Activ Plătitor TVA

DUAL - G RECYCLING SRL

CUI: 29510849
CIF: RO29510849
Reg. Com.: J2012000016354
CAEN: 3821
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 ianuarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Recuperarea materialelor reciclabile

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 18:08

Despre DUAL - G RECYCLING SRL

DUAL - G RECYCLING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Recuperarea materialelor reciclabile" (cod CAEN 3821), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DUAL - G RECYCLING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.379.418 RON, in scadere fata de anul precedent (-32.9%). Profitul net inregistrat a fost de 65.632 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 9, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 71.611 RON in 2012 la 2.379.418 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.379.418 RON
Venituri totale
2.392.586 RON
Cheltuieli totale
2.305.273 RON
Profit brut
87.313 RON
Profit net
65.632 RON
Marja profit net
2,76%
Active imobilizate
387.582 RON
Active circulante
259.871 RON
Stocuri
102.692 RON
Creanțe
74.982 RON
Casa & conturi bănci
82.197 RON
Capital propriu
165.649 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Detalii adresaCAMERA 3
Telefon0766409167

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Cod poștal: 307375
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375
Detalii
CAMERA 3
Cod postal
307375
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.01.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2018

Stare inactivitate

Data inactivare
10 noiembrie 2014
Data reactivare
8 septembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.379.418 RON
Rezultat net
65.632 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.379.418 RON 3.547.549 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.392.586 RON 3.561.181 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.305.273 RON 3.441.445 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 87.313 RON 119.736 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 65.632 RON 99.405 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 387.582 RON 68.492 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 259.871 RON 687.054 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 647.453 RON 755.546 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 102.692 RON 162.425 RON
CreanțeSume de încasat 74.982 RON 405.650 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 82.197 RON 118.979 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 483.257 RON 392.048 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 165.649 RON 364.149 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 9 persoane 10 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active647.453RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

74,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale647.453 RON
Datorii totale483.257 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
10,1 %Profit net / active totale
ROE
39,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.379.418 -32,9% față de anul precedent 2.392.586 2.305.273 87.313 -27,1% față de anul precedent 65.632 -34,0% față de anul precedent 0 0
2023 3.547.549 +19,6% față de anul precedent 3.561.181 3.441.445 119.736 -66,9% față de anul precedent 99.405 -70,4% față de anul precedent 0 0
2022 2.966.771 -27,9% față de anul precedent 2.979.377 2.618.183 361.194 +11,5% față de anul precedent 335.956 +16,7% față de anul precedent 0 0
2021 4.116.531 +240,2% față de anul precedent 4.121.750 3.797.734 324.016 +48,4% față de anul precedent 287.790 +39,5% față de anul precedent 0 0
2020 1.210.097 +77,8% față de anul precedent 1.213.923 995.532 218.391 +21,6% față de anul precedent 206.289 +19,4% față de anul precedent 0 0
2019 680.732 +76,3% față de anul precedent 691.951 512.384 179.567 +45,8% față de anul precedent 172.754 +44,8% față de anul precedent 0 0
2018 386.187 +38,1% față de anul precedent 389.250 266.104 123.146 -30,4% față de anul precedent 119.284 -31,5% față de anul precedent 0 0
2017 279.566 +831,9% față de anul precedent 279.568 102.747 176.821 +522,7% față de anul precedent 174.026 +526,1% față de anul precedent 0 0
2016 30.000 -58,1% față de anul precedent 30.000 1.603 28.397 27.797 0 0
2012 71.611 71.611 76.583 0 0 4.972 4.972

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 387.582 259.871 647.453 102.692 74.982 82.197
2023 68.492 687.054 755.546 162.425 405.650 118.979
2022 32.022 482.835 514.857 48.880 148.574 285.381
2021 0 399.511 399.511 63.127 231.716 104.668
2020 0 423.441 423.441 122.178 19.567 281.696
2019 0 607.912 607.912 19.253 55.284 533.375
2018 0 396.453 396.453 14.183 45.227 337.043
2017 0 235.985 235.985 765 51.362 183.858
2016 0 35.597 35.597 3.374 2.459 29.764
2012 2.160 8.941 11.101 137 5.000 3.804

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 483.257 +23,3% față de anul precedent 165.649 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2023 392.048 +331,4% față de anul precedent 364.149 Neraportat 10 -23,1% față de anul precedent
2022 90.873 +31,0% față de anul precedent 423.984 Neraportat 13 +8,3% față de anul precedent
2021 69.371 -70,6% față de anul precedent 330.140 Neraportat 12 +9,1% față de anul precedent
2020 235.782 +91,0% față de anul precedent 206.529 Neraportat 11 -8,3% față de anul precedent
2019 123.435 +45,7% față de anul precedent 484.477 Neraportat 12 +50,0% față de anul precedent
2018 84.729 +94,6% față de anul precedent 311.724 Neraportat 8 +100,0% față de anul precedent
2017 43.546 +153,4% față de anul precedent 192.439 Neraportat 4 +300,0% față de anul precedent
2016 17.183 +8,3% față de anul precedent 18.414 Neraportat 1
2012 15.873 -4.772 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

56din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IRILEANA ROZOVLEANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 5213/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate, sedii secundare

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.379.418 RON. Profit: 65.632 RON

Cifra de afaceri: 2.379.418 RON. Profit: 65.632 RON

Cifra de afaceri
2.379.418 RON -32.93% față de anul precedent
Profit net
65.632 RON -33.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
483.257 RON +23.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 3.547.549 RON. Profit: 99.405 RON

Cifra de afaceri: 3.547.549 RON. Profit: 99.405 RON

Cifra de afaceri
3.547.549 RON +19.58% față de anul precedent
Profit net
99.405 RON -70.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -23.08% față de anul precedent
Datorii
392.048 RON +331.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.966.771 RON. Profit: 335.956 RON

Cifra de afaceri: 2.966.771 RON. Profit: 335.956 RON

Cifra de afaceri
2.966.771 RON -27.93% față de anul precedent
Profit net
335.956 RON +16.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +8.33% față de anul precedent
Datorii
90.873 RON +31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.116.531 RON. Profit: 287.790 RON

Cifra de afaceri: 4.116.531 RON. Profit: 287.790 RON

Cifra de afaceri
4.116.531 RON +240.18% față de anul precedent
Profit net
287.790 RON +39.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +9.09% față de anul precedent
Datorii
69.371 RON -70.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.210.097 RON. Profit: 206.289 RON

Cifra de afaceri: 1.210.097 RON. Profit: 206.289 RON

Cifra de afaceri
1.210.097 RON +77.76% față de anul precedent
Profit net
206.289 RON +19.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -8.33% față de anul precedent
Datorii
235.782 RON +91.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 680.732 RON. Profit: 172.754 RON

Cifra de afaceri: 680.732 RON. Profit: 172.754 RON

Cifra de afaceri
680.732 RON +76.27% față de anul precedent
Profit net
172.754 RON +44.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +50% față de anul precedent
Datorii
123.435 RON +45.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 386.187 RON. Profit: 119.284 RON

Cifra de afaceri: 386.187 RON. Profit: 119.284 RON

Cifra de afaceri
386.187 RON +38.14% față de anul precedent
Profit net
119.284 RON -31.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +100% față de anul precedent
Datorii
84.729 RON +94.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 279.566 RON. Profit: 174.026 RON

Cifra de afaceri: 279.566 RON. Profit: 174.026 RON

Cifra de afaceri
279.566 RON +831.89% față de anul precedent
Profit net
174.026 RON +526.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +300% față de anul precedent
Datorii
43.546 RON +153.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 27.797 RON

Cifra de afaceri: 30.000 RON. Profit: 27.797 RON

Cifra de afaceri
30.000 RON -58.11% față de anul precedent
Profit net
27.797 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.183 RON +8.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2014 1 repere

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 71.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 71.611 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
71.611 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.972 RON
Angajati
0
Datorii
15.873 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDUAL - G RECYCLING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

DUAL - G RECYCLING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3821 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.022026Mentiune · Buletin 5213/2026cod obiect de activitate, sedii secundare

cod obiect de activitate; sedii secundare; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
DUAL - G RECYCLING SRL
CUI
29510849
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.02.2026
Registrul Comerțului
J2012000016354
EUID
ROONRC.J2012000016354
Sediu
Jud. Timiş, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Nr. 358, CAMERA 3
Județ
Timiş
Număr încheiere
110213
Data încheierii
10.02.2026
Număr dosar
551638
Data dosarului
06.02.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Cristina Monica Pirvu

Subiecte

cod obiect de activitate, sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 02.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 551638 din 06.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 5213/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3821, Timiş

VALMETAL SRL
CUI: 17181440CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Sat Hodoni Com. Satchinez2005-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.068.103 RON
Profit
1.044.949 RON
Angajati
4
SYMREC TOTAL SRL
CUI: 37815950CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.723.748 RON
Profit
469.390 RON
Angajati
5
VIELE-2005 SRL
CUI: 18151383CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2005-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.406.878 RON
Profit
0 RON
Angajati
30
ADVISTIM SRL
CUI: 32285615CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2013-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.291.685 RON
Profit
512.909 RON
Angajati
4
RI COLLECT GROUP S.R.L.
CUI: 45161317CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2021-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3821, Timiş

NI & CO CAR PARTS SRL
CUI: 30872958CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Sat Bacova Orş. Buziaş2012-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.809 RON
Profit
266.368 RON
Angajati
7
BBC AUTO TEAM S.R.L.
CUI: 31348324CAEN: 3821
Activ
TIMIŞ, Sat Bucovăţ Com. Bucovăţ2013-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.107.015 RON
Profit
291.169 RON
Angajati
5

Alte firme din Timiş

C.L. FASHION SRL
CUI: 29507525CAEN: 1421
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
232.404 RON
Profit
137.845 RON
Angajati
2
PAULDAYA SRL
CUI: 29510857CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2012-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.232 RON
Profit
60.452 RON
Angajati
3
MARIPA S.R.L.
CUI: 29492157CAEN: 5590
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-12-27
fara e-Factura
ANBETIMA SRL
CUI: 29533591CAEN: 4712
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrava Com. Dumbrava2012-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.974 RON
Profit
8.956 RON
Angajati
0
MARIAN & ANKA PRO JOBS SRL
CUI: 29358091CAEN: 4932
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.705 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TIMCOSART SRL
CUI: 29734536CAEN: 4211
Activ
TIMIŞ, Sat Parţa Com. Parţa2012-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.451.741 RON
Profit
146.429 RON
Angajati
14
VIVA FACILITIES SRL
CUI: 27630504CAEN: 4690
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.410.130 RON
Profit
807.965 RON
Angajati
12
ALEX AUTO ASIG SRL
CUI: 31028885CAEN: 4614
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.781 RON
Profit
50.779 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUAL - G RECYCLING SRL?

CUI-ul DUAL - G RECYCLING SRL este 29510849.

Unde este sediul DUAL - G RECYCLING SRL?

DUAL - G RECYCLING SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, 307375, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata DUAL - G RECYCLING SRL?

DUAL - G RECYCLING SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DUAL - G RECYCLING SRL in 2024?

In 2024, DUAL - G RECYCLING SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.379.418 RON.

Cati angajati are DUAL - G RECYCLING SRL?

DUAL - G RECYCLING SRL a raportat un numar mediu de 9 salariati in 2024.

Ce activitate are DUAL - G RECYCLING SRL?

DUAL - G RECYCLING SRL are codul CAEN principal 3821 (Recuperarea materialelor reciclabile).

Ce profit a inregistrat DUAL - G RECYCLING SRL in 2024?

DUAL - G RECYCLING SRL a inregistrat un profit net de 65.632 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.