Activ Plătitor TVA

QUERCUS ALBA SRL

CUI: 29909646
CIF: RO29909646
Reg. Com.: J2012002879409
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:40

Despre QUERCUS ALBA SRL

QUERCUS ALBA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, QUERCUS ALBA SRL a raportat o cifra de afaceri de 881.737 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Datoriile raportate (22.471.880 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
881.737 RON
Venituri totale
1.270.617 RON
Cheltuieli totale
1.543.480 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
5.365.788 RON
Active circulante
12.145.316 RON
Stocuri
11.527.743 RON
Creanțe
611.124 RON
Casa & conturi bănci
6.449 RON
Capital propriu
-4.960.776 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 79, 1
Detalii adresaPARTER
Telefon0213165133

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 79, 1
Cod poștal: 1
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 79, 1
Detalii
PARTER
Cod postal
1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
881.737 RON
Rezultat net
-272.863 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 881.737 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.270.617 RON 468.857 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.543.480 RON 2.041.395 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 272.863 RON 1.572.538 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 272.863 RON 1.572.538 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.365.788 RON 5.190.680 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.145.316 RON 13.314.101 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 17.511.104 RON 18.504.781 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 11.527.743 RON 12.103.064 RON
CreanțeSume de încasat 611.124 RON 1.167.053 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.449 RON 43.984 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.471.880 RON 23.192.694 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -4.960.776 RON -4.687.913 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active17.511.104RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

128,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale17.511.104 RON
Datorii totale22.471.880 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-28,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 881.737 1.270.617 1.543.480 0 0 272.863 272.863
2023 0 -100,0% față de anul precedent 468.857 2.041.395 0 0 1.572.538 1.572.538
2022 1.569.761 +80,5% față de anul precedent 3.492.139 3.839.598 0 0 347.459 347.459
2021 869.863 -84,1% față de anul precedent 977.345 1.574.536 0 0 597.191 597.191
2020 5.471.996 +1.718,2% față de anul precedent 5.583.756 5.932.213 0 0 348.457 378.495
2019 300.954 -69,2% față de anul precedent 2.104.791 2.358.561 0 -100,0% față de anul precedent 0 253.770 253.770
2018 978.230 +269,6% față de anul precedent 4.855.821 4.800.977 54.844 0 0 87.311
2017 264.710 -53,0% față de anul precedent 666.766 1.451.147 0 0 784.381 796.604
2016 562.673 +2.163,8% față de anul precedent 1.420.709 1.673.903 0 0 253.194 253.194
2015 24.855 -99,6% față de anul precedent 373.110 1.174.490 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 801.380
2014 6.106.312 +6.820,6% față de anul precedent 6.295.296 5.106.445 1.188.851 984.868 0 0
2013 88.234 116.515 233.012 0 0 116.497 119.986
2012 0 597 22.860 0 0 22.263 22.263

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.365.788 12.145.316 17.511.104 11.527.743 611.124 6.449
2023 5.190.680 13.314.101 18.504.781 12.103.064 1.167.053 43.984
2022 2.300.425 12.647.202 14.947.627 12.103.064 222.755 321.383
2021 3.586.546 12.336.145 15.922.691 12.071.851 207.054 57.240
2020 2.849.434 17.352.042 20.201.476 12.378.315 4.517.354 456.373
2019 2.817.158 13.323.995 16.141.153 12.878.563 163.432 282.000
2018 1.401.471 9.540.998 10.942.469 9.412.167 128.425 406
2017 4.000.816 7.807.564 11.808.380 7.563.730 165.159 78.675
2016 4.173.063 6.968.630 11.141.693 6.320.061 623.992 24.577
2015 4.514.819 5.028.719 9.543.538 4.345.075 145.031 538.613
2014 655.916 6.062.755 6.718.671 5.036.489 79.618 946.648
2013 0 1.329.143 1.329.143 1.273.070 34.574 21.499
2012 0 721 721 0 163 558

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.471.880 -3,1% față de anul precedent -4.960.776 Neraportat 0
2023 23.192.694 +27,7% față de anul precedent -4.687.913 Neraportat 0
2022 18.161.951 -3,2% față de anul precedent -3.214.324 Neraportat 0
2021 18.769.906 -16,1% față de anul precedent -2.767.916 Neraportat 0
2020 22.378.351 +21,7% față de anul precedent -2.170.725 Neraportat 0
2019 18.383.272 +42,5% față de anul precedent -2.192.020 Neraportat 0
2018 12.897.129 -5,7% față de anul precedent -1.938.249 Neraportat 0
2017 13.677.745 +12,0% față de anul precedent -1.850.938 Neraportat 0
2016 12.217.771 +17,6% față de anul precedent -1.054.334 Neraportat 0
2015 10.388.578 +75,2% față de anul precedent -801.140 Neraportat 0
2014 5.929.492 +284,4% față de anul precedent 842.819 Neraportat 0
2013 1.542.712 +6.671,0% față de anul precedent -142.049 Neraportat 0
2012 22.784 -22.063 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 881.737 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 881.737 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
881.737 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
272.863 RON
Angajati
0
Datorii
22.471.880 RON -3.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.572.538 RON
Angajati
0
Datorii
23.192.694 RON +27.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.569.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.569.761 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.569.761 RON +80.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
347.459 RON
Angajati
0
Datorii
18.161.951 RON -3.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 869.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 869.863 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
869.863 RON -84.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
597.191 RON
Angajati
0
Datorii
18.769.906 RON -16.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.471.996 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.471.996 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.471.996 RON +1718.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
378.495 RON
Angajati
0
Datorii
22.378.351 RON +21.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 300.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 300.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
300.954 RON -69.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
253.770 RON
Angajati
0
Datorii
18.383.272 RON +42.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 978.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 978.230 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
978.230 RON +269.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.311 RON
Angajati
0
Datorii
12.897.129 RON -5.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 264.710 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 264.710 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
264.710 RON -52.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
796.604 RON
Angajati
0
Datorii
13.677.745 RON +11.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 562.673 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 562.673 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
562.673 RON +2163.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
253.194 RON
Angajati
0
Datorii
12.217.771 RON +17.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 24.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.855 RON -99.59% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
801.380 RON
Angajati
0
Datorii
10.388.578 RON +75.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.106.312 RON. Profit: 984.868 RON

Cifra de afaceri: 6.106.312 RON. Profit: 984.868 RON

Cifra de afaceri
6.106.312 RON +6820.59% față de anul precedent
Profit net
984.868 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.929.492 RON +284.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 88.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 88.234 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
88.234 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
119.986 RON
Angajati
0
Datorii
1.542.712 RON +6671.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.263 RON
Angajati
0
Datorii
22.784 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataQUERCUS ALBA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

QUERCUS ALBA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Municipiul Bucureşti

WOOD ARROW SRL
CUI: 35357422CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.407.397 RON
Profit
490.912 RON
Angajati
6
SILVA TOP FOREST S.R.L.
CUI: 43567778CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2021-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.875 RON
Profit
85.335 RON
Angajati
1
MONACO IMPEX SRL
CUI: 9886076CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1997-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.546.191 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
PRUNUS CERASIFERA SRL
CUI: 37158132CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.058 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Municipiul Bucureşti

LA CHENERAIE SRL
CUI: 24446486CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-09-10
fara e-Factura
UZ BRICHET SRL
CUI: 23756560CAEN: 0220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

BAX BUCOVINA S.R.L.
CUI: 29909425CAEN: 4211
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-15
fara e-Factura
JORJET SOLUTION SRL
CUI: 29909662CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-03-15
fara e-Factura
VISIO OVERSEE SRL
CUI: 29902370CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
897.723 RON
Profit
60.850 RON
Angajati
3
SOLEK PROJECT EPSILON SRL
CUI: 29913337CAEN: 3512
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
659.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NEW ONLINE CONCEPT SRL
CUI: 29872016CAEN: 6209
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.184 RON
Profit
11.841 RON
Angajati
0
VICTORIA SERVICII IMOBILIARE SRL
CUI: 29939760CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.431 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
D.M.V. PROSAL CONSULTING SRL
CUI: 29426870CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.595.520 RON
Profit
4.105.210 RON
Angajati
35
TORCH INVEST SRL
CUI: 30295833CAEN: 5510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-06-08
fara e-Factura
PARCHET ETALON SRL
CUI: 33223793CAEN: 4683
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2014-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.502.931 RON
Profit
2.066.163 RON
Angajati
9

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul QUERCUS ALBA SRL?

CUI-ul QUERCUS ALBA SRL este 29909646.

Unde este sediul QUERCUS ALBA SRL?

QUERCUS ALBA SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Emanoil Porumbaru nr. 79, 1, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata QUERCUS ALBA SRL?

QUERCUS ALBA SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a QUERCUS ALBA SRL in 2024?

In 2024, QUERCUS ALBA SRL a raportat o cifra de afaceri de 881.737 RON.

Ce activitate are QUERCUS ALBA SRL?

QUERCUS ALBA SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat QUERCUS ALBA SRL in 2024?

QUERCUS ALBA SRL a inregistrat o pierdere neta de 272.863 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.