Activ

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29577024
CIF: 29577024
Reg. Com.: F29/119/2012
CAEN: 4775
Formă: Necunoscut
Înființată: 23 ianuarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:52

Despre MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie" (cod CAEN 4775), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 98A, 100544
Telefon0723186109

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 98A, 100544
Cod poștal: 100544
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 98A, 100544
Cod postal
100544
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 23.01.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4775 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4775 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4775, Prahova

YOUR GIFTS BOX S.R.L.
CUI: 36471670CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.605.161 RON
Profit
417.889 RON
Angajati
5
FRESH PREMIUM S.R.L.
CUI: 50160598CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.565.648 RON
Profit
1.149.806 RON
Angajati
1
ROIAL EDUARD DISTRIBUTION SRL
CUI: 34649917CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Sat Crivina Com. Gorgota2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.131.340 RON
Profit
478.745 RON
Angajati
1
IGLOW DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 42876201CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Sat Crivina Com. Gorgota2020-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.555.900 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAL SRL
CUI: 1350357CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.198.198 RON
Profit
67.765 RON
Angajati
4
ROYAL SMART VISION S.R.L.
CUI: 47509907CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
820.971 RON
Profit
55.358 RON
Angajati
2
RADCLINIC SANO S.R.L.
CUI: 40205447CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
789.674 RON
Profit
102.060 RON
Angajati
2
OLIART BEAUTY S.R.L.
CUI: 40116471CAEN: 4775
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
704.669 RON
Profit
69.313 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29577024.

Unde este sediul MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Lupeni nr. 98A, 100544, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MAN A. ANCA SIMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4775 (Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.