Activ Plătitor TVAe‑Factură

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL

CUI: 2945280
CIF: RO2945280
Reg. Com.: J1992001331249
CAEN: 6811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 februarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 19:27

Despre ZVU-NE-ROM COMPANY SRL

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lăpuşel Com. Recea, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii" (cod CAEN 6811), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 35.060 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-95.0%). Profitul net inregistrat a fost de 6.863 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 2.319.702 RON in 2008 la 35.060 RON in 2024. Datoriile raportate (4.446.180 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
35.060 RON
Venituri totale
1.511.007 RON
Cheltuieli totale
1.501.282 RON
Profit brut
9.725 RON
Profit net
6.863 RON
Marja profit net
19,58%
Active imobilizate
2.902.909 RON
Active circulante
2.861.475 RON
Stocuri
2.457.311 RON
Creanțe
357.329 RON
Casa & conturi bănci
46.835 RON
Capital propriu
1.444.643 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea, Aleea Lăpuşel nr. 1, 437227
Telefon0262223234
Fax0262223234

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea, Aleea Lăpuşel nr. 1, 437227
Cod poștal: 437227
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea, Aleea Lăpuşel nr. 1, 437227
Cod postal
437227
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.02.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
35.060 RON
Rezultat net
6.863 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 35.060 RON 703.506 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.511.007 RON 866.151 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.501.282 RON 835.605 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.725 RON 30.546 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.863 RON 20.376 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.902.909 RON 2.935.536 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.861.475 RON 2.031.126 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 5.764.384 RON 4.966.662 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.457.311 RON 1.244.615 RON
CreanțeSume de încasat 357.329 RON 741.941 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.835 RON 44.570 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.446.180 RON 3.655.321 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.444.643 RON 1.437.780 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active5.764.384RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale5.764.384 RON
Datorii totale4.446.180 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,64 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 35.060 -95,0% față de anul precedent 1.511.007 1.501.282 9.725 -68,2% față de anul precedent 6.863 -66,3% față de anul precedent 0 0
2023 703.506 -48,2% față de anul precedent 866.151 835.605 30.546 +36,1% față de anul precedent 20.376 +168,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.358.830 -21,6% față de anul precedent 1.162.331 1.139.892 22.439 -21,7% față de anul precedent 7.601 -41,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.733.446 +347,7% față de anul precedent 1.014.279 985.634 28.645 -91,1% față de anul precedent 13.046 -95,8% față de anul precedent 0 0
2020 387.229 -17,5% față de anul precedent 1.854.593 1.532.673 321.920 +1.452,2% față de anul precedent 308.958 +1.928,0% față de anul precedent 0 0
2019 469.318 +89,7% față de anul precedent 1.307.863 1.287.123 20.740 -96,8% față de anul precedent 15.235 -97,6% față de anul precedent 0 0
2018 247.348 +7,4% față de anul precedent 1.245.070 590.361 654.709 +865,1% față de anul precedent 642.258 +2.986,4% față de anul precedent 0 0
2017 230.276 -83,3% față de anul precedent 794.490 726.650 67.840 -64,0% față de anul precedent 20.809 -86,9% față de anul precedent 0 0
2016 1.375.017 -28,5% față de anul precedent 2.011.783 1.823.460 188.323 +417,8% față de anul precedent 159.393 +431,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.921.822 -0,9% față de anul precedent 1.921.826 1.885.453 36.373 +0,2% față de anul precedent 29.981 +0,7% față de anul precedent 0 0
2014 1.938.757 -39,3% față de anul precedent 1.947.101 1.910.788 36.313 29.786 0 0
2013 3.191.249 -13,3% față de anul precedent 3.503.882 3.690.036 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 186.154 187.164
2012 3.678.518 -13,5% față de anul precedent 4.010.871 3.942.608 68.263 +1.646,8% față de anul precedent 55.484 +1.787,9% față de anul precedent 0 0
2011 4.251.391 -16,4% față de anul precedent 4.323.202 4.319.294 3.908 -95,1% față de anul precedent 2.939 -95,6% față de anul precedent 0 0
2010 5.087.457 +30,4% față de anul precedent 5.348.141 5.268.024 80.117 -0,9% față de anul precedent 67.021 +1,2% față de anul precedent 0 0
2009 3.901.479 +68,2% față de anul precedent 3.936.132 3.855.281 80.851 +216,4% față de anul precedent 66.203 +244,5% față de anul precedent 0 0
2008 2.319.702 2.322.420 2.296.863 25.557 19.215 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.902.909 2.861.475 5.764.384 2.457.311 357.329 46.835
2023 2.935.536 2.031.126 4.966.662 1.244.615 741.941 44.570
2022 2.952.973 1.968.940 4.921.913 1.481.730 387.706 99.504
2021 3.023.535 2.129.021 5.152.556 1.756.555 326.158 46.308
2020 2.885.286 3.040.666 5.925.952 2.475.513 536.159 28.994
2019 2.733.522 2.515.488 5.249.010 2.003.309 506.949 5.230
2018 3.410.570 630.262 4.040.832 104.169 481.055 45.038
2017 2.177.461 559.542 2.737.003 47.488 432.113 79.941
2016 1.497.210 806.135 2.303.345 6.540 798.532 1.063
2015 1.033.930 737.799 1.771.729 115.075 608.925 13.799
2014 969.325 1.882.483 2.851.808 184.425 1.681.322 16.736
2013 789.426 1.507.300 2.296.726 106.459 1.376.991 23.850
2012 1.092.250 1.038.780 2.131.030 76.368 954.514 7.898
2011 1.291.975 776.257 2.068.232 43.987 730.852 1.418
2010 1.400.099 1.148.298 2.548.397 56.764 1.023.479 68.055
2009 1.537.758 1.102.649 2.640.407 35.910 1.022.488 44.251
2008 1.612.918 750.645 2.363.563 113.548 620.288 16.809

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.446.180 +21,6% față de anul precedent 1.444.643 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 3.655.321 +2,3% față de anul precedent 1.437.780 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 3.573.207 -8,7% față de anul precedent 1.417.404 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 3.911.410 -12,2% față de anul precedent 1.409.803 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 4.454.539 +9,2% față de anul precedent 1.396.757 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 4.079.261 +38,6% față de anul precedent 1.087.799 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 2.944.048 +29,0% față de anul precedent 1.093.380 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 2.282.478 +24,4% față de anul precedent 451.121 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 1.835.248 +71,4% față de anul precedent 464.693 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 1.070.660 -49,2% față de anul precedent 837.187 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 2.108.789 +38,4% față de anul precedent 802.819 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 1.523.693 +49,8% față de anul precedent 773.033 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 1.017.513 -49,6% față de anul precedent 1.113.517 Neraportat 2
2011 2.017.460 -12,1% față de anul precedent 156.410 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2010 2.294.123 +6,0% față de anul precedent 257.274 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2009 2.163.413 +49,0% față de anul precedent 590.292 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2008 1.451.967 1.034.087 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

46din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
EIEVA ILDIKO BECIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14456/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 35.060 RON. Profit: 6.863 RON

Cifra de afaceri: 35.060 RON. Profit: 6.863 RON

Cifra de afaceri
35.060 RON -95.02% față de anul precedent
Profit net
6.863 RON -66.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.446.180 RON +21.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 703.506 RON. Profit: 20.376 RON

Cifra de afaceri: 703.506 RON. Profit: 20.376 RON

Cifra de afaceri
703.506 RON -48.23% față de anul precedent
Profit net
20.376 RON +168.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.655.321 RON +2.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.358.830 RON. Profit: 7.601 RON

Cifra de afaceri: 1.358.830 RON. Profit: 7.601 RON

Cifra de afaceri
1.358.830 RON -21.61% față de anul precedent
Profit net
7.601 RON -41.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.573.207 RON -8.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.733.446 RON. Profit: 13.046 RON

Cifra de afaceri: 1.733.446 RON. Profit: 13.046 RON

Cifra de afaceri
1.733.446 RON +347.65% față de anul precedent
Profit net
13.046 RON -95.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.911.410 RON -12.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 387.229 RON. Profit: 308.958 RON

Cifra de afaceri: 387.229 RON. Profit: 308.958 RON

Cifra de afaceri
387.229 RON -17.49% față de anul precedent
Profit net
308.958 RON +1927.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
4.454.539 RON +9.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 469.318 RON. Profit: 15.235 RON

Cifra de afaceri: 469.318 RON. Profit: 15.235 RON

Cifra de afaceri
469.318 RON +89.74% față de anul precedent
Profit net
15.235 RON -97.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
4.079.261 RON +38.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 247.348 RON. Profit: 642.258 RON

Cifra de afaceri: 247.348 RON. Profit: 642.258 RON

Cifra de afaceri
247.348 RON +7.41% față de anul precedent
Profit net
642.258 RON +2986.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
2.944.048 RON +28.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 230.276 RON. Profit: 20.809 RON

Cifra de afaceri: 230.276 RON. Profit: 20.809 RON

Cifra de afaceri
230.276 RON -83.25% față de anul precedent
Profit net
20.809 RON -86.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
2.282.478 RON +24.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.375.017 RON. Profit: 159.393 RON

Cifra de afaceri: 1.375.017 RON. Profit: 159.393 RON

Cifra de afaceri
1.375.017 RON -28.45% față de anul precedent
Profit net
159.393 RON +431.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.835.248 RON +71.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.921.822 RON. Profit: 29.981 RON

Cifra de afaceri: 1.921.822 RON. Profit: 29.981 RON

Cifra de afaceri
1.921.822 RON -0.87% față de anul precedent
Profit net
29.981 RON +0.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.070.660 RON -49.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.938.757 RON. Profit: 29.786 RON

Cifra de afaceri: 1.938.757 RON. Profit: 29.786 RON

Cifra de afaceri
1.938.757 RON -39.25% față de anul precedent
Profit net
29.786 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.108.789 RON +38.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.191.249 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.191.249 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.191.249 RON -13.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
187.164 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.523.693 RON +49.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.678.518 RON. Profit: 55.484 RON

Cifra de afaceri: 3.678.518 RON. Profit: 55.484 RON

Cifra de afaceri
3.678.518 RON -13.47% față de anul precedent
Profit net
55.484 RON +1787.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
1.017.513 RON -49.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 4.251.391 RON. Profit: 2.939 RON

Cifra de afaceri: 4.251.391 RON. Profit: 2.939 RON

Cifra de afaceri
4.251.391 RON -16.43% față de anul precedent
Profit net
2.939 RON -95.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.017.460 RON -12.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 5.087.457 RON. Profit: 67.021 RON

Cifra de afaceri: 5.087.457 RON. Profit: 67.021 RON

Cifra de afaceri
5.087.457 RON +30.4% față de anul precedent
Profit net
67.021 RON +1.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
2.294.123 RON +6.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 3.901.479 RON. Profit: 66.203 RON

Cifra de afaceri: 3.901.479 RON. Profit: 66.203 RON

Cifra de afaceri
3.901.479 RON +68.19% față de anul precedent
Profit net
66.203 RON +244.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
2.163.413 RON +49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 2.319.702 RON. Profit: 19.215 RON

Cifra de afaceri: 2.319.702 RON. Profit: 19.215 RON

Cifra de afaceri
2.319.702 RON
Profit net
19.215 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
1.451.967 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZVU-NE-ROM COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sat Lăpuşel Com. Recea (MARAMUREŞ)

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6811 in Sat Lăpuşel Com. Recea (MARAMUREŞ)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

17.042026Mentiune · Buletin 14456/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 3 din data: 09.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ZVU-NE-ROM COMPANY SRL
CUI
2945280
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
17.04.2026
Registrul Comerțului
J1992001331249
EUID
ROONRC.J1992001331249
Sediu
Jud. Maramureş, Sat Lăpusel, Comuna Recea, Aleea Lăpuşel, Nr. 1
Județ
Maramureş
Număr încheiere
314428
Data încheierii
17.04.2026
Număr dosar
1529916
Data dosarului
14.04.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1529916 din 14.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 2 din 09.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14456/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6811, Maramureş

PGN DIDA SRL
CUI: 16359036CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2004-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
53.629 RON
Profit
24.826 RON
Angajati
1
SCALDATEMPO R & S SRL
CUI: 32859980CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Sat Buciumi Orş. Şomcuta Mare2014-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.849 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VILLA INVEST SRL
CUI: 24421627CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2008-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.233 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BIOBUILDS HOME S.R.L.
CUI: 43154291CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Tăuţii-Măgherăuş2020-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.500 RON
Profit
1.339 RON
Angajati
0
SIDESALE IMMO S.R.L.
CUI: 46812405CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2022-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.468.532 RON
Profit
27.965.673 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6811, Maramureş

GRAFIC PLUS SRL
CUI: 12345380CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1999-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.196 RON
Profit
56.771 RON
Angajati
1
BELFIORE SRL
CUI: 14656693CAEN: 6811
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2002-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.649 RON
Profit
857.166 RON
Angajati
1

Alte firme din Maramureş

UNION KARMA SRL
CUI: 2945302CAEN: 7112
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
259.131 RON
Profit
15.100 RON
Angajati
2
FAIMAR S.A.
CUI: 2943069CAEN: 2341
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.073.003 RON
Profit
0 RON
Angajati
102
FLORICEL SRL
CUI: 2947370CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.933 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MOTORUL SRL
CUI: 2219512CAEN: 4520
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Târgu Lăpuş1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRISTAL SRL
CUI: 3360330CAEN: 8219
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare1993-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.315.646 RON
Profit
16.041 RON
Angajati
19
TEDANA FARM SRL
CUI: 8294254CAEN: 4773
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei1996-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.344.173 RON
Profit
72.036 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZVU-NE-ROM COMPANY SRL?

CUI-ul ZVU-NE-ROM COMPANY SRL este 2945280.

Unde este sediul ZVU-NE-ROM COMPANY SRL?

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Sat Lăpuşel Com. Recea, Aleea Lăpuşel nr. 1, 437227, Sat Lăpuşel Com. Recea, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata ZVU-NE-ROM COMPANY SRL?

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZVU-NE-ROM COMPANY SRL in 2024?

In 2024, ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a raportat o cifra de afaceri de 35.060 RON.

Cati angajati are ZVU-NE-ROM COMPANY SRL?

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ZVU-NE-ROM COMPANY SRL?

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL are codul CAEN principal 6811 (Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii).

Ce profit a inregistrat ZVU-NE-ROM COMPANY SRL in 2024?

ZVU-NE-ROM COMPANY SRL a inregistrat un profit net de 6.863 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.