Activ

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29922424
CIF: 29922424
Reg. Com.: F2012000414295
CAEN: 4100
Formă: Necunoscut
Înființată: 16 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:58

Despre BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Orş. Comarnic, judetul PRAHOVA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale" (cod CAEN 4100), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Comarnic, Car. Poiana nr. 92, 105700

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Comarnic, Car. Poiana nr. 92, 105700
Cod poștal: 105700
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Comarnic, Car. Poiana nr. 92, 105700
Cod postal
105700
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.03.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Câmpina
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4100 in Orş. Comarnic (PRAHOVA)

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4100 in Orş. Comarnic (PRAHOVA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4100, Prahova

NESS PROIECT EUROPE SRL
CUI: 27503616CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2010-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
690.967.529 RON
Profit
24.403.123 RON
Angajati
680
BAUPARTNER CONSTRUCT SRL
CUI: 24857457CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Ariceştii Rahtivani Com. Ariceştii Rahtivani2008-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.729.345 RON
Profit
36.203.295 RON
Angajati
93
COLEN IMPEX SRL
CUI: 14388299CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2002-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
127.867.834 RON
Profit
20.888.196 RON
Angajati
37
VIALIS ENGINEERING S.A.
CUI: 30929760CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2012-11-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.895.281 RON
Profit
23.877.035 RON
Angajati
80
DEROM TOTAL SRL
CUI: 13742656CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Berceni Com. Berceni2001-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.931.653 RON
Profit
2.746.618 RON
Angajati
33
AQUILA CONSTRUCT SRL
CUI: 15285437CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2003-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.833.875 RON
Profit
10.873.347 RON
Angajati
86
INNO AG S.R.L.
CUI: 45643677CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.839.113 RON
Profit
7.264.854 RON
Angajati
99
INGAZ FOR CONSTRUCT SRL
CUI: 33818546CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Rotari Com. Ceptura2014-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.047.858 RON
Profit
16.521.902 RON
Angajati
125
NICONS SRL
CUI: 2703686CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Sat Şipotu Com. Lipăneşti1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.043.462 RON
Profit
9.414.517 RON
Angajati
87

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29922424.

Unde este sediul BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Comarnic, Car. Poiana nr. 92, 105700, Orş. Comarnic, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

BERTEANU I. LAURENŢIU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4100 (Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.