Activități generale de curățenie a clădirilor
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 13:01
Despre ZAXAGO SRL
ZAXAGO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Oradea, judetul BIHOR, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități generale de curățenie a clădirilor" (cod CAEN 8121), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ZAXAGO SRL a raportat o cifra de afaceri de 111.048 RON, in scadere fata de anul precedent (-40.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.416 RON in 2012 la 111.048 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 111.048 RON
- Venituri totale
- 111.048 RON
- Cheltuieli totale
- 125.936 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 5.958 RON
- Active circulante
- 44.288 RON
- Stocuri
- 11.166 RON
- Creanțe
- 9.834 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.288 RON
- Capital propriu
- 39.034 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Agricultorilor nr. 1, 410599
- Cod postal
- 410599
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 02.04.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 martie 2022
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 111.048 RON
- Rezultat net
- -14.888 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 111.048 RON | 186.317 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 111.048 RON | 194.519 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 125.936 RON | 196.232 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 14.888 RON | 1.713 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 14.888 RON | 3.357 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 5.958 RON | 4.000 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 44.288 RON | 60.744 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 50.246 RON | 64.744 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 11.166 RON | 6.317 RON |
| CreanțeSume de încasat | 9.834 RON | 7.839 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.288 RON | 46.588 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 11.212 RON | 10.965 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 39.034 RON | 53.922 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 3,95 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 77,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 111.048 -40,4% față de anul precedent | 111.048 | 125.936 | 0 | 0 | 14.888 | 14.888 |
| 2023 | 186.317 +74,3% față de anul precedent | 194.519 | 196.232 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.713 | 3.357 |
| 2022 | 106.875 +211,6% față de anul precedent | 107.093 | 102.967 | 4.126 | 1.169 | 0 | 0 |
| 2021 | 34.297 -86,9% față de anul precedent | 37.987 | 71.044 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 33.057 | 33.979 |
| 2020 | 260.927 +227,7% față de anul precedent | 262.494 | 86.706 | 175.788 +413,0% față de anul precedent | 168.502 +428,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 79.628 +848,0% față de anul precedent | 79.628 | 45.363 | 34.265 | 31.875 | 0 | 0 |
| 2018 | 8.400 -74,5% față de anul precedent | 8.400 | 12.560 | 0 | 0 | 4.160 | 4.413 |
| 2017 | 32.917 -61,5% față de anul precedent | 32.917 | 35.250 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.333 | 2.948 |
| 2016 | 85.432 +66,2% față de anul precedent | 85.432 | 54.372 | 31.060 +684,7% față de anul precedent | 28.493 +1.079,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 51.406 +6,9% față de anul precedent | 51.406 | 47.448 | 3.958 | 2.415 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 48.082 -42,8% față de anul precedent | 48.145 | 63.925 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 15.780 | 17.221 |
| 2013 | 83.998 +576,5% față de anul precedent | 84.048 | 67.076 | 16.972 | 14.658 | 0 | 0 |
| 2012 | 12.416 | 12.417 | 28.079 | 0 | 0 | 15.662 | 15.662 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.958 | 44.288 | 50.246 | 11.166 | 9.834 | 23.288 |
| 2023 | 4.000 | 60.744 | 64.744 | 6.317 | 7.839 | 46.588 |
| 2022 | 0 | 69.012 | 69.012 | 22.227 | 5.920 | 40.865 |
| 2021 | 0 | 34.714 | 34.714 | 0 | 62 | 34.652 |
| 2020 | 9.842 | 165.797 | 175.639 | 0 | 36.065 | 129.732 |
| 2019 | 0 | 37.101 | 37.101 | 0 | 17.065 | 20.036 |
| 2018 | 0 | 7.172 | 7.172 | 0 | 283 | 6.889 |
| 2017 | 0 | 11.768 | 11.768 | 0 | 8.026 | 3.742 |
| 2016 | 413 | 15.617 | 16.030 | 0 | 217 | 15.400 |
| 2015 | 1.405 | 4.623 | 6.028 | 0 | 218 | 4.405 |
| 2014 | 2.545 | 5.491 | 8.036 | 0 | 5.492 | -1 |
| 2013 | 3.537 | 9.391 | 12.928 | 0 | 7.755 | 1.636 |
| 2012 | 0 | 5.778 | 5.778 | 0 | 5.770 | 8 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 11.212 +2,3% față de anul precedent | 39.034 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 10.965 -74,7% față de anul precedent | 53.922 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 43.395 +3.933,0% față de anul precedent | 35.044 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 1.076 -60,9% față de anul precedent | 33.875 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 2.749 -44,9% față de anul precedent | 173.117 | Neraportat | 1 |
| 2019 | 4.986 +202,2% față de anul precedent | 32.115 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2018 | 1.650 -10,0% față de anul precedent | 5.522 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.833 -41,8% față de anul precedent | 9.935 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 3.147 -85,5% față de anul precedent | 12.883 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 21.639 -17,0% față de anul precedent | -15.611 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 26.061 +89,8% față de anul precedent | -18.025 | Neraportat | 1 |
| 2013 | 13.732 -35,4% față de anul precedent | -804 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 21.240 | -15.462 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 111.048 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 111.048 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 111.048 RON -40.4% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 14.888 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 11.212 RON +2.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 186.317 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 186.317 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 186.317 RON +74.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.357 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.965 RON -74.73% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 106.875 RON. Profit: 1.169 RON
Cifra de afaceri: 106.875 RON. Profit: 1.169 RON
- Cifra de afaceri
- 106.875 RON +211.62% față de anul precedent
- Profit net
- 1.169 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 43.395 RON +3932.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 34.297 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.297 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.297 RON -86.86% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 33.979 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 1.076 RON -60.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 260.927 RON. Profit: 168.502 RON
Cifra de afaceri: 260.927 RON. Profit: 168.502 RON
- Cifra de afaceri
- 260.927 RON +227.68% față de anul precedent
- Profit net
- 168.502 RON +428.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 2.749 RON -44.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 79.628 RON. Profit: 31.875 RON
Cifra de afaceri: 79.628 RON. Profit: 31.875 RON
- Cifra de afaceri
- 79.628 RON +847.95% față de anul precedent
- Profit net
- 31.875 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 4.986 RON +202.18% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 8.400 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 8.400 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 8.400 RON -74.48% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.413 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 1.650 RON -9.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 32.917 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 32.917 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 32.917 RON -61.47% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.948 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 1.833 RON -41.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 85.432 RON. Profit: 28.493 RON
Cifra de afaceri: 85.432 RON. Profit: 28.493 RON
- Cifra de afaceri
- 85.432 RON +66.19% față de anul precedent
- Profit net
- 28.493 RON +1079.83% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.147 RON -85.46% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 51.406 RON. Profit: 2.415 RON
Cifra de afaceri: 51.406 RON. Profit: 2.415 RON
- Cifra de afaceri
- 51.406 RON +6.91% față de anul precedent
- Profit net
- 2.415 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.639 RON -16.97% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 48.082 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 48.082 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 48.082 RON -42.76% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 17.221 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 26.061 RON +89.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 83.998 RON. Profit: 14.658 RON
Cifra de afaceri: 83.998 RON. Profit: 14.658 RON
- Cifra de afaceri
- 83.998 RON +576.53% față de anul precedent
- Profit net
- 14.658 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 13.732 RON -35.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.416 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 12.416 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 12.416 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.662 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 21.240 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZAXAGO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Oradea (BIHOR)
ZAXAGO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8121 in Mun. Oradea (BIHOR)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8121, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8121, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ZAXAGO SRL?
CUI-ul ZAXAGO SRL este 30019196.
Unde este sediul ZAXAGO SRL?
ZAXAGO SRL are sediul in Romania, BIHOR, Mun. Oradea, Str. Agricultorilor nr. 1, 410599, Mun. Oradea, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata ZAXAGO SRL?
ZAXAGO SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ZAXAGO SRL in 2024?
In 2024, ZAXAGO SRL a raportat o cifra de afaceri de 111.048 RON.
Ce activitate are ZAXAGO SRL?
ZAXAGO SRL are codul CAEN principal 8121 (Activități generale de curățenie a clădirilor).
Ce profit a inregistrat ZAXAGO SRL in 2024?
ZAXAGO SRL a inregistrat o pierdere neta de 14.888 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.