Activ Plătitor TVA

TOIANO SRL

CUI: 29465950
CIF: RO29465950
Reg. Com.: J2011002762353
CAEN: 5510
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 decembrie 2011 · 14 ani
Distribuie:

Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:13

Despre TOIANO SRL

TOIANO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lovrin Com. Lovrin, judetul TIMIŞ, infiintata in 2011 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare" (cod CAEN 5510), in sectorul hoteluri si restaurante. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOIANO SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.633 RON, in scadere fata de anul precedent (-29.9%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (360.798 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
57.633 RON
Venituri totale
57.638 RON
Cheltuieli totale
100.459 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
87.954 RON
Active circulante
103.817 RON
Stocuri
55.804 RON
Creanțe
35.704 RON
Casa & conturi bănci
12.309 RON
Capital propriu
-169.027 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin, 307250
Telefon0723473889

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin, 307250
Cod poștal: 307250
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin, 307250
Cod postal
307250
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.12.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
57.633 RON
Rezultat net
-42.821 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 57.633 RON 82.172 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 57.638 RON 82.191 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 100.459 RON 78.561 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.630 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.806 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 42.821 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 42.821 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 87.954 RON 76.455 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 103.817 RON 124.179 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 191.771 RON 200.634 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 55.804 RON 42.098 RON
CreanțeSume de încasat 35.704 RON 46.762 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.309 RON 35.319 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 360.798 RON 326.840 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -169.027 RON -126.206 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active191.771RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

188,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale191.771 RON
Datorii totale360.798 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,29 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-88,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 57.633 -29,9% față de anul precedent 57.638 100.459 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.821 42.821
2023 82.172 +27,4% față de anul precedent 82.191 78.561 3.630 2.806 0 0
2022 64.526 +33,9% față de anul precedent 64.566 75.230 0 0 10.664 11.309
2021 48.184 +64,8% față de anul precedent 48.188 56.352 0 0 8.164 8.645
2020 29.238 -39,8% față de anul precedent 29.238 60.737 0 0 31.499 31.780
2019 48.598 +5,3% față de anul precedent 48.598 85.071 0 0 36.473 36.959
2018 46.156 +17,7% față de anul precedent 46.156 71.507 0 0 25.351 25.812
2017 39.225 +17,9% față de anul precedent 39.225 43.434 0 0 4.209 4.601
2016 33.271 33.346 42.812 0 0 9.466 10.151
2015 0 0 21.706 0 0 Neraportat 21.706
2014 0 -100,0% față de anul precedent 4.465 20.402 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 15.937 16.070
2013 171.212 -57,0% față de anul precedent 187.806 141.670 46.136 -62,3% față de anul precedent 40.502 -63,3% față de anul precedent 0 0
2012 398.486 401.004 278.735 122.269 110.240 0 0
2011 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 87.954 103.817 191.771 55.804 35.704 12.309
2023 76.455 124.179 200.634 42.098 46.762 35.319
2022 71.057 80.298 151.355 16.741 41.345 22.212
2021 73.432 66.445 139.877 6.174 44.773 15.498
2020 76.280 52.105 128.385 1.132 39.890 11.083
2019 76.217 68.939 145.156 1.132 40.599 27.208
2018 63.809 61.638 125.447 1.133 45.200 15.305
2017 40.693 65.936 106.629 1.132 41.614 23.190
2016 43.308 75.922 119.230 1.131 43.164 31.627
2015 25.662 90.866 116.528 1.132 58.580 31.154
2014 11.917 125.994 137.911 1.131 54.190 70.673
2013 18.425 145.072 163.497 1.132 51.065 92.875
2012 37.557 119.164 156.721 0 21.084 98.080
2011 522 4.678 5.200 207 0 4.471

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 360.798 +10,4% față de anul precedent -169.027 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 326.840 +16,6% față de anul precedent -126.206 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 280.367 +8,9% față de anul precedent -129.012 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 257.579 +8,5% față de anul precedent -117.702 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 237.442 +6,3% față de anul precedent -109.057 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 223.427 +34,8% față de anul precedent -77.278 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 165.765 +36,8% față de anul precedent -40.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 121.135 -6,2% față de anul precedent -14.506 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 129.175 +3.743,4% față de anul precedent -9.945 Neraportat 1
2015 3.361 +10,6% față de anul precedent 113.167 Neraportat 0
2014 3.039 -75,8% față de anul precedent 134.872 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 12.555 -72,9% față de anul precedent 150.942 Neraportat 2 -75,0% față de anul precedent
2012 46.281 +825,6% față de anul precedent 110.440 Neraportat 8
2011 5.000 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
RVREMO VAGLINIfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30537/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 57.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.633 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.633 RON -29.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.821 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
360.798 RON +10.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 82.172 RON. Profit: 2.806 RON

Cifra de afaceri: 82.172 RON. Profit: 2.806 RON

Cifra de afaceri
82.172 RON +27.35% față de anul precedent
Profit net
2.806 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
326.840 RON +16.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 64.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.526 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.526 RON +33.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.309 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
280.367 RON +8.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 48.184 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.184 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.184 RON +64.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.645 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
257.579 RON +8.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 29.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.238 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.238 RON -39.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.780 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
237.442 RON +6.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 48.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.598 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.598 RON +5.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.959 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
223.427 RON +34.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 46.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.156 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.156 RON +17.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.812 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
165.765 RON +36.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 39.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.225 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.225 RON +17.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.601 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
121.135 RON -6.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 33.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.271 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.151 RON
Angajati
1
Datorii
129.175 RON +3743.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.706 RON
Angajati
0
Datorii
3.361 RON +10.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.070 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.039 RON -75.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 171.212 RON. Profit: 40.502 RON

Cifra de afaceri: 171.212 RON. Profit: 40.502 RON

Cifra de afaceri
171.212 RON -57.03% față de anul precedent
Profit net
40.502 RON -63.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -75% față de anul precedent
Datorii
12.555 RON -72.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 398.486 RON. Profit: 110.240 RON

Cifra de afaceri: 398.486 RON. Profit: 110.240 RON

Cifra de afaceri
398.486 RON
Profit net
110.240 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
46.281 RON +825.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOIANO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Sat Lovrin Com. Lovrin (TIMIŞ)

TOIANO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5510 in Sat Lovrin Com. Lovrin (TIMIŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

14.082026Mentiune · Buletin 30537/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
TOIANO SRL
CUI
29465950
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
14.08.2026
Registrul Comerțului
J35/2762/2011
EUID
ROONRC.J35/2762/2011
Sediu
Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Jud. Timiş, Nr. 744/A
Județ
Timiş
Număr încheiere
643834
Data încheierii
13.08.2026
Număr dosar
3059598
Data dosarului
04.08.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Isabelle-Mihaela Sanda

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3059598 din 04.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30537/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5510, Timiş

ȚARINA LU PETRE S.R.L.
CUI: 15180120CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Sat Chişoda Com. Giroc2003-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.629 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DAV AQUA RELAX SRL
CUI: 32003382CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu German Com. Sânmihaiu Român2013-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.164 RON
Profit
6.006 RON
Angajati
1
IRENKE SRL
CUI: 18151413CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.593 RON
Profit
60.057 RON
Angajati
0
DERACLIN GRUP SRL
CUI: 33794587CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2014-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.020 RON
Profit
27.347 RON
Angajati
0
TOUR MIRINVEST SRL
CUI: 18738648CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
76 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5510, Timiş

MDB COMPANY SRL
CUI: 29143610CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.247.241 RON
Profit
140.417 RON
Angajati
6
FERIEN INTERNATIONAL SRL
CUI: 30153324CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
740.684 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
HOTEL GALAXY SRL
CUI: 28731523CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2011-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.438.340 RON
Profit
630.114 RON
Angajati
8
DIAMOND MOMENTS SRL
CUI: 30428590CAEN: 5510
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2012-07-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.874.265 RON
Profit
335.584 RON
Angajati
3

Alte firme din Timiş

BC GLOWING LIGHT S.R.L.
CUI: 29465900CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2011-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.400 RON
Profit
102.855 RON
Angajati
1
IULIUS ACORD SRL
CUI: 29471294CAEN: 6831
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.692 RON
Profit
13.319 RON
Angajati
1
ROBERT RENT SRL
CUI: 29445392CAEN: 4619
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2011-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
81.880 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
EMPHORIA NET SRL
CUI: 29488920CAEN: 7912
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.537.931 RON
Profit
2.588.278 RON
Angajati
11
PALD ENGINEERING SRL
CUI: 29316886CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.234.561 RON
Profit
2.013.843 RON
Angajati
53
MONTEFALCO - STARS SRL
CUI: 29642971CAEN: 6310
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.773 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
JUST BROKER SRL
CUI: 27539547CAEN: 6619
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.230 RON
Profit
72.009 RON
Angajati
1
L GREY AGRICULTURE SRL
CUI: 30996158CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.100.848 RON
Profit
241.716 RON
Angajati
2
FRIG-DAN S.R.L.
CUI: 5187695CAEN: 9522
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara1994-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.730 RON
Profit
7.791 RON
Angajati
0
NUCALBA S.R.L.
CUI: 39718066CAEN: 0125
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOIANO SRL?

CUI-ul TOIANO SRL este 29465950.

Unde este sediul TOIANO SRL?

TOIANO SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Lovrin Com. Lovrin, 307250, Sat Lovrin Com. Lovrin, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata TOIANO SRL?

TOIANO SRL a fost infiintata in anul 2011 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOIANO SRL in 2024?

In 2024, TOIANO SRL a raportat o cifra de afaceri de 57.633 RON.

Cati angajati are TOIANO SRL?

TOIANO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOIANO SRL?

TOIANO SRL are codul CAEN principal 5510 (Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare).

Ce profit a inregistrat TOIANO SRL in 2024?

TOIANO SRL a inregistrat o pierdere neta de 42.821 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.