Activ Plătitor TVA

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.

CUI: 29924948
CIF: RO29924948
Reg. Com.: J40/3031/2012
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:40

Despre AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 384.605 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+168.3%). Profitul net inregistrat a fost de 204.595 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.990 RON in 2012 la 384.605 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
384.605 RON
Venituri totale
384.605 RON
Cheltuieli totale
177.400 RON
Profit brut
207.205 RON
Profit net
204.595 RON
Marja profit net
53,20%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
245.731 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
188.451 RON
Casa & conturi bănci
57.280 RON
Capital propriu
204.955 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Mărţişor nr. 2, 41242

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Mărţişor nr. 2, 41242
Cod poștal: 41242
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Mărţişor nr. 2, 41242
Cod postal
41242
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.07.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2025

Stare inactivitate

Data inactivare
12 mai 2017
Data reactivare
30 decembrie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
384.605 RON
Rezultat net
204.595 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 384.605 RON 143.347 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 384.605 RON 143.347 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 177.400 RON 122.709 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 207.205 RON 20.638 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 204.595 RON 19.419 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 245.731 RON 54.881 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 245.731 RON 54.881 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 188.451 RON 22.850 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 57.280 RON 32.031 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.776 RON 21.951 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 204.955 RON 32.930 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active245.731RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale245.731 RON
Datorii totale40.776 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
83,3 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 384.605 +168,3% față de anul precedent 384.605 177.400 207.205 +904,0% față de anul precedent 204.595 +953,6% față de anul precedent 0 0
2023 143.347 +178,5% față de anul precedent 143.347 122.709 20.638 -47,6% față de anul precedent 19.419 -50,0% față de anul precedent 0 0
2022 51.479 51.479 12.113 39.366 38.851 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 -1 1 1 0 0
2015 5.294 -78,1% față de anul precedent 5.294 7.820 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 2.685
2014 24.195 -12,1% față de anul precedent 24.195 22.478 1.717 987 0 0
2013 27.528 +820,7% față de anul precedent 27.528 35.438 0 0 7.910 8.650
2012 2.990 3.127 15.578 0 0 12.451 12.451

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 245.731 245.731 0 188.451 57.280
2023 0 54.881 54.881 0 22.850 32.031
2022 0 55.277 55.277 0 0 55.277
2021 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2020 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2019 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2018 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2017 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2016 0 2.861 2.861 2.843 18 0
2015 0 3.556 3.556 2.843 18 695
2014 0 6.546 6.546 4.252 0 2.294
2013 0 17.884 17.884 9.148 8.381 355
2012 210 15.071 15.281 10.670 2.041 2.360

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 40.776 +85,8% față de anul precedent 204.955 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 21.951 -47,4% față de anul precedent 32.930 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 41.766 +64,7% față de anul precedent 13.511 Neraportat 1
2021 25.358 0,0% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2020 25.358 0,0% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2019 25.358 0,0% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2018 25.358 0,0% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2017 25.358 0,0% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2016 25.358 -2,7% față de anul precedent -22.497 Neraportat 0
2015 26.054 -1,6% față de anul precedent -22.498 Neraportat 0
2014 26.465 -31,8% față de anul precedent -19.813 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 38.785 +40,8% față de anul precedent -20.801 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 27.541 -12.151 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2025 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 384.605 RON. Profit: 204.595 RON

Cifra de afaceri: 384.605 RON. Profit: 204.595 RON

Cifra de afaceri
384.605 RON +168.3% față de anul precedent
Profit net
204.595 RON +953.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.776 RON +85.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 143.347 RON. Profit: 19.419 RON

Cifra de afaceri: 143.347 RON. Profit: 19.419 RON

Cifra de afaceri
143.347 RON +178.46% față de anul precedent
Profit net
19.419 RON -50.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.951 RON -47.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 51.479 RON. Profit: 38.851 RON

Cifra de afaceri: 51.479 RON. Profit: 38.851 RON

Cifra de afaceri
51.479 RON
Profit net
38.851 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
41.766 RON +64.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 1 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
1 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.358 RON -2.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.294 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.294 RON -78.12% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.685 RON
Angajati
0
Datorii
26.054 RON -1.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 24.195 RON. Profit: 987 RON

Cifra de afaceri: 24.195 RON. Profit: 987 RON

Cifra de afaceri
24.195 RON -12.11% față de anul precedent
Profit net
987 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.465 RON -31.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 27.528 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 27.528 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
27.528 RON +820.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.650 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
38.785 RON +40.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 2.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.990 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.990 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.451 RON
Angajati
1
Datorii
27.541 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

ABRUPT ARHITECTURA S.R.L.
CUI: 21418376CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
386.446 RON
Profit
244.084 RON
Angajati
0
LAUSTER & RADU ARHITECTI SRL
CUI: 13637545CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2001-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.222 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
PERFECT IDEEA PROJECTS S.R.L.
CUI: 6642808CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.286 RON
Profit
331.804 RON
Angajati
1
EMI PROIECT BUSINESS SRL
CUI: 15797356CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.218 RON
Profit
71.625 RON
Angajati
3
IDEOGRAM STUDIO SRL
CUI: 29515200CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.515 RON
Profit
30.299 RON
Angajati
3
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
374.846 RON
Profit
81.940 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Municipiul Bucureşti

VISUAL LINK SRL
CUI: 29881871CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LECA DESIGN & ARCHITECTURE SRL
CUI: 30031602CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.330 RON
Profit
5.534 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DEVELOPMENT SERVICES SYSTEM SRL
CUI: 29924603CAEN: 9200
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.648.286 RON
Profit
14.557.653 RON
Angajati
240
AMG MARKETING ONLINE SRL
CUI: 29924999CAEN: 6312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.744.308 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PATETIC MEDIA SRL
CUI: 29923624CAEN: 5812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.894.594 RON
Profit
388.461 RON
Angajati
2
PLASTIC ART DISTRIBUTION SRL
CUI: 29930419CAEN: 4329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.305 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROM - BEL MANAGEMENT SRL
CUI: 29890276CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.850 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROZEP ACTIV CONSULTING SRL
CUI: 29962976CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.278 RON
Profit
3.357 RON
Angajati
0
MAXIM-TRENDS S.R.L.
CUI: 29446983CAEN: 6492
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-12-13
fara e-Factura
SELMEC TECNOLOGIE AVANZATE SRL
CUI: 30311394CAEN: 3320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.924.217 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
RM RELIFE S.R.L.
CUI: 24722905CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.045.240 RON
Profit
1.059.458 RON
Angajati
9
HEIMDAL SECURITY SRL
CUI: 33234814CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2014-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.177.000 RON
Profit
1.324.942 RON
Angajati
80

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.?

CUI-ul AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. este 29924948.

Unde este sediul AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.?

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Mărţişor nr. 2, 41242, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.?

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. in 2024?

In 2024, AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 384.605 RON.

Cati angajati are AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.?

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L.?

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. in 2024?

AMS ARCHITECTURE VIEW S.R.L. a inregistrat un profit net de 204.595 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.