Activ e‑Factură

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29660080
CIF: 29660080
Reg. Com.: F2012000178382
CAEN: 4712
Formă: Necunoscut
Înființată: 10 februarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:58

Despre POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Orleşti Com. Orleşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Orleşti Com. Orleşti, ORLEŞTI nr. 727, 247450
Telefon0745779898

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Orleşti Com. Orleşti, ORLEŞTI nr. 727, 247450
Cod poștal: 247450
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Orleşti Com. Orleşti, ORLEŞTI nr. 727, 247450
Cod postal
247450
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 09.02.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Drăgăşani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 martie 2024)

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

2 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
2 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPOPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4712 in Sat Orleşti Com. Orleşti (VÂLCEA)

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4712 in Sat Orleşti Com. Orleşti (VÂLCEA)

2 din 2 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4712, Vâlcea

GXG CHEMICALS S.R.L.
CUI: 30578279CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Sat Racoviţa Com. Budeşti2012-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.044.325 RON
Profit
2.086.426 RON
Angajati
1
MATERCOM SALE S.R.L.
CUI: 44143525CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2021-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.347.350 RON
Profit
739.894 RON
Angajati
14
PADES COM SRL
CUI: 14874230CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Sat Vaideeni Com. Vaideeni2002-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.829.253 RON
Profit
552.151 RON
Angajati
9
PAVITOR SRL
CUI: 27943773CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2011-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.640.403 RON
Profit
434.196 RON
Angajati
12
SĂNDOIU TRANS SRL
CUI: 25185168CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Sat Pietrari Com. Pietrari2009-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.665.708 RON
Profit
486.046 RON
Angajati
5
SPINNINGSHOP.RO S.R.L.
CUI: 36839233CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2016-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.469.775 RON
Profit
695.332 RON
Angajati
1
LUCKY&GO S.R.L.
CUI: 47457522CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2023-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.184.172 RON
Profit
798.881 RON
Angajati
16
MATEDAN SRL
CUI: 9821042CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Sat Oveselu Com. Măciuca1997-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.986.290 RON
Profit
216.060 RON
Angajati
6
BALAN IMPEX SRL
CUI: 7630097CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Sat Băbeni Orş. Băbeni1995-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.609.508 RON
Profit
320.859 RON
Angajati
3
COALD M SRL
CUI: 8516989CAEN: 4712
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea1996-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.161.093 RON
Profit
323.074 RON
Angajati
16

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29660080.

Unde este sediul POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Orleşti Com. Orleşti, ORLEŞTI nr. 727, 247450, Sat Orleşti Com. Orleşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

POPESCU GHEORGHIŢA-RALUCA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.