Activ Plătitor TVA

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29852779
CIF: RO29852779
Reg. Com.: F40/794/2012
CAEN: 0125
Formă: Necunoscut
Înființată: 2 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:21

Despre FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Telefon0761329429

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0125 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0125 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0125, Municipiul Bucureşti

ABUND BERRY S.A.
CUI: 37410204CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.375.518 RON
Profit
2.065.310 RON
Angajati
28
AGROINTENS S.A.
CUI: 33857839CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.643.133 RON
Profit
0 RON
Angajati
27
LOGEX S.R.L.
CUI: 15016820CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.367.724 RON
Profit
238.072 RON
Angajati
7
SOLITREE SRL
CUI: 33625545CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.162.349 RON
Profit
114.961 RON
Angajati
9
FRESH BERRY SRL
CUI: 22335422CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.200.185 RON
Profit
55.519 RON
Angajati
2
ANCAFINA SRL
CUI: 35660387CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.076.561 RON
Profit
14.060 RON
Angajati
5
AQUALAND EXIM S.R.L.
CUI: 11300500CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1998-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.700 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EUROVITE GREEN TRANS S.R.L.
CUI: 49658620CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2024-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
869.013 RON
Profit
366.812 RON
Angajati
2
DEALUL CU AFINE S.R.L.
CUI: 39159070CAEN: 0125
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
800.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29852779.

Unde este sediul FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Prl. Ghencea nr. 65B, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

FILOTE ADIN-ANDREI ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.