Activ Plătitor TVAe‑Factură

TOP MODA SHOP SRL

CUI: 29570557
CIF: RO29570557
Reg. Com.: J2012000122239
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 ianuarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 11:42

Despre TOP MODA SHOP SRL

TOP MODA SHOP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOP MODA SHOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.316.836 RON, in crestere fata de anul precedent (+9.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in crestere fata de anul anterior. Datoriile raportate (2.608.618 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.316.836 RON
Venituri totale
1.326.739 RON
Cheltuieli totale
1.463.105 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
83.940 RON
Active circulante
2.377.166 RON
Stocuri
2.096.655 RON
Creanțe
156.429 RON
Casa & conturi bănci
56.140 RON
Capital propriu
-59.701 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str DRUMUL GARII nr. 15-19, 77086
Telefon0722264118

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str DRUMUL GARII nr. 15-19, 77086
Cod poștal: 77086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str DRUMUL GARII nr. 15-19, 77086
Cod postal
77086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.01.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
2 octombrie 2013 - 1 octombrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.316.836 RON
Rezultat net
-171.709 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.316.836 RON 1.207.531 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.326.739 RON 1.232.265 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.463.105 RON 1.346.674 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 136.366 RON 114.409 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 171.709 RON 126.554 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 83.940 RON 9.881 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.377.166 RON 2.134.429 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.461.106 RON 2.144.310 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.096.655 RON 1.854.060 RON
CreanțeSume de încasat 156.429 RON 158.287 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 56.140 RON 61.076 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.608.618 RON 2.053.891 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -59.701 RON 112.007 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.461.106RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

106,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.461.106 RON
Datorii totale2.608.618 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,91 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-2,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.316.836 +9,1% față de anul precedent 1.326.739 1.463.105 0 0 136.366 171.709
2023 1.207.531 -8,4% față de anul precedent 1.232.265 1.346.674 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 114.409 126.554
2022 1.317.839 +10,8% față de anul precedent 1.318.941 991.464 327.477 +16,8% față de anul precedent 308.612 +15,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.189.391 +207,8% față de anul precedent 1.189.401 909.134 280.267 +436,7% față de anul precedent 268.373 +454,9% față de anul precedent 0 0
2020 386.392 -17,2% față de anul precedent 386.392 334.167 52.225 48.361 0 0
2019 466.580 +89,5% față de anul precedent 467.281 509.121 0 0 41.840 46.507
2018 246.232 +81,0% față de anul precedent 246.868 283.627 0 0 36.759 39.220
2017 136.070 -6,8% față de anul precedent 136.070 210.054 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 73.984 75.345
2016 146.065 +25,3% față de anul precedent 146.105 113.082 33.023 30.102 0 0
2015 116.570 +718,2% față de anul precedent 116.571 127.420 0 0 Neraportat 14.346
2014 14.247 +239,0% față de anul precedent 14.248 42.773 0 0 28.525 28.952
2013 4.203 4.203 27.630 0 0 23.427 23.553
2012 0 0 22.351 0 0 22.351 22.351

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 83.940 2.377.166 2.461.106 2.096.655 156.429 56.140
2023 9.881 2.134.429 2.144.310 1.854.060 158.287 61.076
2022 9.881 1.583.596 1.593.477 1.461.634 105.542 16.420
2021 0 1.530.720 1.530.720 1.347.464 123.143 60.113
2020 0 1.149.159 1.149.159 997.243 111.400 40.516
2019 0 1.357.909 1.357.909 1.162.802 162.121 32.986
2018 0 1.315.094 1.315.094 1.111.242 193.155 10.697
2017 0 587.173 587.173 495.462 87.837 3.874
2016 0 557.860 557.860 427.873 88.919 41.068
2015 0 134.665 134.665 68.487 66.114 64
2014 0 164.548 164.548 135.700 28.756 92
2013 0 25.703 25.703 22.375 1.418 1.910
2012 0 13.910 13.910 13.466 0 444

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.608.618 +27,0% față de anul precedent -59.701 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2023 2.053.891 +51,6% față de anul precedent 112.007 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.354.916 -7,4% față de anul precedent 238.561 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.463.251 +9,4% față de anul precedent 79.949 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.337.582 -16,1% față de anul precedent -188.423 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 1.594.694 +5,9% față de anul precedent -236.785 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 1.505.372 +103,9% față de anul precedent -190.278 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 738.231 +16,5% față de anul precedent -151.058 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 633.573 +163,5% față de anul precedent -75.713 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 240.481 -6,1% față de anul precedent -105.816 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 256.018 +188,5% față de anul precedent -91.470 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 88.733 +146,1% față de anul precedent -63.030 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 36.061 -22.151 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

70din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
YHYIMIN HUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14289/2026capital social, participare străină la capital, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social, participare străină la capital, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.316.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.316.836 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.316.836 RON +9.05% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
171.709 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.608.618 RON +27.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.207.531 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.207.531 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.207.531 RON -8.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
126.554 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.053.891 RON +51.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.317.839 RON. Profit: 308.612 RON

Cifra de afaceri: 1.317.839 RON. Profit: 308.612 RON

Cifra de afaceri
1.317.839 RON +10.8% față de anul precedent
Profit net
308.612 RON +14.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.354.916 RON -7.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.189.391 RON. Profit: 268.373 RON

Cifra de afaceri: 1.189.391 RON. Profit: 268.373 RON

Cifra de afaceri
1.189.391 RON +207.82% față de anul precedent
Profit net
268.373 RON +454.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.463.251 RON +9.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 386.392 RON. Profit: 48.361 RON

Cifra de afaceri: 386.392 RON. Profit: 48.361 RON

Cifra de afaceri
386.392 RON -17.19% față de anul precedent
Profit net
48.361 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.337.582 RON -16.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 466.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 466.580 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
466.580 RON +89.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.507 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.594.694 RON +5.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 246.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 246.232 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
246.232 RON +80.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.220 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.505.372 RON +103.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 136.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 136.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
136.070 RON -6.84% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
75.345 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
738.231 RON +16.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 146.065 RON. Profit: 30.102 RON

Cifra de afaceri: 146.065 RON. Profit: 30.102 RON

Cifra de afaceri
146.065 RON +25.3% față de anul precedent
Profit net
30.102 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
633.573 RON +163.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 116.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.570 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.570 RON +718.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.346 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
240.481 RON -6.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.247 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.247 RON +238.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.952 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
256.018 RON +188.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.203 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.553 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
88.733 RON +146.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.351 RON
Angajati
2
Datorii
36.061 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOP MODA SHOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

TOP MODA SHOP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

16.042026Mentiune · Buletin 14289/2026capital social, participare străină la capital, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

capital social; participare străină la capital; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 03.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TOP MODA SHOP SRL
CUI
29570557
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.04.2026
Registrul Comerțului
J2012000122239
EUID
ROONRC.J2012000122239
Sediu
Jud. Ilfov, Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Strada DRUMUL GARII, Nr. 15-19, Bl. 1, Etaj
Județ
Ilfov
Număr încheiere
311829
Data încheierii
16.04.2026
Număr dosar
1514859
Data dosarului
09.04.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Florentina Tanasescu

Subiecte

capital social, participare străină la capital, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 03.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1514859 din 09.04.2026
  • Act adiţional nr. 2 din 23.12.2025 la contract de subînchiriere nr. 44-DR7 din 21.10.2021, Act adiţional nr. 4 din 04.08.2025 la contract de locaţiune nr. L13 din 01.06.2020, Act adiţional nr. 1 din 01.08.2021 la contract de locaţiune , Act adiţional nr. 2 din 01.08.2022 la contract de locaţiune , Act adiţional nr. 3 din 11.08.2023 la contract de locaţiune , Act adiţional nr. 4 din 08.08.2024 la contract de locaţiune , Act adiţional nr. 4 din 04.08.2025 la contract de locaţiune , Contract de locaţiune din 01.06.2020
Vezi Buletinul ONRC nr. 14289/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Ilfov

ALYS STYLE PRODUCTION S.R.L.
CUI: 45838261CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Petrăchioaia Com. Petrăchioaia2022-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.328.328 RON
Profit
509.527 RON
Angajati
1
JOELLE KIDS S.R.L.
CUI: 49004005CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2023-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.316.172 RON
Profit
133.989 RON
Angajati
4
YUIZE IMPEX SRL
CUI: 27808319CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2010-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.328.386 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISMOD PLUS SRL
CUI: 37111172CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti2017-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.314.128 RON
Profit
231.964 RON
Angajati
1
MOON DESIGN SRL
CUI: 34450166CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.452.685 RON
Profit
4.569 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Ilfov

XIONG LI TRADE STORE S.R.L.
CUI: 29553750CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2012-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.743 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
YONG FA MODA SRL
CUI: 29742091CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2012-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
638.903 RON
Profit
163.717 RON
Angajati
1
ALICIA CONF SRL
CUI: 29841230CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2012-03-01
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

CAPRI CAFE SRL
CUI: 29570549CAEN: 5610
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2012-01-20
fara e-Factura
CERCEL TRADE SRL
CUI: 29570581CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Sat Petrăchioaia Com. Petrăchioaia2012-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAZVAN ŞI RAISA SRL
CUI: 29556560CAEN: 4632
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2012-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.560.433 RON
Profit
118.379 RON
Angajati
5
PHARMA POINT SRL
CUI: 29587290CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti2012-01-25
fara e-Factura
RCX AUTOSERV IMPEX SRL
CUI: 29439765CAEN: 4672
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2011-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.717.516 RON
Profit
10.800 RON
Angajati
48
CLED TEXTIL SRL
CUI: 29824728CAEN: 4771
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2012-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.178 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PRECO INSTAL S.R.L.
CUI: 28141964CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Cornetu Com. Cornetu2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.272 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DREAM TOYS SRL
CUI: 30908970CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2012-11-15
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOP MODA SHOP SRL?

CUI-ul TOP MODA SHOP SRL este 29570557.

Unde este sediul TOP MODA SHOP SRL?

TOP MODA SHOP SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str DRUMUL GARII nr. 15-19, 77086, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata TOP MODA SHOP SRL?

TOP MODA SHOP SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOP MODA SHOP SRL in 2024?

In 2024, TOP MODA SHOP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.316.836 RON.

Cati angajati are TOP MODA SHOP SRL?

TOP MODA SHOP SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are TOP MODA SHOP SRL?

TOP MODA SHOP SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat TOP MODA SHOP SRL in 2024?

TOP MODA SHOP SRL a inregistrat o pierdere neta de 171.709 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.