Activ

ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 29370044
CIF: 29370044
Reg. Com.: F07/1158/2011
CAEN: 7430
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 22 noiembrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Despre ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Curteşti Com. Curteşti, judetul BOTOŞANI, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 22.11.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7430, Botoşani

TEHNO-ALPHA INSTAL S.R.L.
CUI: 21795651CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2007-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.674 RON
Profit
17.794 RON
Angajati
1
FOXLOC S.R.L.
CUI: 42945115CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Dorohoi2020-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.576 RON
Profit
107.212 RON
Angajati
1
MAB TRANSLATES ABRANTES SRL
CUI: 37826568CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2017-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
333.420 RON
Profit
247.252 RON
Angajati
1
EUROACT TRADUCERI SRL
CUI: 23792252CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.269 RON
Profit
43.426 RON
Angajati
1
MULTILANGUAGE SRL
CUI: 23432164CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2008-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
183.273 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AT YOUR QUICK SERVICES SRL
CUI: 32128378CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2013-08-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.438 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
QUANTUMLAND RAINBOW S.R.L.
CUI: 44042466CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2021-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.484 RON
Profit
68.879 RON
Angajati
0
AVANGARDIA TRANSLATE S.R.L.
CUI: 41023923CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Mun. Botoşani2019-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
76.045 RON
Profit
7.981 RON
Angajati
1
CLIMBUP ELCHE SRL
CUI: 37349094CAEN: 7430
Activ
BOTOŞANI, Sat Şendriceni Com. Şendriceni2017-04-06
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 29370044.

Cand a fost infiintata ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Ce activitate are ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ROBU V. ANGELA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
23 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
23 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.