Activ

MARIGRIF CONCEPT SRL

CUI: 29878140
CIF: 29878140
Reg. Com.: J10/172/2012
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:12

Despre MARIGRIF CONCEPT SRL

MARIGRIF CONCEPT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, judetul BUZĂU, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARIGRIF CONCEPT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.695 RON, in crestere fata de anul precedent (+42.1%). Profitul net inregistrat a fost de 752 RON. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut de la 3.165 RON in 2012 la 3.695 RON in 2024. Datoriile raportate (49.050 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.695 RON
Venituri totale
3.695 RON
Cheltuieli totale
2.807 RON
Profit brut
888 RON
Profit net
752 RON
Marja profit net
20,35%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
45.644 RON
Stocuri
42.570 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
3.074 RON
Capital propriu
-3.406 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, POŞTA CÎLNĂU nr. 48, 127485
Telefon0746428540

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, POŞTA CÎLNĂU nr. 48, 127485
Cod poștal: 127485
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, POŞTA CÎLNĂU nr. 48, 127485
Cod postal
127485
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.695 RON
Rezultat net
752 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.695 RON 2.601 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.695 RON 2.601 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.807 RON 3.682 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 888 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 752 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 1.081 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 1.095 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.644 RON 30.684 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.644 RON 30.684 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 42.570 RON 26.694 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.074 RON 3.990 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 49.050 RON 34.841 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -3.406 RON -4.157 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active45.644RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

107,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.644 RON
Datorii totale49.050 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,6 %Profit net / active totale
ROE
-22,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,93 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-7,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.695 +42,1% față de anul precedent 3.695 2.807 888 752 0 0
2023 2.601 +2,3% față de anul precedent 2.601 3.682 0 0 1.081 1.095
2022 2.542 +65,2% față de anul precedent 2.542 7.547 0 0 5.005 5.005
2021 1.539 +10,7% față de anul precedent 1.539 2.169 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 630 649
2020 1.390 +195,7% față de anul precedent 1.390 937 453 +488,3% față de anul precedent 411 +552,4% față de anul precedent 0 0
2019 470 -21,0% față de anul precedent 470 393 77 -25,2% față de anul precedent 63 -25,9% față de anul precedent 0 0
2018 595 -36,8% față de anul precedent 595 492 103 -38,0% față de anul precedent 85 -38,4% față de anul precedent 0 0
2017 942 -67,8% față de anul precedent 942 776 166 -79,4% față de anul precedent 138 -80,7% față de anul precedent 0 0
2016 2.928 -7,1% față de anul precedent 2.928 2.124 804 +58,3% față de anul precedent 716 +73,4% față de anul precedent 0 0
2015 3.152 -26,6% față de anul precedent 3.152 2.644 508 +8,3% față de anul precedent 413 +21,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 4.293 -8,6% față de anul precedent 4.293 3.824 469 +2,2% față de anul precedent 340 +4,3% față de anul precedent 0 0
2013 4.699 +48,5% față de anul precedent 4.699 4.240 459 326 0 0
2012 3.165 3.165 3.266 0 0 101 101

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 45.644 45.644 42.570 0 3.074
2023 0 30.684 30.684 26.694 0 3.990
2022 0 14.564 14.564 14.276 0 288
2021 0 11.624 11.624 9.275 0 2.349
2020 0 10.499 10.499 7.665 9 2.825
2019 0 9.680 9.680 7.045 2 2.633
2018 0 8.003 8.003 6.503 0 1.500
2017 0 7.889 7.889 6.136 0 1.753
2016 0 7.429 7.429 5.706 0 1.723
2015 0 5.459 5.459 4.374 0 1.085
2014 58 5.172 5.230 3.831 0 1.341
2013 218 3.436 3.654 2.472 0 964
2012 393 2.034 2.427 1.441 0 593

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 49.050 +40,8% față de anul precedent -3.406 Neraportat 0
2023 34.841 +97,7% față de anul precedent -4.157 Neraportat 0
2022 17.627 +82,1% față de anul precedent -3.063 Neraportat 0
2021 9.682 +22,4% față de anul precedent 1.942 Neraportat 0
2020 7.908 +5,4% față de anul precedent 2.591 Neraportat 0
2019 7.500 +27,4% față de anul precedent 2.180 Neraportat 0
2018 5.886 +0,5% față de anul precedent 2.117 Neraportat 0
2017 5.857 +5,8% față de anul precedent 2.032 Neraportat 0
2016 5.534 +29,3% față de anul precedent 1.895 Neraportat 0
2015 4.281 -4,1% față de anul precedent 1.178 Neraportat 0
2014 4.465 +38,3% față de anul precedent 765 Neraportat 0
2013 3.229 +38,7% față de anul precedent 425 Neraportat 0
2012 2.328 99 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.695 RON. Profit: 752 RON

Cifra de afaceri: 3.695 RON. Profit: 752 RON

Cifra de afaceri
3.695 RON +42.06% față de anul precedent
Profit net
752 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
49.050 RON +40.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.601 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.601 RON +2.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.095 RON
Angajati
0
Datorii
34.841 RON +97.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.542 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.542 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.542 RON +65.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.005 RON
Angajati
0
Datorii
17.627 RON +82.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.539 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.539 RON +10.72% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
649 RON
Angajati
0
Datorii
9.682 RON +22.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.390 RON. Profit: 411 RON

Cifra de afaceri: 1.390 RON. Profit: 411 RON

Cifra de afaceri
1.390 RON +195.74% față de anul precedent
Profit net
411 RON +552.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.908 RON +5.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 470 RON. Profit: 63 RON

Cifra de afaceri: 470 RON. Profit: 63 RON

Cifra de afaceri
470 RON -21.01% față de anul precedent
Profit net
63 RON -25.88% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.500 RON +27.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 595 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri: 595 RON. Profit: 85 RON

Cifra de afaceri
595 RON -36.84% față de anul precedent
Profit net
85 RON -38.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.886 RON +0.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 942 RON. Profit: 138 RON

Cifra de afaceri: 942 RON. Profit: 138 RON

Cifra de afaceri
942 RON -67.83% față de anul precedent
Profit net
138 RON -80.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.857 RON +5.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 2.928 RON. Profit: 716 RON

Cifra de afaceri: 2.928 RON. Profit: 716 RON

Cifra de afaceri
2.928 RON -7.11% față de anul precedent
Profit net
716 RON +73.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.534 RON +29.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.152 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri: 3.152 RON. Profit: 413 RON

Cifra de afaceri
3.152 RON -26.58% față de anul precedent
Profit net
413 RON +21.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.281 RON -4.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.293 RON. Profit: 340 RON

Cifra de afaceri: 4.293 RON. Profit: 340 RON

Cifra de afaceri
4.293 RON -8.64% față de anul precedent
Profit net
340 RON +4.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.465 RON +38.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.699 RON. Profit: 326 RON

Cifra de afaceri: 4.699 RON. Profit: 326 RON

Cifra de afaceri
4.699 RON +48.47% față de anul precedent
Profit net
326 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.229 RON +38.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.165 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.165 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
101 RON
Angajati
0
Datorii
2.328 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARIGRIF CONCEPT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău (BUZĂU)

MARIGRIF CONCEPT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău (BUZĂU)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Buzău

ORIZONT IMPEX SRL
CUI: 1151478CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.000 RON
Profit
153 RON
Angajati
0
VALOP COM S.R.L.
CUI: 6445423CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Lopătari Com. Lopătari1994-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.300 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CAME LEON COM SRL
CUI: 16161445CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2004-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.066 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VALCRIS INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 18748374CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2006-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.831 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MADIMEX MARKET S.R.L.
CUI: 16989538CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Satu Vechi Com. Mânzăleşti2004-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALCOREX SRL
CUI: 1192931CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.100 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Buzău

DIVINE ONE MINI MARKET S.R.L.
CUI: 29862888CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2012-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.752 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DELICATERIA ITALIANĂ SRL
CUI: 29885458CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.064.755 RON
Profit
529.746 RON
Angajati
10
COSTY DANY JUR COM SRL
CUI: 29814414CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Luncile Com. Lopătari2012-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.861 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IDEAL LEO MMI SRL
CUI: 29993620CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Cochirleanca Com. Cochirleanca2012-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.452 RON
Profit
12.422 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

IMPACT TEX LINE SRL
CUI: 29878175CAEN: 1413
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.447.578 RON
Profit
0 RON
Angajati
34
CRISMAR AGROTERA SRL
CUI: 29839826CAEN: 0124
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2012-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.460 RON
Profit
50.936 RON
Angajati
0
AGRO ACTIV SERVICII SRL
CUI: 29896805CAEN: 4511
Activ
BUZĂU, Sat Nişcov Com. Verneşti2012-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.813 RON
Profit
71.092 RON
Angajati
1
MORTASIFU CONCEPT SRL
CUI: 29396516CAEN: 1071
Activ
BUZĂU, Sat Nişcov Com. Verneşti2011-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
837.090 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
ZIG ENERGY TERMINAL SRL
CUI: 30270189CAEN: 3511
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.010 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MDM MEDICAL SRL
CUI: 24574647CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.880 RON
Profit
20.224 RON
Angajati
0
MULTISERVICES UTIL SRL
CUI: 33735173CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Merei Com. Merei2014-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.829.454 RON
Profit
742.451 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARIGRIF CONCEPT SRL?

CUI-ul MARIGRIF CONCEPT SRL este 29878140.

Unde este sediul MARIGRIF CONCEPT SRL?

MARIGRIF CONCEPT SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, POŞTA CÎLNĂU nr. 48, 127485, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata MARIGRIF CONCEPT SRL?

MARIGRIF CONCEPT SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARIGRIF CONCEPT SRL in 2024?

In 2024, MARIGRIF CONCEPT SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.695 RON.

Ce activitate are MARIGRIF CONCEPT SRL?

MARIGRIF CONCEPT SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat MARIGRIF CONCEPT SRL in 2024?

MARIGRIF CONCEPT SRL a inregistrat un profit net de 752 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.