Activ

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29918024
CIF: 29918024
Reg. Com.: F2012000531385
CAEN: 0148
Formă: Necunoscut
Înființată: 16 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Creşterea altor animale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:58

Despre SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, judetul VÂLCEA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor animale" (cod CAEN 0148), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VÂLCEA, Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, G BĂBENI-OLTEŢU nr. 296, 247156
Telefon0725370734

Adresă sediu social

Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, G BĂBENI-OLTEŢU nr. 296, 247156
Cod poștal: 247156
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, G BĂBENI-OLTEŢU nr. 296, 247156
Cod postal
247156
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 15.03.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bălceşti
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti (VÂLCEA)

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti (VÂLCEA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0148, Vâlcea

SORINEL & ELIZA S.R.L.
CUI: 36127421CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Sat Urşi Com. Popeşti2016-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.865 RON
Profit
82.232 RON
Angajati
5
FAGURI PREMIUM S.R.L.
CUI: 34218663CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Mun. Râmnicu Vâlcea2015-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.408 RON
Profit
3.758 RON
Angajati
1
PRISACA VÂLCEANĂ S.R.L.
CUI: 34634215CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Sat Dăeşti Com. Dăeşti2015-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.051 RON
Profit
9.235 RON
Angajati
0
FLORILEX STYLE S.R.L.
CUI: 36521395CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Orş. Berbeşti2016-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OCHEA ALEX CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44573301CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Sat Măneasa Com. Tetoiu2021-07-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
858 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LOVAPI S.R.L.
CUI: 32528684CAEN: 0148
Activ
VÂLCEA, Sat Pripoare Com. Perişani2013-11-29
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29918024.

Unde este sediul SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, VÂLCEA, Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, G BĂBENI-OLTEŢU nr. 296, 247156, Sat Băbeni-Olteţu Com. Diculeşti, judetul VÂLCEA.

Cand a fost infiintata SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SCARLAT MIHAI-GABRIEL ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0148 (Creşterea altor animale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.