Activ

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29853561
CIF: 29853561
Reg. Com.: F26/269/2012
CAEN: 4621
Formă: Necunoscut
Înființată: 2 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

Surse și actualizare

Actualizat: 7 octombrie 2026 la 23:21

Despre PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Cheţani Com. Cheţani, judetul MUREŞ, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat" (cod CAEN 4621), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Cheţani Com. Cheţani, CHEŢANI nr. 135, 547150
Telefon0720064176

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Cheţani Com. Cheţani, CHEŢANI nr. 135, 547150
Cod poștal: 547150
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Cheţani Com. Cheţani, CHEŢANI nr. 135, 547150
Cod postal
547150
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 02.03.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 noiembrie 2013 - 1 aprilie 2014

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2014 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2014
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2014 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4621 in Sat Cheţani Com. Cheţani (MUREŞ)

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4621 in Sat Cheţani Com. Cheţani (MUREŞ)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4621, Mureş

AGROSEN TG-MUREŞ S.R.L.
CUI: 14329900CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2001-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.649.821 RON
Profit
532.701 RON
Angajati
46
LOROPAR FOODERS SRL
CUI: 18461139CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Sat Breaza Com. Breaza2006-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.755.082 RON
Profit
528.962 RON
Angajati
15
AGROFIL COM SRL
CUI: 29234131CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2011-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.126.463 RON
Profit
660.742 RON
Angajati
7
RAMINA SRL
CUI: 15817666CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2003-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.864.665 RON
Profit
155.718 RON
Angajati
8
DANUTRITION SRL
CUI: 19139540CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Sat Cerghizel Orş. Ungheni2006-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.085.893 RON
Profit
933.013 RON
Angajati
4
COOPERATIVA AGRICOLĂ ECO AGRAS
CUI: 44931914CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Sat Pănet Com. Pănet2021-09-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.963.907 RON
Profit
46.029 RON
Angajati
0
SWISOR PRODCOM SRL
CUI: 12012386CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin1999-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.710.586 RON
Profit
10.205 RON
Angajati
37
DALIS IMPEX SRL
CUI: 17758680CAEN: 4621
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2005-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.625.277 RON
Profit
185.831 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29853561.

Unde este sediul PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Cheţani Com. Cheţani, CHEŢANI nr. 135, 547150, Sat Cheţani Com. Cheţani, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂCURAR VALER MARIUS ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4621 (Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
7 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
7 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.