Activ

SAL TRADE AUTO S.R.L.

CUI: 29326936
CIF: 29326936
Reg. Com.: J12/2796/2011
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 noiembrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:06

Despre SAL TRADE AUTO S.R.L.

SAL TRADE AUTO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gilău Com. Gilău, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SAL TRADE AUTO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
716 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
716 RON
Capital propriu
-41.327 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău, 407310
Telefon0754488899

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău, 407310
Cod poștal: 407310
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău, 407310
Cod postal
407310
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.11.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
4 decembrie 2019
Data reactivare
21 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 716 RON 2.021 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 716 RON 2.021 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 1.305 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 716 RON 716 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.043 RON 41.148 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -41.327 RON -41.327 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active716RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

5.871,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale716 RON
Datorii totale42.043 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-5.771,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 437 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 437
2013 70.801 -37,6% față de anul precedent 70.825 58.464 12.361 11.178 0 0
2012 113.442 +2.041,2% față de anul precedent 113.442 161.310 0 0 47.868 47.868
2011 5.298 5.298 9.697 0 0 4.399 4.399

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 716 716 0 0 716
2023 0 2.021 2.021 0 1.305 716
2022 0 2.021 2.021 0 1.305 716
2020 0 2.021 2.021 0 1.305 716
2019 0 2.020 2.020 0 1.304 716
2018 0 2.026 2.026 0 1.310 716
2017 0 2.026 2.026 0 1.310 716
2016 0 2.026 2.026 0 1.310 716
2015 0 2.026 2.026 0 1.310 716
2014 0 2.027 2.027 0 1.311 716
2013 437 2.814 3.251 0 1.833 981
2012 619 42.822 43.441 5.115 37.486 221
2011 1.113 11.008 12.121 4.827 6.103 78

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 42.043 +2,2% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2023 41.148 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2022 41.148 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2020 41.148 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2019 41.147 -0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2018 41.153 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2017 41.153 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2016 41.153 0,0% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2015 41.153 -0,7% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0
2014 41.441 -6,1% față de anul precedent -41.327 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 44.141 -34,6% față de anul precedent -40.890 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 67.443 +415,1% față de anul precedent -52.067 Neraportat 2
2011 13.094 -4.199 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
42.043 RON +2.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.148 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.148 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.148 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.147 RON -0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.153 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
41.153 RON -0.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
437 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
41.441 RON -6.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 70.801 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri: 70.801 RON. Profit: 11.178 RON

Cifra de afaceri
70.801 RON -37.59% față de anul precedent
Profit net
11.178 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
44.141 RON -34.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 113.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.442 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.442 RON +2041.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
47.868 RON
Angajati
2
Datorii
67.443 RON +415.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 5.298 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.298 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.298 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.399 RON
Angajati
0
Datorii
13.094 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSAL TRADE AUTO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Sat Gilău Com. Gilău (CLUJ)

SAL TRADE AUTO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Sat Gilău Com. Gilău (CLUJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Cluj

NOBIL AUTO RD SRL
CUI: 29566203CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2012-01-20
fara e-Factura
ARGENTIS POWER GROUP S.R.L.
CUI: 28918522CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.525 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
DOCTOR TURBO SRL
CUI: 30072122CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Sat Tureni Com. Tureni2012-04-12
fara e-Factura

Alte firme din Cluj

BUSTIMARIS EXPRES SRL
CUI: 29320534CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.895 RON
Profit
8.150 RON
Angajati
0
YOUR DREAM PRODUCTION SRL
CUI: 29326944CAEN: 7420
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.748 RON
Profit
17.639 RON
Angajati
0
LADA DE ZESTRE S.R.L.
CUI: 29313537CAEN: 5520
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
200 RON
Profit
404 RON
Angajati
0
SAFCAR AUTO SRL
CUI: 29341642CAEN: 9531
Activ
CLUJ, Sat Popeşti Com. Baciu2011-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.498 RON
Profit
1.595 RON
Angajati
2
MAXMAS SRL
CUI: 29200660CAEN: 4711
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.597 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
INTERCOM LOGIC TRADE SRL
CUI: 29423432CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.094 RON
Profit
154.453 RON
Angajati
1
SEM ELYON SRL
CUI: 28086231CAEN: 5510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.924 RON
Profit
122.153 RON
Angajati
1
TRF AGROSTEL SRL
CUI: 30400815CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Sat Iclod Com. Iclod2012-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.583.446 RON
Profit
7.319.618 RON
Angajati
5
ESCALADA SRL
CUI: 15458481CAEN: 4334
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2003-05-27
fara e-Factura
HC PUBLIC RELATIONS SRL-D
CUI: 37036470CAEN: 7330
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.061 RON
Profit
15.014 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAL TRADE AUTO S.R.L.?

CUI-ul SAL TRADE AUTO S.R.L. este 29326936.

Unde este sediul SAL TRADE AUTO S.R.L.?

SAL TRADE AUTO S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău, 407310, Sat Gilău Com. Gilău, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata SAL TRADE AUTO S.R.L.?

SAL TRADE AUTO S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SAL TRADE AUTO S.R.L. in 2024?

In 2024, SAL TRADE AUTO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SAL TRADE AUTO S.R.L.?

SAL TRADE AUTO S.R.L. are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat SAL TRADE AUTO S.R.L. in 2024?

SAL TRADE AUTO S.R.L. a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.