Activ

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 29981099
CIF: 29981099
Reg. Com.: F02/373/2012
CAEN: 1392
Formă: Necunoscut
Înființată: 27 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:07

Despre STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Mun. Arad, judetul ARAD, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)" (cod CAEN 1392), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mihai Eminescu nr. 12, 310086
Telefon0723984035

Adresă sediu social

Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mihai Eminescu nr. 12, 310086
Cod poștal: 310086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mihai Eminescu nr. 12, 310086
Cod postal
310086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1392 in Mun. Arad (ARAD)

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 1392 in Mun. Arad (ARAD)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1392, Arad

BADER ROMANIA S.R.L.
CUI: 16853918CAEN: 1392
Activ
ARAD, Orş. Curtici2004-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.094.673 RON
Profit
0 RON
Angajati
805
MIRITEX-INEU SRL
CUI: 35809510CAEN: 1392
Activ
ARAD, Orş. Ineu2016-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.196.482 RON
Profit
1.336.005 RON
Angajati
159
ASOLFINITEX SRL
CUI: 13589952CAEN: 1392
Activ
ARAD, Mun. Arad2000-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.663.273 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
L.C.A. AUTOMOTIVE SRL
CUI: 17291567CAEN: 1392
Activ
ARAD, Mun. Arad2005-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.628.457 RON
Profit
451.704 RON
Angajati
13
GABY SRL
CUI: 1678185CAEN: 1392
Activ
ARAD, Mun. Arad1992-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.366.877 RON
Profit
140.502 RON
Angajati
15
AYAN PRELATE S.R.L.
CUI: 39979274CAEN: 1392
Activ
ARAD, Mun. Arad2018-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.882 RON
Profit
33.294 RON
Angajati
3
ROMTEXTIL SRL
CUI: 11804736CAEN: 1392
Activ
ARAD, Sat Gurahonţ Com. Gurahonţ1999-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.209 RON
Profit
14.549 RON
Angajati
0
BRO TEAMS CARES S.R.L.
CUI: 43580254CAEN: 1392
Activ
ARAD, Sat Fântânele Com. Fântânele2021-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.044 RON
Profit
58.184 RON
Angajati
0
DOINA REGAL DECOR S.R.L.
CUI: 40651539CAEN: 1392
Activ
ARAD, Sat Cuvin Com. Ghioroc2019-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.365 RON
Profit
29.746 RON
Angajati
0
DOMA IMPEX SRL
CUI: 5974116CAEN: 1392
Activ
ARAD, Mun. Arad1994-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.184 RON
Profit
30.764 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 29981099.

Unde este sediul STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, ARAD, Mun. Arad, Str. Mihai Eminescu nr. 12, 310086, Mun. Arad, judetul ARAD.

Cand a fost infiintata STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

STOIAN T. CRISTINA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 1392 (Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.