Activ Plătitor TVA

ACVAMAX MARIUS SRL

CUI: 30084704
CIF: RO30084704
Reg. Com.: J2012000209099
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 aprilie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 00:30

Despre ACVAMAX MARIUS SRL

ACVAMAX MARIUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gropeni Com. Gropeni, judetul BRĂILA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACVAMAX MARIUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.102 RON, in crestere fata de anul precedent (+29.3%). Profitul net inregistrat a fost de 13.798 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (555.749 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
238.102 RON
Venituri totale
238.102 RON
Cheltuieli totale
221.922 RON
Profit brut
16.180 RON
Profit net
13.798 RON
Marja profit net
5,79%
Active imobilizate
21.137 RON
Active circulante
64.583 RON
Stocuri
17.722 RON
Creanțe
33.592 RON
Casa & conturi bănci
13.269 RON
Capital propriu
-470.029 RON

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni, Str. George Enescu nr. 168
Telefon0752290889

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni, Str. George Enescu nr. 168
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni, Str. George Enescu nr. 168
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.04.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 decembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
238.102 RON
Rezultat net
13.798 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 238.102 RON 184.098 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 238.102 RON 184.098 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 221.922 RON 244.230 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 16.180 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 13.798 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 60.132 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 61.973 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 21.137 RON 42.430 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 64.583 RON 52.191 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 85.720 RON 94.621 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 17.722 RON 16.576 RON
CreanțeSume de încasat 33.592 RON 30.502 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 13.269 RON 5.113 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 555.749 RON 578.447 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -470.029 RON -483.826 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active85.720RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

648,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale85.720 RON
Datorii totale555.749 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,1 %Profit net / active totale
ROE
-2,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-548,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 238.102 +29,3% față de anul precedent 238.102 221.922 16.180 13.798 0 0
2023 184.098 -8,4% față de anul precedent 184.098 244.230 0 0 60.132 61.973
2022 200.962 -31,7% față de anul precedent 200.962 233.021 0 0 32.059 34.068
2021 294.065 -37,6% față de anul precedent 460.401 599.592 0 0 139.191 143.794
2020 471.441 -32,5% față de anul precedent 471.443 697.311 0 0 225.868 230.295
2019 698.088 +19,5% față de anul precedent 703.604 710.505 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.901 13.937
2018 584.083 +85,3% față de anul precedent 584.122 411.817 172.305 -20,6% față de anul precedent 165.140 -20,3% față de anul precedent 0 0
2017 315.267 +217,2% față de anul precedent 320.266 103.347 216.919 +162,6% față de anul precedent 207.311 +160,4% față de anul precedent 0 0
2016 99.398 +31,8% față de anul precedent 99.402 16.797 82.605 +48,8% față de anul precedent 79.623 +49,5% față de anul precedent 0 0
2015 75.410 +24,5% față de anul precedent 75.411 19.893 55.518 +3,2% față de anul precedent 53.256 +2,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 60.572 60.573 6.780 53.793 51.976 0 0
2013 0 0 4.303 0 0 4.303 4.303

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 21.137 64.583 85.720 17.722 33.592 13.269
2023 42.430 52.191 94.621 16.576 30.502 5.113
2022 57.622 42.443 100.065 16.576 42.454 -16.587
2021 133.586 6.937 140.523 16.576 40.235 -49.874
2020 303.610 11.707 315.317 11.418 38.799 -38.510
2019 486.504 327 486.831 4.200 64.676 -68.549
2018 664.697 269.788 934.485 0 50.574 219.214
2017 8.446 246.600 255.046 0 31.648 214.952
2016 7.361 110.384 117.745 0 36.600 73.784
2015 4.306 87.876 92.182 0 60.200 27.676
2014 0 49.222 49.222 218 0 49.004
2013 0 1.014 1.014 470 0 544

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 555.749 -3,9% față de anul precedent -470.029 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 578.447 +10,8% față de anul precedent -483.826 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 521.918 -1,2% față de anul precedent -421.853 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2021 528.308 -5,5% față de anul precedent -387.785 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2020 559.309 +11,7% față de anul precedent -243.992 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2019 500.528 -4,5% față de anul precedent -13.697 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2018 524.161 +5.215,0% față de anul precedent 410.324 Neraportat 2
2017 9.862 +3.860,6% față de anul precedent 245.184 Neraportat 0
2016 249 -76,4% față de anul precedent 117.496 Neraportat 0
2015 1.053 -21,9% față de anul precedent 91.129 Neraportat 0
2014 1.349 -73,6% față de anul precedent 47.873 Neraportat 0
2013 5.117 -4.103 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MMMARIUS MARIAN CRISTEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12285/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 238.102 RON. Profit: 13.798 RON

Cifra de afaceri: 238.102 RON. Profit: 13.798 RON

Cifra de afaceri
238.102 RON +29.33% față de anul precedent
Profit net
13.798 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
555.749 RON -3.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 184.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.098 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.098 RON -8.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
61.973 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
578.447 RON +10.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 200.962 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200.962 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200.962 RON -31.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.068 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
521.918 RON -1.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 294.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 294.065 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
294.065 RON -37.62% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
143.794 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
528.308 RON -5.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 471.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 471.441 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
471.441 RON -32.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
230.295 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
559.309 RON +11.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 698.088 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 698.088 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
698.088 RON +19.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.937 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
500.528 RON -4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 584.083 RON. Profit: 165.140 RON

Cifra de afaceri: 584.083 RON. Profit: 165.140 RON

Cifra de afaceri
584.083 RON +85.27% față de anul precedent
Profit net
165.140 RON -20.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
524.161 RON +5214.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 315.267 RON. Profit: 207.311 RON

Cifra de afaceri: 315.267 RON. Profit: 207.311 RON

Cifra de afaceri
315.267 RON +217.18% față de anul precedent
Profit net
207.311 RON +160.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.862 RON +3860.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 99.398 RON. Profit: 79.623 RON

Cifra de afaceri: 99.398 RON. Profit: 79.623 RON

Cifra de afaceri
99.398 RON +31.81% față de anul precedent
Profit net
79.623 RON +49.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
249 RON -76.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 75.410 RON. Profit: 53.256 RON

Cifra de afaceri: 75.410 RON. Profit: 53.256 RON

Cifra de afaceri
75.410 RON +24.5% față de anul precedent
Profit net
53.256 RON +2.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.053 RON -21.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 60.572 RON. Profit: 51.976 RON

Cifra de afaceri: 60.572 RON. Profit: 51.976 RON

Cifra de afaceri
60.572 RON
Profit net
51.976 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.349 RON -73.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.303 RON
Angajati
0
Datorii
5.117 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACVAMAX MARIUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gropeni Com. Gropeni (BRĂILA)

ACVAMAX MARIUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Gropeni Com. Gropeni (BRĂILA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.032026Mentiune · Buletin 12285/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare puteri persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ACVAMAX MARIUS SRL
CUI
30084704
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.03.2026
Registrul Comerțului
J9/209/2012
EUID
ROONRC.J9/209/2012
Sediu
Jud. Brăila, Sat Gropeni, Comuna Gropeni, Strada GEORGE ENESCU, Nr. 757
Județ
Brăila
Număr încheiere
266601
Data încheierii
31.03.2026
Număr dosar
1245467
Data dosarului
23.03.2026
Tribunal
Brăila
Registrator
Adrian Nicolae Cosma

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 23.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1245467 din 23.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12285/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Brăila

IOMATIB TRANS SRL
CUI: 37182025CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.119 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COJOMAV TRANS S.R.L.
CUI: 48408692CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Mihai Bravu Com. Victoria2023-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.629 RON
Profit
12.865 RON
Angajati
1
AUR & MAR CARGO S.R.L.
CUI: 46499120CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Mihai Bravu Com. Victoria2022-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
238.130 RON
Profit
1.741 RON
Angajati
1
LEXANEL TRANS SRL
CUI: 15309056CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni2003-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRANSVIOVIV S.R.L.
CUI: 39456135CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2018-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.725 RON
Profit
101.085 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Brăila

LARAMAR TRANS SRL
CUI: 30019528CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
404.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
NISDERALI CONSTRUCT SRL
CUI: 30132895CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Muchea Com. Siliştea2012-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.157 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ANKFAMON SRL
CUI: 29789515CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.000 RON
Profit
20.053 RON
Angajati
0
SC GORGODENITRANS SRL
CUI: 30245304CAEN: 4941
Activ
BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni2012-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.132 RON
Profit
56.740 RON
Angajati
0

Alte firme din Brăila

DANFINANCE IFN SRL
CUI: 30084682CAEN: 6492
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
260.218 RON
Profit
96.970 RON
Angajati
2
MARBINUFRUCT SRL
CUI: 30092715CAEN: 0113
Activ
BRĂILA, Sat Tătaru Com. Dudeşti2012-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.666.635 RON
Profit
449.277 RON
Angajati
1
MARSTASYM COM SRL
CUI: 30027628CAEN: 4782
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.217 RON
Profit
3.825 RON
Angajati
1
AXMACO INVEST SRL
CUI: 30184797CAEN: 6622
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.227 RON
Profit
33.321 RON
Angajati
0
PROCHEMIPLANT SRL
CUI: 29240915CAEN: 4611
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2011-10-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.332.580 RON
Profit
65.851 RON
Angajati
5
ROSOFIAND SRL
CUI: 30678936CAEN: 4932
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2012-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.339 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ATIPIC PARTNERS S.R.L.
CUI: 19170618CAEN: 7111
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2006-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.188 RON
Profit
48.182 RON
Angajati
1
LC TRADE COMMISSION S.R.L.
CUI: 35895626CAEN: 4618
Activ
BRĂILA, Mun. Brăila2016-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.320 RON
Profit
190.342 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACVAMAX MARIUS SRL?

CUI-ul ACVAMAX MARIUS SRL este 30084704.

Unde este sediul ACVAMAX MARIUS SRL?

ACVAMAX MARIUS SRL are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Gropeni Com. Gropeni, Str. George Enescu nr. 168, Sat Gropeni Com. Gropeni, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata ACVAMAX MARIUS SRL?

ACVAMAX MARIUS SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACVAMAX MARIUS SRL in 2024?

In 2024, ACVAMAX MARIUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 238.102 RON.

Cati angajati are ACVAMAX MARIUS SRL?

ACVAMAX MARIUS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ACVAMAX MARIUS SRL?

ACVAMAX MARIUS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat ACVAMAX MARIUS SRL in 2024?

ACVAMAX MARIUS SRL a inregistrat un profit net de 13.798 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.