Activ

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29366329
CIF: 29366329
Reg. Com.: F2011002209052
CAEN: 8299
Formă: Necunoscut
Înființată: 21 noiembrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:50

Despre MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Gen. Traian Moşoiu nr. 3, 410072
Telefon0745202422

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Gen. Traian Moşoiu nr. 3, 410072
Cod poștal: 410072
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Gen. Traian Moşoiu nr. 3, 410072
Cod postal
410072
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 21.11.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2024 - 13 ianuarie 2026

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2026 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8299 in Mun. Oradea (BIHOR)

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 8299 in Mun. Oradea (BIHOR)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8299, Bihor

TACHONAN SERVICE SRL
CUI: 8893970CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1996-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.214.118 RON
Profit
6.109.940 RON
Angajati
53
UAI SOLUTIONS RO S.R.L.
CUI: 37456244CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2017-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.165.646 RON
Profit
5.274.851 RON
Angajati
25
SAFE WASTE D.E.E.E. S.R.L.
CUI: 42498351CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2020-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.049.964 RON
Profit
1.890.351 RON
Angajati
3
AVERS PROMPT S.R.L.
CUI: 14299060CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2001-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.696.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
GTX CONSULTING S.R.L.
CUI: 49156160CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Cihei Com. Sânmartin2023-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.200.282 RON
Profit
658.829 RON
Angajati
14
CRISANDROM SRL
CUI: 36785133CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2016-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.119.528 RON
Profit
308.514 RON
Angajati
38
DASTECIRO S.R.L.
CUI: 41162433CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Sat Sântandrei Com. Sântandrei2019-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.067.750 RON
Profit
197.474 RON
Angajati
39
PROADO TRADING SRL
CUI: 56028CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.982.020 RON
Profit
280.986 RON
Angajati
34
TOPSOUND SRL
CUI: 16874724CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2004-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.922.291 RON
Profit
1.500.226 RON
Angajati
8
MALAVA MARKET S.R.L.
CUI: 44022884CAEN: 8299
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2021-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.869.822 RON
Profit
363.796 RON
Angajati
48

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29366329.

Unde este sediul MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Gen. Traian Moşoiu nr. 3, 410072, Mun. Oradea, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Ce activitate are MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAROSI IREN IBOLYA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.