Activ Plătitor TVA

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 30131164
CIF: RO30131164
Reg. Com.: F2012000746394
CAEN: 4778
Formă: Necunoscut
Înființată: 27 aprilie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:33

Despre PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Boţârlău Com. Vulturu, judetul VRANCEA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu, BOTÎRLĂU, 627456
Telefon0749164434

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu, BOTÎRLĂU, 627456
Cod poștal: 627456
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu, BOTÎRLĂU, 627456
Cod postal
627456
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 27.04.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4778 in Sat Boţârlău Com. Vulturu (VRANCEA)

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4778 in Sat Boţârlău Com. Vulturu (VRANCEA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4778, Vrancea

TOPSTAL SRL
CUI: 17934654CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.310.599 RON
Profit
863.179 RON
Angajati
8
CRICALNIC SRL
CUI: 25429181CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2009-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.242.197 RON
Profit
251.497 RON
Angajati
16
SANOROM COMIXT SRL
CUI: 4062340CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Sat Pietroasa Com. Boloteşti1993-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.168.333 RON
Profit
234.922 RON
Angajati
16
ALINAMAR SRL
CUI: 15718549CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2003-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.776.387 RON
Profit
514.262 RON
Angajati
8
IRISH TRADE SRL
CUI: 15465837CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.323.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
VERTO-SERVICE SRL
CUI: 4995919CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1993-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.834.325 RON
Profit
196.587 RON
Angajati
7
SOFT DESIGN COMPANY S.R.L.
CUI: 22113442CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2007-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.768.768 RON
Profit
64.510 RON
Angajati
4
JEORDACH & COMPANY SRL
CUI: 13235840CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2000-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.595.726 RON
Profit
198.162 RON
Angajati
2
OPTIC METROPOLITAN DM S.R.L.
CUI: 38458600CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Sat Milcovul Com. Milcovul2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.243.117 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INSTALTERM PROIECT SRL
CUI: 13047110CAEN: 4778
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2000-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.240.487 RON
Profit
16.978 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 30131164.

Unde este sediul PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Boţârlău Com. Vulturu, BOTÎRLĂU, 627456, Sat Boţârlău Com. Vulturu, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

PĂTRAŞCU I. VICA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.