Activ Plătitor TVA

BEAUTY CENTER PETRA SRL

CUI: 29938269
CIF: RO29938269
Reg. Com.: J05/423/2012
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 13:01

Despre BEAUTY CENTER PETRA SRL

BEAUTY CENTER PETRA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Ineu Com. Ineu, judetul BIHOR, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEAUTY CENTER PETRA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
187 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
2.674 RON
Stocuri
26 RON
Creanțe
2.641 RON
Casa & conturi bănci
7 RON
Capital propriu
-82.476 RON

Contact

AdresaRomania, BIHOR, Sat Ineu Com. Ineu, INEU nr. 367-370, 417295
Telefon0751762550

Adresă sediu social

Romania, BIHOR, Sat Ineu Com. Ineu, INEU nr. 367-370, 417295
Cod poștal: 417295
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BIHOR, Sat Ineu Com. Ineu, INEU nr. 367-370, 417295
Cod postal
417295
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 20.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-187 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 187 RON 80 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 187 RON 80 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 187 RON 80 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.674 RON 2.651 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.674 RON 2.651 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 26 RON 26 RON
CreanțeSume de încasat 2.641 RON 2.624 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 7 RON 1 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 85.150 RON 84.940 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -82.476 RON -82.289 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.674RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3.184,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.674 RON
Datorii totale85.150 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,03 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-3.084,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 187 0 0 187 187
2023 0 0 80 0 0 80 80
2022 0 0 74 0 0 74 74
2021 0 0 178 0 0 178 178
2020 0 0 388 0 0 388 388
2019 0 0 447 0 0 447 447
2018 0 1 414 0 0 413 413
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 2.269 0 0 2.269 2.269
2016 4.496 -39,5% față de anul precedent 4.496 23.079 0 0 18.583 18.681
2015 7.435 +299,7% față de anul precedent 7.435 22.781 0 0 Neraportat 15.569
2014 1.860 +82,5% față de anul precedent 1.860 13.500 0 0 11.640 11.697
2013 1.019 -39,6% față de anul precedent 1.020 7.902 0 0 6.882 6.913
2012 1.687 1.735 27.359 0 0 25.624 25.624

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 2.674 2.674 26 2.641 7
2023 0 2.651 2.651 26 2.624 1
2022 0 2.645 2.645 26 2.618 1
2021 0 2.639 2.639 26 2.613 0
2020 99 2.636 2.735 26 2.607 3
2019 395 2.628 3.023 26 2.599 3
2018 690 2.620 3.310 26 2.590 4
2017 985 2.613 3.598 26 2.586 1
2016 1.281 2.621 3.902 87 2.483 51
2015 1.577 5.384 6.961 2.455 2.671 258
2014 1.873 5.756 7.629 2.374 3.260 122
2013 2.168 4.662 6.830 1.286 3.316 60
2012 2.816 4.102 6.918 472 3.553 77

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 85.150 +0,3% față de anul precedent -82.476 Neraportat 0
2023 84.940 +0,1% față de anul precedent -82.289 Neraportat 0
2022 84.854 +0,1% față de anul precedent -82.209 Neraportat 0
2021 84.774 +0,1% față de anul precedent -82.135 Neraportat 0
2020 84.692 +0,1% față de anul precedent -81.957 Neraportat 0
2019 84.592 +0,2% față de anul precedent -81.569 Neraportat 0
2018 84.432 +0,3% față de anul precedent -81.122 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 84.208 +1,1% față de anul precedent -80.610 Neraportat 1 -75,0% față de anul precedent
2016 83.319 +23,1% față de anul precedent -78.324 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 67.684 +28,2% față de anul precedent -59.630 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2014 52.783 +31,1% față de anul precedent -44.061 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2013 40.260 +20,4% față de anul precedent -32.337 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 33.435 -25.424 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
187 RON
Angajati
0
Datorii
85.150 RON +0.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80 RON
Angajati
0
Datorii
84.940 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
74 RON
Angajati
0
Datorii
84.854 RON +0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
178 RON
Angajati
0
Datorii
84.774 RON +0.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
388 RON
Angajati
0
Datorii
84.692 RON +0.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
447 RON
Angajati
0
Datorii
84.592 RON +0.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
413 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
84.432 RON +0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.269 RON
Angajati
1 -75% față de anul precedent
Datorii
84.208 RON +1.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.496 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.496 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.496 RON -39.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.681 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
83.319 RON +23.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 7.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.435 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.435 RON +299.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.569 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
67.684 RON +28.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.860 RON +82.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.697 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
52.783 RON +31.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.019 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.019 RON -39.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.913 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
40.260 RON +20.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.687 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.687 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.687 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
25.624 RON
Angajati
1
Datorii
33.435 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEAUTY CENTER PETRA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sat Ineu Com. Ineu (BIHOR)

BEAUTY CENTER PETRA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Sat Ineu Com. Ineu (BIHOR)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Bihor

SCADOXUS SRL
CUI: 29227207CAEN: 9602
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2011-10-14
fara e-Factura
SKP EXPERT SRL
CUI: 29172608CAEN: 9602
Activ
BIHOR, Sat Tomnatic Com. Vadu Crişului2011-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.248 RON
Profit
28.591 RON
Angajati
2
MIRIAMSIM SRL
CUI: 32467641CAEN: 9602
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2013-11-13
fara e-Factura

Alte firme din Bihor

PESCUIT TOTAL SRL
CUI: 29938170CAEN: 4763
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEOKA TRANS SRL
CUI: 29916449CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Topa de Criş Com. Vadu Crişului2012-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
541.523 RON
Profit
11.073 RON
Angajati
1
ROHEX SPED SRL
CUI: 29711010CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Mun. Oradea2012-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.342 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DEN FARMINA SRL
CUI: 30119586CAEN: 4773
Activ
BIHOR, Sat Bratca Com. Bratca2012-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.037.217 RON
Profit
2.231 RON
Angajati
3
TAMARA TRANS SRL
CUI: 27889305CAEN: 4941
Activ
BIHOR, Sat Cetariu Com. Cetariu2011-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.123 RON
Profit
3.908 RON
Angajati
1
JARDINA CONCEPT SRL
CUI: 31597481CAEN: 4791
Activ
BIHOR, Sat Miheleu Com. Lăzăreni2013-04-30
fara e-Factura
NATI COM SRL
CUI: 87083CAEN: 4712
Activ
BIHOR, Mun. Beiuş1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
155.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOMAUTO SERVICE S.R.L.
CUI: 41802800CAEN: 4520
Activ
BIHOR, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2019-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.375 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEAUTY CENTER PETRA SRL?

CUI-ul BEAUTY CENTER PETRA SRL este 29938269.

Unde este sediul BEAUTY CENTER PETRA SRL?

BEAUTY CENTER PETRA SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Ineu Com. Ineu, INEU nr. 367-370, 417295, Sat Ineu Com. Ineu, judetul BIHOR.

Cand a fost infiintata BEAUTY CENTER PETRA SRL?

BEAUTY CENTER PETRA SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEAUTY CENTER PETRA SRL in 2024?

In 2024, BEAUTY CENTER PETRA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are BEAUTY CENTER PETRA SRL?

BEAUTY CENTER PETRA SRL are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat BEAUTY CENTER PETRA SRL in 2024?

BEAUTY CENTER PETRA SRL a inregistrat o pierdere neta de 187 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.