45.576 +133,9% față de anul precedent 43.959 +139,9% față de anul precedent 0 0
2017 115.463 -4,8% față de anul precedent 117.260 97.773 19.487 -7,9% față de anul precedent 18.321 -6,4% față de anul precedent 0 0
2016 121.312 +2,4% față de anul precedent 121.716 100.552 21.164 -49,1% față de anul precedent 19.570 -48,5% față de anul precedent 0 0
2015 118.422 +15,8% față de anul precedent 119.293 77.742 41.551 -21,6% față de anul precedent 38.028 -22,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 102.290 +1,0% față de anul precedent 122.390 69.381 53.009 +80,0% față de anul precedent 49.338 +86,9% față de anul precedent 0 0
2013 101.297 +1,4% față de anul precedent 101.298 71.854 29.444 +47,4% față de anul precedent 26.404 +55,6% față de anul precedent 0 0
2012 99.887 99.887 79.914 19.973 16.974 0 0
2011 0 0 2.666 0 0 2.666 2.666

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 222.572 56.262 278.834 6.190 21.322 28.750
2023 260.525 145.616 406.141 6.190 114.422 25.004
2022 61.339 193.154 254.493 6.190 47.251 139.713
2021 31.671 221.799 253.470 270 21.628 199.901
2020 46.539 227.632 274.171 270 20.247 207.115
2019 65.206 200.164 265.370 270 36.073 163.821
2018 77.950 76.389 154.339 270 26.443 49.676
2017 94.840 68.801 163.641 270 41.548 26.983
2016 111.730 71.717 183.447 270 41.852 29.595
2015 128.620 96.578 225.198 270 41.225 55.083
2014 145.510 98.103 243.613 270 38.966 58.867
2013 12.532 35.942 48.474 3.043 0 32.899
2012 0 30.785 30.785 9.860 441 20.484
2011 2.805 4.318 7.123 4.023 0 295

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 252.369 -13,8% față de anul precedent 26.465 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 292.884 +298,7% față de anul precedent 113.257 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 73.460 +66,9% față de anul precedent 181.033 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2021 44.003 -39,2% față de anul precedent 209.467 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2020 72.397 -38,7% față de anul precedent 201.774 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2019 118.136 +63,5% față de anul precedent 147.234 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2018 72.250 -42,4% față de anul precedent 82.089 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2017 125.510 -23,3% față de anul precedent 38.131 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 163.637 +68,8% față de anul precedent 19.810 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 96.921 -36,8% față de anul precedent 128.277 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 153.363 +1.928,1% față de anul precedent 90.250 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 7.562 -53,5% față de anul precedent 40.912 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 16.277 +69,8% față de anul precedent 14.508 Neraportat 2
2011 9.589 -2.466 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

53din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 189.481 RON. Profit: 26.225 RON

Cifra de afaceri: 189.481 RON. Profit: 26.225 RON

Cifra de afaceri
189.481 RON -23.18% față de anul precedent
Profit net
26.225 RON -76.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
252.369 RON -13.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 246.645 RON. Profit: 113.017 RON

Cifra de afaceri: 246.645 RON. Profit: 113.017 RON

Cifra de afaceri
246.645 RON +35.87% față de anul precedent
Profit net
113.017 RON +183.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
292.884 RON +298.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 181.536 RON. Profit: 39.847 RON

Cifra de afaceri: 181.536 RON. Profit: 39.847 RON

Cifra de afaceri
181.536 RON -38% față de anul precedent
Profit net
39.847 RON -55.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
73.460 RON +66.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 292.809 RON. Profit: 89.542 RON

Cifra de afaceri: 292.809 RON. Profit: 89.542 RON

Cifra de afaceri
292.809 RON -2.1% față de anul precedent
Profit net
89.542 RON +64.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
44.003 RON -39.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 299.087 RON. Profit: 54.539 RON

Cifra de afaceri: 299.087 RON. Profit: 54.539 RON

Cifra de afaceri
299.087 RON +11.74% față de anul precedent
Profit net
54.539 RON -16.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
72.397 RON -38.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 267.658 RON. Profit: 65.145 RON

Cifra de afaceri: 267.658 RON. Profit: 65.145 RON

Cifra de afaceri
267.658 RON +66.75% față de anul precedent
Profit net
65.145 RON +48.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
118.136 RON +63.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 160.518 RON. Profit: 43.959 RON

Cifra de afaceri: 160.518 RON. Profit: 43.959 RON

Cifra de afaceri
160.518 RON +39.02% față de anul precedent
Profit net
43.959 RON +139.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
72.250 RON -42.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 115.463 RON. Profit: 18.321 RON

Cifra de afaceri: 115.463 RON. Profit: 18.321 RON

Cifra de afaceri
115.463 RON -4.82% față de anul precedent
Profit net
18.321 RON -6.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
125.510 RON -23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.312 RON. Profit: 19.570 RON

Cifra de afaceri: 121.312 RON. Profit: 19.570 RON

Cifra de afaceri
121.312 RON +2.44% față de anul precedent
Profit net
19.570 RON -48.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
163.637 RON +68.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 118.422 RON. Profit: 38.028 RON

Cifra de afaceri: 118.422 RON. Profit: 38.028 RON

Cifra de afaceri
118.422 RON +15.77% față de anul precedent
Profit net
38.028 RON -22.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
96.921 RON -36.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 102.290 RON. Profit: 49.338 RON

Cifra de afaceri: 102.290 RON. Profit: 49.338 RON

Cifra de afaceri
102.290 RON +0.98% față de anul precedent
Profit net
49.338 RON +86.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
153.363 RON +1928.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 101.297 RON. Profit: 26.404 RON

Cifra de afaceri: 101.297 RON. Profit: 26.404 RON

Cifra de afaceri
101.297 RON +1.41% față de anul precedent
Profit net
26.404 RON +55.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
7.562 RON -53.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 99.887 RON. Profit: 16.974 RON

Cifra de afaceri: 99.887 RON. Profit: 16.974 RON

Cifra de afaceri
99.887 RON
Profit net
16.974 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
16.277 RON +69.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.666 RON
Angajati
0
Datorii
9.589 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEVA SALON GOLD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9604 in Sat Snagov Com. Snagov (ILFOV)

EVA SALON GOLD S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9604 in Sat Snagov Com. Snagov (ILFOV)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9604, Ilfov

ALEXA MAKE-UP SRL
CUI: 30646888CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Sat Glina Com. Glina2012-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
191.442 RON
Profit
54.333 RON
Angajati
2
ZENTARGET S.R.L.
CUI: 40382155CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2019-01-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.767 RON
Profit
16.280 RON
Angajati
0
EPILPRO UNIRII UNO S.R.L.
CUI: 44088501CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Com. Snagov2021-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.865 RON
Profit
99.472 RON
Angajati
1
EPILPRO VICTORY UNO S.R.L.
CUI: 44998191CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Com. Snagov2021-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.397 RON
Profit
53.747 RON
Angajati
1
VENUS ESTETIQUE S.R.L.
CUI: 47908509CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
402.770 RON
Profit
24.506 RON
Angajati
2
BONIS DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 13013150CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2000-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.312 RON
Profit
211 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9604, Ilfov

NATION EXPERT S.R.L.
CUI: 29086400CAEN: 9604
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2011-09-09
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

SUN ECOTECH SRL
CUI: 29268428CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2011-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.339.853 RON
Profit
310.471 RON
Angajati
2
IVERON CONSULT SRL
CUI: 29268509CAEN: 7112
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2011-10-26
fara e-Factura
HAPPY & SET SRL
CUI: 29256709CAEN: 4631
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2011-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.965 RON
Profit
1.029 RON
Angajati
0
VEST TOTAL TRADE SRL
CUI: 29140789CAEN: 4618
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
846.555 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RESUM SOLUŢII SRL
CUI: 29394507CAEN: 7820
Activ
ILFOV, Sat Dumitrana Orş. Măgurele2011-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
144.780 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BVP CONSULTING & EU FUNDS SRL
CUI: 27805975CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2010-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.635 RON
Profit
78.421 RON
Angajati
2
ADEL-KOR CORPORATION SRL
CUI: 30646900CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2012-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
158.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CELSIUS STUDIO SRL
CUI: 37755270CAEN: 9623
Activ
ILFOV, Com. Domneşti2017-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.307.345 RON
Profit
1.047 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EVA SALON GOLD S.R.L.?

CUI-ul EVA SALON GOLD S.R.L. este 29268452.

Unde este sediul EVA SALON GOLD S.R.L.?

EVA SALON GOLD S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Snagov Com. Snagov, Str. Trandafirilor, 77165, Sat Snagov Com. Snagov, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata EVA SALON GOLD S.R.L.?

EVA SALON GOLD S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EVA SALON GOLD S.R.L. in 2024?

In 2024, EVA SALON GOLD S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 189.481 RON.

Cati angajati are EVA SALON GOLD S.R.L.?

EVA SALON GOLD S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are EVA SALON GOLD S.R.L.?

EVA SALON GOLD S.R.L. are codul CAEN principal 9604.

Ce profit a inregistrat EVA SALON GOLD S.R.L. in 2024?

EVA SALON GOLD S.R.L. a inregistrat un profit net de 26.225 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.