Activ Plătitor TVA

MONTSIL SRL

CUI: 29282503
CIF: RO29282503
Reg. Com.: J2011001346170
CAEN: 3312
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 octombrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mașinilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 00:22

Despre MONTSIL SRL

MONTSIL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Iveşti Com. Iveşti, judetul GALAŢI, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mașinilor" (cod CAEN 3312), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MONTSIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 887.182 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.5%). Profitul net inregistrat a fost de 428.534 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
887.182 RON
Venituri totale
887.328 RON
Cheltuieli totale
439.165 RON
Profit brut
448.163 RON
Profit net
428.534 RON
Marja profit net
48,30%
Active imobilizate
7.917 RON
Active circulante
565.713 RON
Stocuri
12.851 RON
Creanțe
485.260 RON
Casa & conturi bănci
67.602 RON
Capital propriu
433.442 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti, Str. Gen. Eremia Grigorescu nr. 818, 807170
Telefon0741404482

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti, Str. Gen. Eremia Grigorescu nr. 818, 807170
Cod poștal: 807170
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti, Str. Gen. Eremia Grigorescu nr. 818, 807170
Cod postal
807170
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.10.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
887.182 RON
Rezultat net
428.534 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 887.182 RON 674.615 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 887.328 RON 675.067 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 439.165 RON 349.211 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 448.163 RON 325.856 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 428.534 RON 320.565 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.917 RON 12.667 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 565.713 RON 397.528 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 573.630 RON 410.195 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 12.851 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 485.260 RON 324.411 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 67.602 RON 73.117 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 140.188 RON 85.927 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 433.442 RON 324.268 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active573.630RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

24,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale573.630 RON
Datorii totale140.188 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
74,7 %Profit net / active totale
ROE
98,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
75,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 887.182 +31,5% față de anul precedent 887.328 439.165 448.163 +37,5% față de anul precedent 428.534 +33,7% față de anul precedent 0 0
2023 674.615 +85,1% față de anul precedent 675.067 349.211 325.856 +114,0% față de anul precedent 320.565 +115,6% față de anul precedent 0 0
2022 364.516 -50,5% față de anul precedent 364.661 212.372 152.289 -76,8% față de anul precedent 148.717 -77,1% față de anul precedent 0 0
2021 735.683 +120,3% față de anul precedent 735.683 80.069 655.614 +137,3% față de anul precedent 648.257 +137,3% față de anul precedent 0 0
2020 333.956 -51,7% față de anul precedent 333.956 57.706 276.250 -51,8% față de anul precedent 273.150 -51,7% față de anul precedent 0 0
2019 690.741 +23,6% față de anul precedent 690.741 118.072 572.669 +23,1% față de anul precedent 565.762 +23,1% față de anul precedent 0 0
2018 558.741 -6,8% față de anul precedent 558.741 93.408 465.333 -4,3% față de anul precedent 459.746 -4,2% față de anul precedent 0 0
2017 599.769 +41,7% față de anul precedent 599.769 113.719 486.050 +69,3% față de anul precedent 480.052 +70,7% față de anul precedent 0 0
2016 423.172 +66,4% față de anul precedent 433.090 145.940 287.150 +105,6% față de anul precedent 281.214 +113,1% față de anul precedent 0 0
2015 254.349 -6,8% față de anul precedent 258.864 119.167 139.697 -22,2% față de anul precedent 131.946 -23,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 272.883 +2,6% față de anul precedent 272.883 93.359 179.524 +115,0% față de anul precedent 171.337 +126,9% față de anul precedent 0 0
2013 266.108 -8,8% față de anul precedent 266.125 182.624 83.501 -50,1% față de anul precedent 75.518 -52,3% față de anul precedent 0 0
2012 291.872 291.893 124.692 167.201 158.445 0 0
2011 0 0 871 0 0 871 871

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.917 565.713 573.630 12.851 485.260 67.602
2023 12.667 397.528 410.195 0 324.411 73.117
2022 17.417 300.717 318.134 0 137.910 162.807
2021 0 669.358 669.358 0 70 669.288
2020 0 320.383 320.383 0 70 320.313
2019 0 604.020 604.020 0 102.280 501.740
2018 0 492.559 492.559 0 196.629 295.930
2017 0 512.408 512.408 0 187.629 324.779
2016 558 315.075 315.633 0 201.819 113.256
2015 43.548 265.007 308.555 0 115.073 149.934
2014 91.933 173.065 264.998 0 0 173.065
2013 54.197 112.907 167.104 0 0 112.907
2012 66.363 94.161 160.524 0 0 94.161
2011 535 294 829 104 0 190

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 140.188 +63,2% față de anul precedent 433.442 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 85.927 -48,2% față de anul precedent 324.268 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 165.714 +3.500,9% față de anul precedent 152.420 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 4.602 +18,5% față de anul precedent 664.756 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 3.884 +478,8% față de anul precedent 316.499 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 671 -86,5% față de anul precedent 603.349 Neraportat 2
2018 4.972 +8,9% față de anul precedent 487.587 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 4.567 -41,8% față de anul precedent 507.841 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 7.844 +296,0% față de anul precedent 307.789 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 1.981 +435,4% față de anul precedent 306.574 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 370 -90,3% față de anul precedent 264.628 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 3.812 +38,6% față de anul precedent 163.292 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 2.750 +83,3% față de anul precedent 157.774 Neraportat 2
2011 1.500 -671 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RGRUXANDA GHIORGHIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 33039/2026capital social, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

capital social, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12076/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 887.182 RON. Profit: 428.534 RON

Cifra de afaceri: 887.182 RON. Profit: 428.534 RON

Cifra de afaceri
887.182 RON +31.51% față de anul precedent
Profit net
428.534 RON +33.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
140.188 RON +63.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 674.615 RON. Profit: 320.565 RON

Cifra de afaceri: 674.615 RON. Profit: 320.565 RON

Cifra de afaceri
674.615 RON +85.07% față de anul precedent
Profit net
320.565 RON +115.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
85.927 RON -48.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 364.516 RON. Profit: 148.717 RON

Cifra de afaceri: 364.516 RON. Profit: 148.717 RON

Cifra de afaceri
364.516 RON -50.45% față de anul precedent
Profit net
148.717 RON -77.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
165.714 RON +3500.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 735.683 RON. Profit: 648.257 RON

Cifra de afaceri: 735.683 RON. Profit: 648.257 RON

Cifra de afaceri
735.683 RON +120.29% față de anul precedent
Profit net
648.257 RON +137.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.602 RON +18.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 333.956 RON. Profit: 273.150 RON

Cifra de afaceri: 333.956 RON. Profit: 273.150 RON

Cifra de afaceri
333.956 RON -51.65% față de anul precedent
Profit net
273.150 RON -51.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.884 RON +478.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 690.741 RON. Profit: 565.762 RON

Cifra de afaceri: 690.741 RON. Profit: 565.762 RON

Cifra de afaceri
690.741 RON +23.62% față de anul precedent
Profit net
565.762 RON +23.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
671 RON -86.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 558.741 RON. Profit: 459.746 RON

Cifra de afaceri: 558.741 RON. Profit: 459.746 RON

Cifra de afaceri
558.741 RON -6.84% față de anul precedent
Profit net
459.746 RON -4.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.972 RON +8.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 599.769 RON. Profit: 480.052 RON

Cifra de afaceri: 599.769 RON. Profit: 480.052 RON

Cifra de afaceri
599.769 RON +41.73% față de anul precedent
Profit net
480.052 RON +70.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.567 RON -41.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 423.172 RON. Profit: 281.214 RON

Cifra de afaceri: 423.172 RON. Profit: 281.214 RON

Cifra de afaceri
423.172 RON +66.37% față de anul precedent
Profit net
281.214 RON +113.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
7.844 RON +295.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 254.349 RON. Profit: 131.946 RON

Cifra de afaceri: 254.349 RON. Profit: 131.946 RON

Cifra de afaceri
254.349 RON -6.79% față de anul precedent
Profit net
131.946 RON -22.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.981 RON +435.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 272.883 RON. Profit: 171.337 RON

Cifra de afaceri: 272.883 RON. Profit: 171.337 RON

Cifra de afaceri
272.883 RON +2.55% față de anul precedent
Profit net
171.337 RON +126.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
370 RON -90.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 266.108 RON. Profit: 75.518 RON

Cifra de afaceri: 266.108 RON. Profit: 75.518 RON

Cifra de afaceri
266.108 RON -8.83% față de anul precedent
Profit net
75.518 RON -52.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.812 RON +38.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 291.872 RON. Profit: 158.445 RON

Cifra de afaceri: 291.872 RON. Profit: 158.445 RON

Cifra de afaceri
291.872 RON
Profit net
158.445 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.750 RON +83.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
871 RON
Angajati
0
Datorii
1.500 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMONTSIL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Sat Iveşti Com. Iveşti (GALAŢI)

MONTSIL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3312 in Sat Iveşti Com. Iveşti (GALAŢI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.092026Mentiune · Buletin 33039/2026capital social, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

capital social; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 19.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MONTSIL SRL
CUI
29282503
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.09.2026
Registrul Comerțului
J2011001346170
EUID
ROONRC.J2011001346170
Sediu
Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Jud. Galaţi, Str. GEN. EREMIA GRIGORESCU, Nr. 818
Județ
Galaţi
Număr încheiere
698633
Data încheierii
04.09.2026
Număr dosar
3277181
Data dosarului
19.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Geta Voinea

Subiecte

capital social, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, Numire administrator, revocare administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3277181 din 19.08.2026
  • Decizie asociat unic nr. 12 din 12.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 33039/2026 (PDF)
30.032026Mentiune · Buletin 12076/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
MONTSIL SRL
CUI
29282503
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
30.03.2026
Registrul Comerțului
J17/1346/2011
EUID
ROONRC.J17/1346/2011
Sediu
Jud. Galaţi, Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Str. GEN. EREMIA GRIGORESCU, Nr. 818
Județ
Galaţi
Număr încheiere
261794
Data încheierii
27.03.2026
Număr dosar
1115240
Data dosarului
13.03.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Daniela Oprisan

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1115240 din 13.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12076/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3312, Galaţi

EDUARD ALESIO IRM SRL
CUI: 33466563CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti2014-08-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.248.504 RON
Profit
941.239 RON
Angajati
1
MSSP MONTAGE SRL
CUI: 36140897CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Sat Barcea Com. Barcea2016-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.715 RON
Profit
175.572 RON
Angajati
1
REFSIDER SRL
CUI: 23907271CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.498.790 RON
Profit
836.651 RON
Angajati
5
PRO DAVIMAD EXPERT SRL
CUI: 33210580CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
348.880 RON
Profit
5.310 RON
Angajati
2
ROMCCOLIFT SERV HRG S.R.L.
CUI: 38520566CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.440 RON
Profit
165.035 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3312, Galaţi

SPMG S.R.L.
CUI: 29051398CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti2011-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.777.767 RON
Profit
699.544 RON
Angajati
4
ROMAER REBUILDING SRL
CUI: 30823602CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2012-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.015 RON
Profit
48.587 RON
Angajati
0
BIAROX SERV SRL
CUI: 26330126CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2009-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VAELVI CONSTRUCT SRL
CUI: 32205829CAEN: 3312
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.146.099 RON
Profit
3.486.842 RON
Angajati
74

Alte firme din Galaţi

MAGIC FOOD INDUSTRIE SRL
CUI: 29272860CAEN: 0121
Activ
GALAŢI, Sat Fundeni Com. Fundeni2011-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.751.849 RON
Profit
2.005.408 RON
Angajati
8
LEX CONSEXPERT SRL
CUI: 29288603CAEN: 6622
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.543 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ENARMONIC SRL
CUI: 29258009CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.548 RON
Profit
158.258 RON
Angajati
1
CRISMAL CLM SRL
CUI: 29319432CAEN: 5520
Activ
GALAŢI, Sat Balinteşti Com. Bereşti-Meria2011-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.518.576 RON
Profit
247.585 RON
Angajati
13
LUCIANO CAR SRL
CUI: 28935299CAEN: 6110
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.992 RON
Profit
182.356 RON
Angajati
1
CONSTRUCTII HNOS CHISCOP S.R.L.
CUI: 24471064CAEN: 4120
Activ
GALAŢI, Sat Ţepu Com. Ţepu2008-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.105 RON
Profit
122.309 RON
Angajati
2
VGB 2014 SRL
CUI: 32608163CAEN: 1071
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2013-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.553.377 RON
Profit
882.651 RON
Angajati
49
STEMAR PROD S.R.L.
CUI: 47905537CAEN: 5610
Activ
GALAŢI, Mun. Tecuci2023-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.889 RON
Profit
12.941 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MONTSIL SRL?

CUI-ul MONTSIL SRL este 29282503.

Unde este sediul MONTSIL SRL?

MONTSIL SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Sat Iveşti Com. Iveşti, Str. Gen. Eremia Grigorescu nr. 818, 807170, Sat Iveşti Com. Iveşti, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata MONTSIL SRL?

MONTSIL SRL a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MONTSIL SRL in 2024?

In 2024, MONTSIL SRL a raportat o cifra de afaceri de 887.182 RON.

Cati angajati are MONTSIL SRL?

MONTSIL SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are MONTSIL SRL?

MONTSIL SRL are codul CAEN principal 3312 (Repararea și întreținerea mașinilor).

Ce profit a inregistrat MONTSIL SRL in 2024?

MONTSIL SRL a inregistrat un profit net de 428.534 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.