Activ

BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 29988569
CIF: 29988569
Reg. Com.: F13/447/2012
CAEN: 9524
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 28 martie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice

Surse și actualizare

Despre BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice" (cod CAEN 9524), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 28.03.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 9524, Constanţa

FSR TAPIŢERIE SRL
CUI: 38491118CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2017-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.211 RON
Profit
35.327 RON
Angajati
1
REVIMOBILI S.R.L.
CUI: 40573880CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.323 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CHESTERFIELD S.R.L.
CUI: 50142249CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.740 RON
Profit
22.353 RON
Angajati
0
DON & DAS S.R.L.
CUI: 48802297CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.213 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACE CUSTOM INTERIORS S.R.L.
CUI: 47589841CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2023-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VINTAGE MOB S.R.L.
CUI: 49585366CAEN: 9524
Activ
CONSTANŢA, Sat Târguşor Com. Târguşor2024-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.600 RON
Profit
361 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 29988569.

Cand a fost infiintata BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

BĂLAN FLORIN-GABRIEL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 9524 (Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
10 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.