Activ Plătitor TVAe‑Factură

TEHNOCONS DESIGN SRL

CUI: 29777340
CIF: RO29777340
Reg. Com.: J2012000277229
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 februarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:01

Despre TEHNOCONS DESIGN SRL

TEHNOCONS DESIGN SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Iaşi, judetul IAŞI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEHNOCONS DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.200.802 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.5%). Profitul net inregistrat a fost de 562.942 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 154.074 RON in 2012 la 1.200.802 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din octombrie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.200.802 RON
Venituri totale
1.219.714 RON
Cheltuieli totale
625.716 RON
Profit brut
593.998 RON
Profit net
562.942 RON
Marja profit net
46,88%
Active imobilizate
189.200 RON
Active circulante
1.228.493 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
556.436 RON
Casa & conturi bănci
672.057 RON
Capital propriu
571.142 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Obreja nr. 8A, 700383
Detalii adresaBIROUL NR. 2
Telefon0232230753

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Obreja nr. 8A, 700383
Cod poștal: 700383
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Obreja nr. 8A, 700383
Detalii
BIROUL NR. 2
Cod postal
700383
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.02.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2022)
TVA la incasare
1 aprilie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.200.802 RON
Rezultat net
562.942 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.200.802 RON 1.244.532 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.219.714 RON 1.255.135 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 625.716 RON 560.106 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 593.998 RON 695.029 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 562.942 RON 683.983 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 189.200 RON 530.291 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.228.493 RON 871.510 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.417.693 RON 1.401.801 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 556.436 RON 308.843 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 672.057 RON 562.667 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 846.551 RON 252.164 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 571.142 RON 1.149.637 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.417.693RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

59,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.417.693 RON
Datorii totale846.551 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
39,7 %Profit net / active totale
ROE
98,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
40,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.200.802 -3,5% față de anul precedent 1.219.714 625.716 593.998 -14,5% față de anul precedent 562.942 -17,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.244.532 +44,6% față de anul precedent 1.255.135 560.106 695.029 +49,5% față de anul precedent 683.983 +49,5% față de anul precedent 0 0
2022 860.453 +41,3% față de anul precedent 865.137 400.149 464.988 +25,5% față de anul precedent 457.454 +25,2% față de anul precedent 0 0
2021 609.001 -46,8% față de anul precedent 611.414 240.850 370.564 -56,6% față de anul precedent 365.254 -56,7% față de anul precedent 0 0
2020 1.145.295 +30,4% față de anul precedent 1.166.232 312.269 853.963 +33,9% față de anul precedent 843.395 +34,1% față de anul precedent 0 0
2019 878.550 +220,6% față de anul precedent 879.961 242.127 637.834 +236,7% față de anul precedent 629.053 +236,9% față de anul precedent 0 0
2018 274.010 +561,3% față de anul precedent 274.010 84.573 189.437 186.697 0 0
2017 41.438 -94,0% față de anul precedent 41.574 63.284 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.710 22.126
2016 690.856 -36,2% față de anul precedent 699.949 292.973 406.976 +8,6% față de anul precedent 341.196 +8,0% față de anul precedent 0 0
2015 1.082.034 +159,4% față de anul precedent 1.085.735 710.975 374.760 +114,6% față de anul precedent 316.078 +113,6% față de anul precedent 0 0
2014 417.133 +242,0% față de anul precedent 420.553 245.889 174.664 +598,0% față de anul precedent 147.974 +592,6% față de anul precedent 0 0
2013 121.984 -20,8% față de anul precedent 122.005 96.981 25.024 -74,0% față de anul precedent 21.364 -73,6% față de anul precedent 0 0
2012 154.074 154.694 58.461 96.233 80.807 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 189.200 1.228.493 1.417.693 0 556.436 672.057
2023 530.291 871.510 1.401.801 0 308.843 562.667
2022 537.151 508.506 1.045.657 2.376 253.396 252.734
2021 621.304 544.466 1.165.770 0 449.037 95.429
2020 332.363 895.742 1.228.105 0 168.286 727.456
2019 208.901 677.429 886.330 0 328.920 348.509
2018 78.271 437.067 515.338 3 135.136 301.928
2017 177.328 753.257 930.585 3 81 753.173
2016 178.170 823.145 1.001.315 3 150.395 672.747
2015 117.997 902.593 1.020.590 0 259.207 628.285
2014 27.767 255.828 283.595 0 39.648 216.180
2013 396 114.630 115.026 30.076 14.084 70.470
2012 4.443 89.234 93.677 0 17.897 71.337

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 846.551 +235,7% față de anul precedent 571.142 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 252.164 -56,5% față de anul precedent 1.149.637 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 580.003 +383,9% față de anul precedent 465.654 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 119.868 -52,6% față de anul precedent 1.045.902 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 252.720 +1,5% față de anul precedent 975.385 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2019 249.077 +2,7% față de anul precedent 637.253 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 242.586 -0,8% față de anul precedent 272.752 Neraportat 2
2017 244.529 -16,7% față de anul precedent 686.056 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 293.649 -35,4% față de anul precedent 707.666 Neraportat 9 -64,0% față de anul precedent
2015 454.518 +1.252,7% față de anul precedent 566.422 Neraportat 25
2014 33.600 +158,4% față de anul precedent 250.345 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 13.005 +2,6% față de anul precedent 102.371 Neraportat 14 +600,0% față de anul precedent
2012 12.670 81.007 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

27din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.200.802 RON. Profit: 562.942 RON

Cifra de afaceri: 1.200.802 RON. Profit: 562.942 RON

Cifra de afaceri
1.200.802 RON -3.51% față de anul precedent
Profit net
562.942 RON -17.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
846.551 RON +235.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.244.532 RON. Profit: 683.983 RON

Cifra de afaceri: 1.244.532 RON. Profit: 683.983 RON

Cifra de afaceri
1.244.532 RON +44.64% față de anul precedent
Profit net
683.983 RON +49.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
252.164 RON -56.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 860.453 RON. Profit: 457.454 RON

Cifra de afaceri: 860.453 RON. Profit: 457.454 RON

Cifra de afaceri
860.453 RON +41.29% față de anul precedent
Profit net
457.454 RON +25.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
580.003 RON +383.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 609.001 RON. Profit: 365.254 RON

Cifra de afaceri: 609.001 RON. Profit: 365.254 RON

Cifra de afaceri
609.001 RON -46.83% față de anul precedent
Profit net
365.254 RON -56.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
119.868 RON -52.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.145.295 RON. Profit: 843.395 RON

Cifra de afaceri: 1.145.295 RON. Profit: 843.395 RON

Cifra de afaceri
1.145.295 RON +30.36% față de anul precedent
Profit net
843.395 RON +34.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
252.720 RON +1.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 878.550 RON. Profit: 629.053 RON

Cifra de afaceri: 878.550 RON. Profit: 629.053 RON

Cifra de afaceri
878.550 RON +220.63% față de anul precedent
Profit net
629.053 RON +236.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
249.077 RON +2.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 274.010 RON. Profit: 186.697 RON

Cifra de afaceri: 274.010 RON. Profit: 186.697 RON

Cifra de afaceri
274.010 RON +561.25% față de anul precedent
Profit net
186.697 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
242.586 RON -0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.438 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.438 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.438 RON -94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.126 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
244.529 RON -16.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 690.856 RON. Profit: 341.196 RON

Cifra de afaceri: 690.856 RON. Profit: 341.196 RON

Cifra de afaceri
690.856 RON -36.15% față de anul precedent
Profit net
341.196 RON +7.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -64% față de anul precedent
Datorii
293.649 RON -35.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.082.034 RON. Profit: 316.078 RON

Cifra de afaceri: 1.082.034 RON. Profit: 316.078 RON

Cifra de afaceri
1.082.034 RON +159.4% față de anul precedent
Profit net
316.078 RON +113.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
25
Datorii
454.518 RON +1252.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 417.133 RON. Profit: 147.974 RON

Cifra de afaceri: 417.133 RON. Profit: 147.974 RON

Cifra de afaceri
417.133 RON +241.96% față de anul precedent
Profit net
147.974 RON +592.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
33.600 RON +158.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 121.984 RON. Profit: 21.364 RON

Cifra de afaceri: 121.984 RON. Profit: 21.364 RON

Cifra de afaceri
121.984 RON -20.83% față de anul precedent
Profit net
21.364 RON -73.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +600% față de anul precedent
Datorii
13.005 RON +2.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 154.074 RON. Profit: 80.807 RON

Cifra de afaceri: 154.074 RON. Profit: 80.807 RON

Cifra de afaceri
154.074 RON
Profit net
80.807 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
12.670 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEHNOCONS DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Iaşi (IAŞI)

TEHNOCONS DESIGN SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Mun. Iaşi (IAŞI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Iaşi

ASEMA ELITE CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 39866798CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Păun Com. Bârnova2018-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.207.495 RON
Profit
657.281 RON
Angajati
3
PROEXROM SRL
CUI: 13301633CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2000-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.195.673 RON
Profit
379.909 RON
Angajati
6
AUXILIUM ENGINEERING S.R.L.
CUI: 42844668CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.217.613 RON
Profit
317.873 RON
Angajati
9
EGERIA SRL
CUI: 15607761CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2003-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.241.948 RON
Profit
739.554 RON
Angajati
1
ROAD CODE S.R.L.
CUI: 43319829CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Orş. Târgu Frumos2020-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.139.150 RON
Profit
635.545 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Iaşi

EVO SECURITY SOLUTIONS SRL
CUI: 29886755CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.600 RON
Profit
8.444 RON
Angajati
0
NEXORA ENGINEERING S.R.L.
CUI: 29580097CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Sat Miroslava Com. Miroslava2012-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.125 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
IMPROVISO SRL
CUI: 30031440CAEN: 7112
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
875.764 RON
Profit
621.711 RON
Angajati
1

Alte firme din Iaşi

ALVER CENTER SRL
CUI: 29784658CAEN: 4322
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.964 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RARYAZ PHARM SRL
CUI: 29748116CAEN: 4773
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2012-02-17
fara e-Factura
BLANKVA CONSULT SRL
CUI: 29808331CAEN: 6201
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
754.905 RON
Profit
558.884 RON
Angajati
2
BALNEOFIZIOTERAPEUTICA SRL
CUI: 29454951CAEN: 8622
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2011-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
189.927 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INFOIASI SRL
CUI: 30039592CAEN: 5812
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2012-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.525 RON
Profit
7.915 RON
Angajati
0
RĂDUCĂNENI VET SRL
CUI: 27121179CAEN: 7500
Activ
IAŞI, Sat Răducăneni Com. Răducăneni2010-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.120 RON
Profit
65.251 RON
Angajati
2
REKAINSTAL SHOP SRL
CUI: 31935620CAEN: 4221
Activ
IAŞI, Sat Valea Adâncă Com. Miroslava2013-06-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.246.667 RON
Profit
305.010 RON
Angajati
18
ECA ELECTRIX SERV S.R.L.
CUI: 42098207CAEN: 4321
Activ
IAŞI, Sat Hărmăneştii Vechi Com. Hărmăneşti2020-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.253 RON
Profit
4.429 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEHNOCONS DESIGN SRL?

CUI-ul TEHNOCONS DESIGN SRL este 29777340.

Unde este sediul TEHNOCONS DESIGN SRL?

TEHNOCONS DESIGN SRL are sediul in Romania, IAŞI, Mun. Iaşi, Str. Obreja nr. 8A, 700383, Mun. Iaşi, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata TEHNOCONS DESIGN SRL?

TEHNOCONS DESIGN SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEHNOCONS DESIGN SRL in 2024?

In 2024, TEHNOCONS DESIGN SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.200.802 RON.

Cati angajati are TEHNOCONS DESIGN SRL?

TEHNOCONS DESIGN SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are TEHNOCONS DESIGN SRL?

TEHNOCONS DESIGN SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat TEHNOCONS DESIGN SRL in 2024?

TEHNOCONS DESIGN SRL a inregistrat un profit net de 562.942 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.