Activ Plătitor TVA

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL

CUI: 29452098
CIF: RO29452098
Reg. Com.: J13/2786/2011
CAEN: 4621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 decembrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:45

Despre AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lumina Com. Lumina, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat" (cod CAEN 4621), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.273 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-99.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Datoriile raportate (11.483.427 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.273 RON
Venituri totale
5.683 RON
Cheltuieli totale
687.918 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
1.752.335 RON
Active circulante
3.303.628 RON
Stocuri
479.344 RON
Creanțe
2.770.775 RON
Casa & conturi bănci
53.509 RON
Capital propriu
-6.427.464 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina, Str. Tulcei nr. 71A
Telefon0721305030

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina, Str. Tulcei nr. 71A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina, Str. Tulcei nr. 71A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.12.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.273 RON
Rezultat net
-682.235 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.273 RON 480.111 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 5.683 RON 545.286 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 687.918 RON 1.012.173 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 682.235 RON 466.887 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 682.235 RON 466.887 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.752.335 RON 1.866.961 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.303.628 RON 3.870.060 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.055.963 RON 5.737.021 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 479.344 RON 482.660 RON
CreanțeSume de încasat 2.770.775 RON 2.944.690 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.509 RON 442.710 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 11.483.427 RON 11.482.250 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -6.427.464 RON -5.745.229 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.055.963RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

227,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.055.963 RON
Datorii totale11.483.427 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-127,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.273 -99,5% față de anul precedent 5.683 687.918 0 0 682.235 682.235
2023 480.111 -84,6% față de anul precedent 545.286 1.012.173 0 0 466.887 466.887
2022 3.124.912 -77,4% față de anul precedent 3.576.055 10.024.380 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.448.325 6.448.325
2021 13.844.353 -0,1% față de anul precedent 14.034.517 13.697.327 337.190 337.190 0 0
2020 13.862.310 -39,8% față de anul precedent 14.052.393 15.163.477 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.111.084 1.111.084
2019 23.009.041 +12,0% față de anul precedent 23.060.915 22.539.723 521.192 -13,4% față de anul precedent 428.244 -16,3% față de anul precedent 0 0
2018 20.546.844 -35,5% față de anul precedent 20.771.169 20.169.397 601.772 +5,6% față de anul precedent 511.812 +1,6% față de anul precedent 0 0
2017 31.869.124 +9,0% față de anul precedent 32.037.326 31.467.520 569.806 -34,8% față de anul precedent 503.820 -29,9% față de anul precedent 0 0
2016 29.242.305 +29,9% față de anul precedent 29.996.995 29.123.222 873.773 +102,1% față de anul precedent 719.021 +91,5% față de anul precedent 0 0
2015 22.508.261 +0,7% față de anul precedent 22.545.243 22.112.861 432.382 -54,1% față de anul precedent 375.528 -52,4% față de anul precedent 0 0
2014 22.353.358 +204,7% față de anul precedent 22.360.736 21.419.770 940.966 +555,3% față de anul precedent 788.316 +538,1% față de anul precedent 0 0
2013 7.336.565 +474,0% față de anul precedent 7.340.077 7.196.493 143.584 -31,9% față de anul precedent 123.550 -30,3% față de anul precedent 0 0
2012 1.278.076 1.484.402 1.273.622 210.780 177.161 0 0
2011 0 0 621 0 0 621 621

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.752.335 3.303.628 5.055.963 479.344 2.770.775 53.509
2023 1.866.961 3.870.060 5.737.021 482.660 2.944.690 442.710
2022 1.982.049 4.259.064 6.241.113 113.061 3.968.902 177.101
2021 2.868.503 14.234.135 17.102.638 1.527.495 12.546.900 159.740
2020 2.762.739 14.706.890 17.469.629 1.408.544 13.171.762 126.584
2019 3.154.945 19.743.724 22.898.669 736.990 18.877.081 129.653
2018 3.770.031 15.002.632 18.772.663 2.668.949 12.286.748 46.935
2017 1.745.218 10.940.587 12.685.805 2.815.862 8.098.395 26.330
2016 979.635 11.953.901 12.933.536 1.026.798 10.745.738 181.365
2015 952.372 8.792.374 9.744.746 360.214 8.292.283 139.877
2014 706.410 7.108.462 7.814.872 527.769 6.492.814 87.879
2013 258.281 5.737.320 5.995.601 0 5.359.677 377.643
2012 0 209.269 209.269 0 79.626 129.643
2011 1.069 510 1.579 0 0 510

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 11.483.427 +0,0% față de anul precedent -6.427.464 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2023 11.482.250 -0,4% față de anul precedent -5.745.229 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2022 11.522.865 -27,7% față de anul precedent -5.278.342 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2021 15.942.348 -4,2% față de anul precedent 1.169.983 Neraportat 8 -33,3% față de anul precedent
2020 16.643.942 -20,6% față de anul precedent 832.792 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2019 20.968.705 +21,4% față de anul precedent 1.943.877 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2018 17.266.295 +47,7% față de anul precedent 1.515.632 Neraportat 11 0,0% față de anul precedent
2017 11.689.525 +1,4% față de anul precedent 1.003.820 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2016 11.531.984 +34,3% față de anul precedent 1.411.961 Neraportat 10 +42,9% față de anul precedent
2015 8.587.194 +22,1% față de anul precedent 1.161.539 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2014 7.031.914 +23,4% față de anul precedent 788.556 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2013 5.698.085 +17.416,9% față de anul precedent 300.289 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 32.529 +1.526,5% față de anul precedent 176.740 Neraportat 1
2011 2.000 -421 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

90din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.273 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.273 RON -99.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
682.235 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
11.483.427 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 480.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 480.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
480.111 RON -84.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
466.887 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
11.482.250 RON -0.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 3.124.912 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.124.912 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.124.912 RON -77.43% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.448.325 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
11.522.865 RON -27.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.844.353 RON. Profit: 337.190 RON

Cifra de afaceri: 13.844.353 RON. Profit: 337.190 RON

Cifra de afaceri
13.844.353 RON -0.13% față de anul precedent
Profit net
337.190 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -33.33% față de anul precedent
Datorii
15.942.348 RON -4.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.862.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.862.310 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.862.310 RON -39.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.111.084 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
16.643.942 RON -20.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 23.009.041 RON. Profit: 428.244 RON

Cifra de afaceri: 23.009.041 RON. Profit: 428.244 RON

Cifra de afaceri
23.009.041 RON +11.98% față de anul precedent
Profit net
428.244 RON -16.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
20.968.705 RON +21.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.546.844 RON. Profit: 511.812 RON

Cifra de afaceri: 20.546.844 RON. Profit: 511.812 RON

Cifra de afaceri
20.546.844 RON -35.53% față de anul precedent
Profit net
511.812 RON +1.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 0% față de anul precedent
Datorii
17.266.295 RON +47.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 31.869.124 RON. Profit: 503.820 RON

Cifra de afaceri: 31.869.124 RON. Profit: 503.820 RON

Cifra de afaceri
31.869.124 RON +8.98% față de anul precedent
Profit net
503.820 RON -29.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
11.689.525 RON +1.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.242.305 RON. Profit: 719.021 RON

Cifra de afaceri: 29.242.305 RON. Profit: 719.021 RON

Cifra de afaceri
29.242.305 RON +29.92% față de anul precedent
Profit net
719.021 RON +91.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +42.86% față de anul precedent
Datorii
11.531.984 RON +34.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 22.508.261 RON. Profit: 375.528 RON

Cifra de afaceri: 22.508.261 RON. Profit: 375.528 RON

Cifra de afaceri
22.508.261 RON +0.69% față de anul precedent
Profit net
375.528 RON -52.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
8.587.194 RON +22.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 22.353.358 RON. Profit: 788.316 RON

Cifra de afaceri: 22.353.358 RON. Profit: 788.316 RON

Cifra de afaceri
22.353.358 RON +204.68% față de anul precedent
Profit net
788.316 RON +538.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
7.031.914 RON +23.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 7.336.565 RON. Profit: 123.550 RON

Cifra de afaceri: 7.336.565 RON. Profit: 123.550 RON

Cifra de afaceri
7.336.565 RON +474.03% față de anul precedent
Profit net
123.550 RON -30.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
5.698.085 RON +17416.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.278.076 RON. Profit: 177.161 RON

Cifra de afaceri: 1.278.076 RON. Profit: 177.161 RON

Cifra de afaceri
1.278.076 RON
Profit net
177.161 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
32.529 RON +1526.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
621 RON
Angajati
0
Datorii
2.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAGRO INPUT DISTRIBUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4621 in Sat Lumina Com. Lumina (CONSTANŢA)

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4621 in Sat Lumina Com. Lumina (CONSTANŢA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4621, Constanţa

BARTER TRADING ROMANIA S.R.L.
CUI: 13205709CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea2000-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
GABRIEL SRL
CUI: 5839128CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1994-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
15 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANDREASSEM BUSINESS SRL
CUI: 36375354CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Sat Horia Com. Horia2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.224 RON
Profit
2.832 RON
Angajati
0
AGROPRESTIMPEX S.R.L.
CUI: 42436561CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Sat Costineşti Com. Costineşti2020-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.600 RON
Profit
78.350 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4621, Constanţa

SUN GRAINS SRL
CUI: 29381752CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-11-24
fara e-Factura
TERRACHEIA LAND SRL
CUI: 29492530CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Sat Târguşor Com. Târguşor2011-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BP TOPAGRI S.R.L.
CUI: 29027675CAEN: 4621
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2011-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.844.071 RON
Profit
0 RON
Angajati
20

Alte firme din Constanţa

VALENTINO TRANS CONFORT SRL
CUI: 29446452CAEN: 7732
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2011-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.571.795 RON
Profit
605.636 RON
Angajati
4
POLIPLAST CONF S.R.L.
CUI: 29452187CAEN: 2016
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROYAL NEW CENTER SRL
CUI: 29436459CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.020 RON
Profit
54.636 RON
Angajati
5
ABSOLUT ECLIPSE SRL
CUI: 29477467CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar2011-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
724.799 RON
Profit
290.826 RON
Angajati
3
ELLUKA AGRAR SRL
CUI: 29309560CAEN: 6811
Activ
CONSTANŢA, Orş. Techirghiol2011-11-07
fara e-Factura
ANGEL OPTIC SRL
CUI: 29733930CAEN: 8699
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.008 RON
Profit
82.706 RON
Angajati
1
CARDINAL OPTIC SRL
CUI: 27371590CAEN: 8699
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.737 RON
Profit
140.673 RON
Angajati
2
INOUT DECOR SRL
CUI: 31355305CAEN: 7410
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2013-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
461.126 RON
Profit
27.796 RON
Angajati
1
ELDO-SERVICE SRL
CUI: 1876522CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.494.454 RON
Profit
473.434 RON
Angajati
9
DAVINCI PAPY S.R.L.
CUI: 41201230CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.253 RON
Profit
66.635 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL?

CUI-ul AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL este 29452098.

Unde este sediul AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL?

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina, Str. Tulcei nr. 71A, Sat Lumina Com. Lumina, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL?

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL in 2024?

In 2024, AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.273 RON.

Cati angajati are AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL?

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL?

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL are codul CAEN principal 4621 (Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat).

Ce profit a inregistrat AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL in 2024?

AGRO INPUT DISTRIBUTION SRL a inregistrat o pierdere neta de 682.235 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.