Activ Plătitor TVA

CAPITAL CLEAN GROUP SRL

CUI: 29800141
CIF: RO29800141
Reg. Com.: J2012001814407
CAEN: 8121
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 februarie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități generale de curățenie a clădirilor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:06

Despre CAPITAL CLEAN GROUP SRL

CAPITAL CLEAN GROUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CAPITAL CLEAN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.629.678 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+51.9%). Profitul net inregistrat a fost de 739.844 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 43. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.792 RON in 2012 la 3.629.678 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.629.678 RON
Venituri totale
3.673.303 RON
Cheltuieli totale
2.787.881 RON
Profit brut
885.422 RON
Profit net
739.844 RON
Marja profit net
20,38%
Active imobilizate
1.901.141 RON
Active circulante
805.904 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
710.566 RON
Casa & conturi bănci
95.338 RON
Capital propriu
800.596 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Lt. Alexandru Paulescu nr. 35, 21543
Detalii adresacamera 3
Telefon0724367945

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Lt. Alexandru Paulescu nr. 35, 21543
Cod poștal: 21543
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Lt. Alexandru Paulescu nr. 35, 21543
Detalii
camera 3
Cod postal
21543
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.02.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2025

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.629.678 RON
Rezultat net
739.844 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.629.678 RON 2.389.581 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.673.303 RON 2.439.968 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.787.881 RON 2.501.768 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 885.422 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 739.844 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 61.800 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 79.266 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.901.141 RON 1.730.193 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 805.904 RON 583.124 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.707.045 RON 2.313.317 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 710.566 RON 572.707 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 95.338 RON 10.417 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.917.441 RON 2.423.103 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 800.596 RON 60.753 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 43 persoane 45 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.707.045RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

70,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.707.045 RON
Datorii totale1.917.441 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,3 %Profit net / active totale
ROE
92,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,42 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
29,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.629.678 +51,9% față de anul precedent 3.673.303 2.787.881 885.422 739.844 0 0
2023 2.389.581 +31,9% față de anul precedent 2.439.968 2.501.768 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 61.800 79.266
2022 1.812.328 -22,4% față de anul precedent 1.824.353 1.162.618 661.735 -31,3% față de anul precedent 643.775 -31,5% față de anul precedent 0 0
2021 2.336.115 +20,3% față de anul precedent 2.378.076 1.414.257 963.819 +26,4% față de anul precedent 940.411 +26,6% față de anul precedent 0 0
2020 1.941.604 +41,8% față de anul precedent 1.944.706 1.182.300 762.406 +155,6% față de anul precedent 742.968 +161,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.369.199 +2,3% față de anul precedent 1.384.752 1.086.419 298.333 -0,6% față de anul precedent 284.442 +1,2% față de anul precedent 0 0
2018 1.339.116 +9,8% față de anul precedent 1.920.974 1.620.739 300.235 +11,8% față de anul precedent 281.025 +10,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.219.817 +24,4% față de anul precedent 1.223.385 954.918 268.467 +54,9% față de anul precedent 255.248 +76,3% față de anul precedent 0 0
2016 980.936 +5,1% față de anul precedent 982.078 808.790 173.288 +0,8% față de anul precedent 144.755 +0,9% față de anul precedent 0 0
2015 933.556 +13,1% față de anul precedent 938.785 766.924 171.861 +1.134,2% față de anul precedent 143.452 +2.481,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 825.196 +30,3% față de anul precedent 825.335 811.410 13.925 -88,1% față de anul precedent 5.556 -94,3% față de anul precedent 0 0
2013 633.415 +1.452,8% față de anul precedent 633.590 516.825 116.765 97.678 0 0
2012 40.792 40.846 63.500 0 0 22.654 23.879

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.901.141 805.904 2.707.045 0 710.566 95.338
2023 1.730.193 583.124 2.313.317 0 572.707 10.417
2022 2.004.866 947.474 2.952.340 0 941.771 5.703
2021 1.135.748 775.739 1.911.487 0 681.801 93.938
2020 856.354 703.685 1.560.039 1.836 189.318 512.531
2019 842.356 563.518 1.405.874 4.135 139.851 419.532
2018 118.392 394.628 513.020 0 106.201 288.427
2017 536.824 152.045 688.869 0 86.684 65.361
2016 491.939 222.169 714.108 0 63.217 158.952
2015 50.461 336.079 386.540 0 99.818 236.261
2014 68.449 138.434 206.883 0 62.717 75.717
2013 18.489 127.379 145.868 0 48.935 78.444
2012 11.904 2.824 14.728 0 1.190 1.634

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.917.441 -20,9% față de anul precedent 800.596 Neraportat 43 -4,4% față de anul precedent
2023 2.423.103 +2,1% față de anul precedent 60.753 Neraportat 45 +221,4% față de anul precedent
2022 2.372.588 +143,3% față de anul precedent 644.015 Neraportat 14 +27,3% față de anul precedent
2021 975.002 +19,4% față de anul precedent 940.651 Neraportat 11 -65,6% față de anul precedent
2020 816.831 +0,2% față de anul precedent 743.208 Neraportat 32 +52,4% față de anul precedent
2019 815.079 +230,7% față de anul precedent 565.707 Neraportat 21 -34,4% față de anul precedent
2018 246.455 -44,5% față de anul precedent 281.265 Neraportat 32 +18,5% față de anul precedent
2017 444.091 -23,1% față de anul precedent 255.488 Neraportat 27 -6,9% față de anul precedent
2016 577.501 +206,0% față de anul precedent 145.063 Neraportat 29 +7,4% față de anul precedent
2015 188.714 +46,8% față de anul precedent 201.132 Neraportat 27 +35,0% față de anul precedent
2014 128.538 +78,9% față de anul precedent 79.555 Neraportat 20 +42,9% față de anul precedent
2013 71.869 +87,1% față de anul precedent 73.999 Neraportat 14 +600,0% față de anul precedent
2012 38.407 -23.679 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.629.678 RON. Profit: 739.844 RON

Cifra de afaceri: 3.629.678 RON. Profit: 739.844 RON

Cifra de afaceri
3.629.678 RON +51.9% față de anul precedent
Profit net
739.844 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 -4.44% față de anul precedent
Datorii
1.917.441 RON -20.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.389.581 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.389.581 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.389.581 RON +31.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
79.266 RON
Angajati
45 +221.43% față de anul precedent
Datorii
2.423.103 RON +2.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.812.328 RON. Profit: 643.775 RON

Cifra de afaceri: 1.812.328 RON. Profit: 643.775 RON

Cifra de afaceri
1.812.328 RON -22.42% față de anul precedent
Profit net
643.775 RON -31.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +27.27% față de anul precedent
Datorii
2.372.588 RON +143.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.336.115 RON. Profit: 940.411 RON

Cifra de afaceri: 2.336.115 RON. Profit: 940.411 RON

Cifra de afaceri
2.336.115 RON +20.32% față de anul precedent
Profit net
940.411 RON +26.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 -65.62% față de anul precedent
Datorii
975.002 RON +19.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.941.604 RON. Profit: 742.968 RON

Cifra de afaceri: 1.941.604 RON. Profit: 742.968 RON

Cifra de afaceri
1.941.604 RON +41.81% față de anul precedent
Profit net
742.968 RON +161.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +52.38% față de anul precedent
Datorii
816.831 RON +0.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.369.199 RON. Profit: 284.442 RON

Cifra de afaceri: 1.369.199 RON. Profit: 284.442 RON

Cifra de afaceri
1.369.199 RON +2.25% față de anul precedent
Profit net
284.442 RON +1.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
21 -34.38% față de anul precedent
Datorii
815.079 RON +230.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.339.116 RON. Profit: 281.025 RON

Cifra de afaceri: 1.339.116 RON. Profit: 281.025 RON

Cifra de afaceri
1.339.116 RON +9.78% față de anul precedent
Profit net
281.025 RON +10.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
32 +18.52% față de anul precedent
Datorii
246.455 RON -44.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.219.817 RON. Profit: 255.248 RON

Cifra de afaceri: 1.219.817 RON. Profit: 255.248 RON

Cifra de afaceri
1.219.817 RON +24.35% față de anul precedent
Profit net
255.248 RON +76.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 -6.9% față de anul precedent
Datorii
444.091 RON -23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 980.936 RON. Profit: 144.755 RON

Cifra de afaceri: 980.936 RON. Profit: 144.755 RON

Cifra de afaceri
980.936 RON +5.08% față de anul precedent
Profit net
144.755 RON +0.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 +7.41% față de anul precedent
Datorii
577.501 RON +206.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 933.556 RON. Profit: 143.452 RON

Cifra de afaceri: 933.556 RON. Profit: 143.452 RON

Cifra de afaceri
933.556 RON +13.13% față de anul precedent
Profit net
143.452 RON +2481.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
27 +35% față de anul precedent
Datorii
188.714 RON +46.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 825.196 RON. Profit: 5.556 RON

Cifra de afaceri: 825.196 RON. Profit: 5.556 RON

Cifra de afaceri
825.196 RON +30.28% față de anul precedent
Profit net
5.556 RON -94.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
20 +42.86% față de anul precedent
Datorii
128.538 RON +78.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 633.415 RON. Profit: 97.678 RON

Cifra de afaceri: 633.415 RON. Profit: 97.678 RON

Cifra de afaceri
633.415 RON +1452.79% față de anul precedent
Profit net
97.678 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +600% față de anul precedent
Datorii
71.869 RON +87.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 40.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.792 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.879 RON
Angajati
2
Datorii
38.407 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCAPITAL CLEAN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CAPITAL CLEAN GROUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti

JUST CLEAN BUSINESS SRL
CUI: 35916664CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.780.047 RON
Profit
826.700 RON
Angajati
9
STORY FLUX S.R.L.
CUI: 48892249CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.273.570 RON
Profit
0 RON
Angajati
16
BS ECO CLEANING SRL
CUI: 17846439CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2005-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.923.816 RON
Profit
1.415.351 RON
Angajati
39
EURO DAVAS INVEST SRL
CUI: 21409343CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.210.541 RON
Profit
634.163 RON
Angajati
22
ADRIA GRUP SRL
CUI: 15026300CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2002-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.662.642 RON
Profit
1.682.713 RON
Angajati
59
CONEX CLEAN SRL
CUI: 36378628CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-08-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.795.335 RON
Profit
780.218 RON
Angajati
27

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Municipiul Bucureşti

DMI CONCEPT SOLUTIONS SRL
CUI: 29663389CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
700 RON
Profit
394 RON
Angajati
0
CLEANING DAY CONCEPT SRL
CUI: 29902338CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.310 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DOREN BUSINESS SRL
CUI: 29550509CAEN: 8121
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-01-17
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

REMA AUTO AMINA SRL
CUI: 29800133CAEN: 4672
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.173 RON
Profit
109.712 RON
Angajati
1
ELITE STEWARD SAS SRL
CUI: 29801201CAEN: 8001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.095.267 RON
Profit
1.177.933 RON
Angajati
34
DOTWARE SRL
CUI: 29799721CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.288.393 RON
Profit
665.887 RON
Angajati
17
MONDPREST TEHNOLOGIC SRL
CUI: 29807840CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.631 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CELIK GONZALES IMPORT-EXPORT SRL
CUI: 29738619CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.797 RON
Profit
2.472 RON
Angajati
0
CAR SERVICE STEL MODERN SRL
CUI: 29838090CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.316.998 RON
Profit
372.928 RON
Angajati
3
LOTUS LIFE CONSULTING SRL
CUI: 29324803CAEN: 8690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.980 RON
Profit
2.674 RON
Angajati
1
SMART SOLUTIONS FACTORY SRL
CUI: 30190306CAEN: 6202
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.154 RON
Profit
405.384 RON
Angajati
1
C&T DIVERS ADVERTISING SRL
CUI: 24579865CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.516 RON
Profit
29.924 RON
Angajati
0
METAL BUSINESS WORK SRL
CUI: 33142010CAEN: 4613
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.422.711 RON
Profit
256.894 RON
Angajati
33

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CAPITAL CLEAN GROUP SRL?

CUI-ul CAPITAL CLEAN GROUP SRL este 29800141.

Unde este sediul CAPITAL CLEAN GROUP SRL?

CAPITAL CLEAN GROUP SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Lt. Alexandru Paulescu nr. 35, 21543, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CAPITAL CLEAN GROUP SRL?

CAPITAL CLEAN GROUP SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CAPITAL CLEAN GROUP SRL in 2024?

In 2024, CAPITAL CLEAN GROUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.629.678 RON.

Cati angajati are CAPITAL CLEAN GROUP SRL?

CAPITAL CLEAN GROUP SRL a raportat un numar mediu de 43 salariati in 2024.

Ce activitate are CAPITAL CLEAN GROUP SRL?

CAPITAL CLEAN GROUP SRL are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).

Ce profit a inregistrat CAPITAL CLEAN GROUP SRL in 2024?

CAPITAL CLEAN GROUP SRL a inregistrat un profit net de 739.844 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.