Activ Plătitor TVA

MARVIC EXPRES SRL

CUI: 29667208
CIF: RO29667208
Reg. Com.: J13/213/2012
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:58

Despre MARVIC EXPRES SRL

MARVIC EXPRES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARVIC EXPRES SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.471.186 RON, in scadere fata de anul precedent (-36.8%). Profitul net inregistrat a fost de 282.497 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.111.171 RON in 2012 la 10.471.186 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.471.186 RON
Venituri totale
10.475.388 RON
Cheltuieli totale
10.140.675 RON
Profit brut
334.713 RON
Profit net
282.497 RON
Marja profit net
2,70%
Active imobilizate
1.213.444 RON
Active circulante
859.712 RON
Stocuri
576.563 RON
Creanțe
199.503 RON
Casa & conturi bănci
83.646 RON
Capital propriu
701.044 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Lirei nr. 11, 900096
Detalii adresaMANSARDA M8
Telefon0727737770

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Lirei nr. 11, 900096
Cod poștal: 900096
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Lirei nr. 11, 900096
Detalii
MANSARDA M8
Cod postal
900096
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.02.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Constanţa
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2021 - 1 octombrie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.471.186 RON
Rezultat net
282.497 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.471.186 RON 16.576.484 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.475.388 RON 16.748.816 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 10.140.675 RON 16.724.085 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 334.713 RON 24.731 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 282.497 RON 2.875 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.213.444 RON 1.324.636 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 859.712 RON 703.968 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.073.156 RON 2.028.604 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 576.563 RON 363.730 RON
CreanțeSume de încasat 199.503 RON 319.217 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 83.646 RON 21.021 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.372.112 RON 1.610.057 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 701.044 RON 418.547 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.073.156RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

66,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.073.156 RON
Datorii totale1.372.112 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,6 %Profit net / active totale
ROE
40,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,63 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
33,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.471.186 -36,8% față de anul precedent 10.475.388 10.140.675 334.713 +1.253,4% față de anul precedent 282.497 +9.726,0% față de anul precedent 0 0
2023 16.576.484 +3,1% față de anul precedent 16.748.816 16.724.085 24.731 -97,0% față de anul precedent 2.875 -99,6% față de anul precedent 0 0
2022 16.084.786 -19,6% față de anul precedent 16.084.786 15.265.638 819.148 -50,8% față de anul precedent 716.504 -49,5% față de anul precedent 0 0
2021 20.008.088 +596,4% față de anul precedent 20.008.088 18.344.234 1.663.854 +756,8% față de anul precedent 1.417.612 +800,9% față de anul precedent 0 0
2020 2.873.033 -61,0% față de anul precedent 2.873.033 2.678.847 194.186 -20,4% față de anul precedent 157.363 -23,2% față de anul precedent 0 0
2019 7.373.195 -50,6% față de anul precedent 7.431.362 7.187.534 243.828 -58,6% față de anul precedent 204.947 -59,3% față de anul precedent 0 0
2018 14.930.206 +66,7% față de anul precedent 15.065.404 14.476.708 588.696 502.946 0 0
2017 8.955.974 -18,0% față de anul precedent 9.596.866 10.141.921 0 0 545.055 545.055
2016 10.927.477 -0,1% față de anul precedent 11.025.659 11.055.416 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.757 32.806
2015 10.941.679 -16,1% față de anul precedent 10.942.746 10.571.434 371.312 -29,3% față de anul precedent 319.135 -32,4% față de anul precedent Neraportat 0
2014 13.045.831 +47,2% față de anul precedent 13.046.436 12.521.328 525.108 471.710 0 0
2013 8.862.196 +697,6% față de anul precedent 8.862.197 9.040.486 0 0 178.289 178.289
2012 1.111.171 1.113.921 1.131.204 0 0 17.283 17.283

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.213.444 859.712 2.073.156 576.563 199.503 83.646
2023 1.324.636 703.968 2.028.604 363.730 319.217 21.021
2022 482.161 2.104.586 2.586.747 1.433.155 670.290 1.141
2021 398.010 1.982.596 2.380.606 151.970 1.217.080 613.546
2020 45.969 553.890 599.859 114.424 431.263 8.203
2019 112.338 913.975 1.026.313 183.218 441.824 288.933
2018 360.156 1.216.949 1.577.105 944 758.699 457.306
2017 582.640 1.611.376 2.194.016 112.154 1.026.255 472.967
2016 720.578 889.059 1.609.637 1.242 481.475 406.342
2015 193.231 535.205 728.436 40.880 122.670 371.655
2014 51.708 338.493 390.201 75.744 174.413 88.336
2013 70.124 233.846 303.970 38.416 193.671 1.759
2012 19.651 41.090 60.741 0 40.125 965

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.372.112 -14,8% față de anul precedent 701.044 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2023 1.610.057 -10,2% față de anul precedent 418.547 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2022 1.793.492 +86,2% față de anul precedent 793.255 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2021 963.082 +117,6% față de anul precedent 1.417.524 Neraportat 2
2020 442.684 -20,2% față de anul precedent 157.175 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 554.580 -34,1% față de anul precedent 471.733 Neraportat 2 -60,0% față de anul precedent
2018 841.448 -63,1% față de anul precedent 735.657 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2017 2.281.664 +96,8% față de anul precedent -87.648 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2016 1.159.623 +770,3% față de anul precedent 457.407 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2015 133.247 +16,4% față de anul precedent 595.473 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2014 114.502 -77,1% față de anul precedent 276.338 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2013 499.911 +541,0% față de anul precedent -195.372 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2012 77.987 -17.083 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.471.186 RON. Profit: 282.497 RON

Cifra de afaceri: 10.471.186 RON. Profit: 282.497 RON

Cifra de afaceri
10.471.186 RON -36.83% față de anul precedent
Profit net
282.497 RON +9725.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
1.372.112 RON -14.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 16.576.484 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri: 16.576.484 RON. Profit: 2.875 RON

Cifra de afaceri
16.576.484 RON +3.06% față de anul precedent
Profit net
2.875 RON -99.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
1.610.057 RON -10.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.084.786 RON. Profit: 716.504 RON

Cifra de afaceri: 16.084.786 RON. Profit: 716.504 RON

Cifra de afaceri
16.084.786 RON -19.61% față de anul precedent
Profit net
716.504 RON -49.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
1.793.492 RON +86.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 20.008.088 RON. Profit: 1.417.612 RON

Cifra de afaceri: 20.008.088 RON. Profit: 1.417.612 RON

Cifra de afaceri
20.008.088 RON +596.41% față de anul precedent
Profit net
1.417.612 RON +800.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
963.082 RON +117.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.873.033 RON. Profit: 157.363 RON

Cifra de afaceri: 2.873.033 RON. Profit: 157.363 RON

Cifra de afaceri
2.873.033 RON -61.03% față de anul precedent
Profit net
157.363 RON -23.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
442.684 RON -20.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 7.373.195 RON. Profit: 204.947 RON

Cifra de afaceri: 7.373.195 RON. Profit: 204.947 RON

Cifra de afaceri
7.373.195 RON -50.62% față de anul precedent
Profit net
204.947 RON -59.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -60% față de anul precedent
Datorii
554.580 RON -34.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.930.206 RON. Profit: 502.946 RON

Cifra de afaceri: 14.930.206 RON. Profit: 502.946 RON

Cifra de afaceri
14.930.206 RON +66.71% față de anul precedent
Profit net
502.946 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
841.448 RON -63.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 8.955.974 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.955.974 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.955.974 RON -18.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
545.055 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.281.664 RON +96.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.927.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.927.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.927.477 RON -0.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
32.806 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.159.623 RON +770.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 10.941.679 RON. Profit: 319.135 RON

Cifra de afaceri: 10.941.679 RON. Profit: 319.135 RON

Cifra de afaceri
10.941.679 RON -16.13% față de anul precedent
Profit net
319.135 RON -32.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
133.247 RON +16.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.045.831 RON. Profit: 471.710 RON

Cifra de afaceri: 13.045.831 RON. Profit: 471.710 RON

Cifra de afaceri
13.045.831 RON +47.21% față de anul precedent
Profit net
471.710 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
114.502 RON -77.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.862.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.862.196 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.862.196 RON +697.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
178.289 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
499.911 RON +541.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.111.171 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.111.171 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.111.171 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.283 RON
Angajati
1
Datorii
77.987 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARVIC EXPRES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

MARVIC EXPRES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Constanţa

TRANSSYLVANIA ROADCARGO S.R.L.
CUI: 40119281CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2018-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.530.560 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZYX TRUCK TERMINAL SRL
CUI: 3698588CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Poarta Albă Com. Poarta Albă1993-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.427.155 RON
Profit
434.940 RON
Angajati
30
ANDUTZU SPEED EXPEDITION SRL
CUI: 29012232CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2011-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.761.362 RON
Profit
1.275.850 RON
Angajati
14
ILIE & DECU TRANS SRL
CUI: 15489259CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2003-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.323.557 RON
Profit
750.979 RON
Angajati
20
BODY INVEST SRL
CUI: 22982763CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova2007-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.941.554 RON
Profit
1.995.207 RON
Angajati
30
GERACAR STYLE SRL
CUI: 33369927CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.846.738 RON
Profit
93.085 RON
Angajati
14

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Constanţa

MGV ACCES EXPEDITION S.R.L.
CUI: 29590368CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CEACALIS TRANS SRL
CUI: 29817704CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.403 RON
Profit
10.421 RON
Angajati
1
ROCARGO GLOBAL SRL
CUI: 29888306CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.856.123 RON
Profit
1.117.940 RON
Angajati
8

Alte firme din Constanţa

OZDEMIR GARA SRL
CUI: 29667194CAEN: 5611
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.783.295 RON
Profit
415.567 RON
Angajati
17
PRO AMBIENT PROFESIONAL SRL
CUI: 29671411CAEN: 4333
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.504 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ELENIQUE BEST SRL
CUI: 29628799CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2012-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
310.785 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GABLEXY BEST SRL
CUI: 29705395CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.697 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ADLI GARAGE SRL
CUI: 29899941CAEN: 4520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
514.325 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GAMBRINUS S.R.L.
CUI: 1885059CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1992-11-09
fara e-Factura
MEDSPHARM PROD S.R.L.
CUI: 41380799CAEN: 4646
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2019-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARVIC EXPRES SRL?

CUI-ul MARVIC EXPRES SRL este 29667208.

Unde este sediul MARVIC EXPRES SRL?

MARVIC EXPRES SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Aleea Lirei nr. 11, 900096, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata MARVIC EXPRES SRL?

MARVIC EXPRES SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARVIC EXPRES SRL in 2024?

In 2024, MARVIC EXPRES SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.471.186 RON.

Cati angajati are MARVIC EXPRES SRL?

MARVIC EXPRES SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are MARVIC EXPRES SRL?

MARVIC EXPRES SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat MARVIC EXPRES SRL in 2024?

MARVIC EXPRES SRL a inregistrat un profit net de 282.497 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.