Alte activități de creditare
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 02:16
Despre BUDMONEY SRL
BUDMONEY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de creditare" (cod CAEN 6492), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, BUDMONEY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.002.362 RON, in crestere fata de anul precedent (+13.3%). Profitul net inregistrat a fost de 510.387 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (1.742.719 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.002.362 RON
- Venituri totale
- 2.174.863 RON
- Cheltuieli totale
- 1.583.949 RON
- Profit brut
- 590.914 RON
- Profit net
- 510.387 RON
- Marja profit net
- 50,92%
- Active imobilizate
- 260.182 RON
- Active circulante
- 5.031.394 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 388.264 RON
- Casa & conturi bănci
- 4.643.130 RON
- Capital propriu
- 4.389.933 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Anul 1864 nr. 45
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 13.05.2026
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 9 martie 2017
- Data reactivare
- 12 aprilie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.002.362 RON
- Rezultat net
- 510.387 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.002.362 RON | 884.304 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 2.174.863 RON | 2.904.826 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.583.949 RON | 1.914.158 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 590.914 RON | 990.668 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 510.387 RON | 982.262 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 260.182 RON | 245.835 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 5.031.394 RON | 5.201.979 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 5.291.576 RON | 5.447.814 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 388.264 RON | 623.075 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 4.643.130 RON | 4.578.904 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 1.742.719 RON | 1.568.268 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 4.389.933 RON | 3.879.546 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 13 persoane | 11 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 11,6 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,89 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 83,0 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.002.362 +13,4% față de anul precedent | 2.174.863 | 1.583.949 | 590.914 -40,4% față de anul precedent | 510.387 -48,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 884.304 -38,9% față de anul precedent | 2.904.826 | 1.914.158 | 990.668 -25,2% față de anul precedent | 982.262 -24,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.446.168 +32,9% față de anul precedent | 3.198.553 | 1.873.846 | 1.324.707 +12,9% față de anul precedent | 1.305.053 +12,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.087.963 +44,6% față de anul precedent | 6.291.664 | 5.118.208 | 1.173.456 +42,2% față de anul precedent | 1.158.557 +41,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 752.672 -30,8% față de anul precedent | 2.043.064 | 1.217.677 | 825.387 +41,2% față de anul precedent | 821.276 +43,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.086.928 +119,7% față de anul precedent | 1.872.637 | 1.288.002 | 584.635 +16,0% față de anul precedent | 574.381 +15,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 494.788 +33,4% față de anul precedent | 1.175.690 | 671.473 | 504.217 -3,6% față de anul precedent | 496.268 -2,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 370.809 +88,5% față de anul precedent | 1.038.716 | 515.820 | 522.896 +96,1% față de anul precedent | 508.414 +129,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 196.761 +1,6% față de anul precedent | 615.073 | 348.396 | 266.677 +99,7% față de anul precedent | 222.032 +102,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 193.609 +23,0% față de anul precedent | 288.320 | 154.746 | 133.574 +33,2% față de anul precedent | 109.428 +32,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 157.385 +4,5% față de anul precedent | 236.100 | 135.814 | 100.286 +9,9% față de anul precedent | 82.626 +8,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 150.593 | 213.846 | 122.592 | 91.254 +49.226,5% față de anul precedent | 76.446 +48.591,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 0 | 6.508 | 6.323 | 185 | 157 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 260.182 | 5.031.394 | 5.291.576 | 0 | 388.264 | 4.643.130 |
| 2023 | 245.835 | 5.201.979 | 5.447.814 | 0 | 623.075 | 4.578.904 |
| 2022 | 75.270 | 4.293.883 | 4.369.153 | 0 | 283.120 | 4.010.763 |
| 2021 | 80.937 | 3.941.551 | 4.022.488 | 0 | 228.273 | 3.713.278 |
| 2020 | 83.510 | 3.147.785 | 3.231.295 | 0 | 242.020 | 2.905.765 |
| 2019 | 79.742 | 2.252.951 | 2.332.693 | 0 | 201.934 | 2.051.017 |
| 2018 | 82.471 | 1.697.267 | 1.779.738 | 0 | 250.270 | 1.446.997 |
| 2017 | 14.013 | 1.334.879 | 1.348.892 | 0 | 429.593 | 905.286 |
| 2016 | 15.990 | 863.957 | 879.947 | 0 | 173.090 | 690.867 |
| 2015 | 1.902 | 654.863 | 656.765 | 0 | 148.192 | 506.671 |
| 2014 | 2.957 | 566.473 | 569.430 | 0 | 151.944 | 414.529 |
| 2013 | 928 | 646.921 | 647.849 | 0 | 180.736 | 466.185 |
| 2012 | 1.365 | 768.321 | 769.686 | 444 | 357.951 | 409.926 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.742.719 +11,1% față de anul precedent | 4.389.933 | Neraportat | 13 +18,2% față de anul precedent |
| 2023 | 1.568.268 +23,3% față de anul precedent | 3.879.546 | Neraportat | 11 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 1.271.869 +828,6% față de anul precedent | 3.097.284 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2021 | 136.969 -67,8% față de anul precedent | 3.885.519 | Neraportat | 12 +9,1% față de anul precedent |
| 2020 | 424.888 +20,8% față de anul precedent | 2.806.407 | Neraportat | 11 +37,5% față de anul precedent |
| 2019 | 351.869 +23,8% față de anul precedent | 1.980.824 | Neraportat | 8 -20,0% față de anul precedent |
| 2018 | 284.167 -18,7% față de anul precedent | 1.495.571 | Neraportat | 10 +11,1% față de anul precedent |
| 2017 | 349.589 -10,1% față de anul precedent | 999.303 | Neraportat | 9 +28,6% față de anul precedent |
| 2016 | 389.058 +0,3% față de anul precedent | 490.889 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2015 | 387.908 -5,4% față de anul precedent | 268.857 | Neraportat | 6 -14,3% față de anul precedent |
| 2014 | 410.001 -28,2% față de anul precedent | 159.429 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2013 | 571.046 -25,8% față de anul precedent | 76.803 | Neraportat | 6 |
| 2012 | 769.329 | 357 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| IBION BUDILICĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19360/2026schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.002.362 RON. Profit: 510.387 RON
Cifra de afaceri: 1.002.362 RON. Profit: 510.387 RON
- Cifra de afaceri
- 1.002.362 RON +13.35% față de anul precedent
- Profit net
- 510.387 RON -48.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +18.18% față de anul precedent
- Datorii
- 1.742.719 RON +11.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 884.304 RON. Profit: 982.262 RON
Cifra de afaceri: 884.304 RON. Profit: 982.262 RON
- Cifra de afaceri
- 884.304 RON -38.85% față de anul precedent
- Profit net
- 982.262 RON -24.73% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.568.268 RON +23.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.446.168 RON. Profit: 1.305.053 RON
Cifra de afaceri: 1.446.168 RON. Profit: 1.305.053 RON
- Cifra de afaceri
- 1.446.168 RON +32.92% față de anul precedent
- Profit net
- 1.305.053 RON +12.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.271.869 RON +828.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.087.963 RON. Profit: 1.158.557 RON
Cifra de afaceri: 1.087.963 RON. Profit: 1.158.557 RON
- Cifra de afaceri
- 1.087.963 RON +44.55% față de anul precedent
- Profit net
- 1.158.557 RON +41.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +9.09% față de anul precedent
- Datorii
- 136.969 RON -67.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 752.672 RON. Profit: 821.276 RON
Cifra de afaceri: 752.672 RON. Profit: 821.276 RON
- Cifra de afaceri
- 752.672 RON -30.75% față de anul precedent
- Profit net
- 821.276 RON +42.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 11 +37.5% față de anul precedent
- Datorii
- 424.888 RON +20.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.086.928 RON. Profit: 574.381 RON
Cifra de afaceri: 1.086.928 RON. Profit: 574.381 RON
- Cifra de afaceri
- 1.086.928 RON +119.68% față de anul precedent
- Profit net
- 574.381 RON +15.74% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -20% față de anul precedent
- Datorii
- 351.869 RON +23.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 494.788 RON. Profit: 496.268 RON
Cifra de afaceri: 494.788 RON. Profit: 496.268 RON
- Cifra de afaceri
- 494.788 RON +33.43% față de anul precedent
- Profit net
- 496.268 RON -2.39% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 284.167 RON -18.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 370.809 RON. Profit: 508.414 RON
Cifra de afaceri: 370.809 RON. Profit: 508.414 RON
- Cifra de afaceri
- 370.809 RON +88.46% față de anul precedent
- Profit net
- 508.414 RON +128.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 9 +28.57% față de anul precedent
- Datorii
- 349.589 RON -10.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 196.761 RON. Profit: 222.032 RON
Cifra de afaceri: 196.761 RON. Profit: 222.032 RON
- Cifra de afaceri
- 196.761 RON +1.63% față de anul precedent
- Profit net
- 222.032 RON +102.9% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 389.058 RON +0.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 193.609 RON. Profit: 109.428 RON
Cifra de afaceri: 193.609 RON. Profit: 109.428 RON
- Cifra de afaceri
- 193.609 RON +23.02% față de anul precedent
- Profit net
- 109.428 RON +32.44% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 -14.29% față de anul precedent
- Datorii
- 387.908 RON -5.39% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 157.385 RON. Profit: 82.626 RON
Cifra de afaceri: 157.385 RON. Profit: 82.626 RON
- Cifra de afaceri
- 157.385 RON +4.51% față de anul precedent
- Profit net
- 82.626 RON +8.08% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 410.001 RON -28.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 150.593 RON. Profit: 76.446 RON
Cifra de afaceri: 150.593 RON. Profit: 76.446 RON
- Cifra de afaceri
- 150.593 RON
- Profit net
- 76.446 RON +48591.72% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6
- Datorii
- 571.046 RON -25.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 157 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 157 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 157 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 769.329 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBUDMONEY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
BUDMONEY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6492 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
21.052026Mentiune · Buletin 19360/2026schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
schimbare sediu social in alt judet; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 12.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- BUDMONEY SRL
- CUI
- 29506015
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 21.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2012000001189
- EUID
- ROONRC.J2012000001189
- Sediu
- Municipiul Târgu Jiu, Jud. Gorj, B-dul ECATERINA TEODOROIU, Nr. 33, camera 1
- Județ
- Gorj
- Număr încheiere
- 407570
- Data încheierii
- 20.05.2026
- Număr dosar
- 1945261
- Data dosarului
- 13.05.2026
- Tribunal
- Gorj
- Registrator
- Isabelle-Mihaela Sanda
Subiecte
schimbare sediu social in alt judet, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 13.05.2026
- Hotărâre nr. 1 din 12.05.2026
- Act adiţional nr. 2 din 01.03.2026 la contract de închiriere nr. 19507 din 03.03.2016
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6492, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6492, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul BUDMONEY SRL?
CUI-ul BUDMONEY SRL este 29506015.
Unde este sediul BUDMONEY SRL?
BUDMONEY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Bld. Anul 1864 nr. 45, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata BUDMONEY SRL?
BUDMONEY SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a BUDMONEY SRL in 2024?
In 2024, BUDMONEY SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.002.362 RON.
Cati angajati are BUDMONEY SRL?
BUDMONEY SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.
Ce activitate are BUDMONEY SRL?
BUDMONEY SRL are codul CAEN principal 6492 (Alte activități de creditare).
Ce profit a inregistrat BUDMONEY SRL in 2024?
BUDMONEY SRL a inregistrat un profit net de 510.387 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.