Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 13:38
Despre RETRO VISION SRL
RETRO VISION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice" (cod CAEN 4774), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, RETRO VISION SRL a raportat o cifra de afaceri de 479.357 RON, in crestere fata de anul precedent (+30.8%). Profitul net inregistrat a fost de 121.754 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 82.925 RON in 2012 la 479.357 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2025. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 479.357 RON
- Venituri totale
- 479.357 RON
- Cheltuieli totale
- 345.350 RON
- Profit brut
- 134.007 RON
- Profit net
- 121.754 RON
- Marja profit net
- 25,40%
- Active imobilizate
- 223 RON
- Active circulante
- 304.742 RON
- Stocuri
- 21.351 RON
- Creanțe
- 269.183 RON
- Casa & conturi bănci
- 14.208 RON
- Capital propriu
- 195.389 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str BREZOIANU ION nr. 11-13
- Detalii
- PARTER
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.01.2017
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 decembrie 2025)
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 24 februarie 2023
- Data reactivare
- 23 ianuarie 2024
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 479.357 RON
- Rezultat net
- 121.754 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 479.357 RON | 366.360 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 479.357 RON | 366.361 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 345.350 RON | 335.127 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 134.007 RON | 31.234 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 121.754 RON | 28.055 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 223 RON | 223 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 304.742 RON | 130.363 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 304.965 RON | 130.586 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 21.351 RON | 5.295 RON |
| CreanțeSume de încasat | 269.183 RON | 94.425 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 14.208 RON | 30.643 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 109.576 RON | 27.451 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 195.389 RON | 103.135 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 39,9 %Profit net / active totale
- ROE
- 62,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 2,78 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 64,1 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 479.357 +30,8% față de anul precedent | 479.357 | 345.350 | 134.007 +329,0% față de anul precedent | 121.754 +334,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 366.360 +22,8% față de anul precedent | 366.361 | 335.127 | 31.234 -63,7% față de anul precedent | 28.055 -66,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 298.257 +11,0% față de anul precedent | 298.257 | 212.142 | 86.115 -10,3% față de anul precedent | 83.113 -10,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 268.635 +45,4% față de anul precedent | 268.635 | 172.605 | 96.030 | 93.177 | 0 | 0 |
| 2020 | 184.724 -45,3% față de anul precedent | 184.724 | 190.591 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 5.867 | 7.701 |
| 2019 | 337.921 +32,1% față de anul precedent | 337.921 | 335.259 | 2.662 | 0 | 0 | 814 |
| 2018 | 255.906 +18,3% față de anul precedent | 255.906 | 256.692 | 0 | 0 | 786 | 3.486 |
| 2017 | 216.270 +0,5% față de anul precedent | 216.274 | 243.961 | 0 | 0 | 27.687 | 30.022 |
| 2016 | 215.199 +10,6% față de anul precedent | 215.203 | 216.796 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 1.593 | 3.814 |
| 2015 | 194.574 +98,4% față de anul precedent | 194.605 | 159.826 | 34.779 | 28.716 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 98.073 -29,9% față de anul precedent | 98.110 | 115.166 | 0 | 0 | 17.056 | 20.003 |
| 2013 | 139.912 +68,7% față de anul precedent | 140.017 | 180.246 | 0 | 0 | 40.229 | 44.429 |
| 2012 | 82.925 | 82.926 | 100.296 | 0 | 0 | 17.370 | 19.858 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 223 | 304.742 | 304.965 | 21.351 | 269.183 | 14.208 |
| 2023 | 223 | 130.363 | 130.586 | 5.295 | 94.425 | 30.643 |
| 2022 | 223 | 83.756 | 83.979 | 3.126 | 74.000 | 6.630 |
| 2021 | 223 | 53.584 | 53.807 | 3.423 | 50.000 | 161 |
| 2020 | 945 | 14.159 | 15.104 | 3.413 | 3.948 | 6.798 |
| 2019 | 2.389 | 32.561 | 34.950 | 29.400 | 0 | 3.161 |
| 2018 | 3.833 | 116.388 | 120.221 | 114.817 | 0 | 1.571 |
| 2017 | 223 | 173.389 | 173.612 | 172.098 | 1.164 | 127 |
| 2016 | 1.135 | 172.275 | 173.410 | 167.695 | 1.164 | 3.416 |
| 2015 | 2.047 | 153.247 | 155.294 | 150.383 | 1.164 | 1.700 |
| 2014 | 2.959 | 100.705 | 103.664 | 99.358 | 1.164 | 183 |
| 2013 | 223 | 45.654 | 45.877 | 43.823 | 1.164 | 667 |
| 2012 | 1.959 | 48.937 | 50.896 | 45.929 | 914 | 2.094 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.576 +299,2% față de anul precedent | 195.389 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 27.451 +208,5% față de anul precedent | 103.135 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2022 | 8.899 -85,6% față de anul precedent | 75.080 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 61.840 -46,8% față de anul precedent | -8.033 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 116.314 -9,5% față de anul precedent | -101.210 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 128.459 -39,7% față de anul precedent | -93.509 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 212.916 -19,0% față de anul precedent | -92.695 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 262.821 +13,0% față de anul precedent | -89.209 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 232.598 +10,4% față de anul precedent | -59.188 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 210.668 +12,2% față de anul precedent | -55.374 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 187.754 +70,7% față de anul precedent | -84.090 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 109.964 +55,9% față de anul precedent | -64.087 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 70.554 | -19.658 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MMMIRELA MIHAELA BADIA | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 17614/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 479.357 RON. Profit: 121.754 RON
Cifra de afaceri: 479.357 RON. Profit: 121.754 RON
- Cifra de afaceri
- 479.357 RON +30.84% față de anul precedent
- Profit net
- 121.754 RON +333.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 109.576 RON +299.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2023 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 366.360 RON. Profit: 28.055 RON
Cifra de afaceri: 366.360 RON. Profit: 28.055 RON
- Cifra de afaceri
- 366.360 RON +22.83% față de anul precedent
- Profit net
- 28.055 RON -66.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 27.451 RON +208.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2023Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 298.257 RON. Profit: 83.113 RON
Cifra de afaceri: 298.257 RON. Profit: 83.113 RON
- Cifra de afaceri
- 298.257 RON +11.03% față de anul precedent
- Profit net
- 83.113 RON -10.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 8.899 RON -85.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 268.635 RON. Profit: 93.177 RON
Cifra de afaceri: 268.635 RON. Profit: 93.177 RON
- Cifra de afaceri
- 268.635 RON +45.43% față de anul precedent
- Profit net
- 93.177 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.840 RON -46.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 184.724 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 184.724 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 184.724 RON -45.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.701 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 116.314 RON -9.45% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 337.921 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 337.921 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 337.921 RON +32.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 814 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 128.459 RON -39.67% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 255.906 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 255.906 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 255.906 RON +18.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 3.486 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 212.916 RON -18.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 216.270 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 216.270 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 216.270 RON +0.5% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.022 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 262.821 RON +12.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 215.199 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 215.199 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 215.199 RON +10.6% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.814 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 232.598 RON +10.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 194.574 RON. Profit: 28.716 RON
Cifra de afaceri: 194.574 RON. Profit: 28.716 RON
- Cifra de afaceri
- 194.574 RON +98.4% față de anul precedent
- Profit net
- 28.716 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 210.668 RON +12.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 98.073 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 98.073 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 98.073 RON -29.9% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.003 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 187.754 RON +70.74% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 139.912 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 139.912 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 139.912 RON +68.72% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 44.429 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 109.964 RON +55.86% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 82.925 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 82.925 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 82.925 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 19.858 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 70.554 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRETRO VISION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4774 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
RETRO VISION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4774 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
08.052026Mentiune · Buletin 17614/2026modificare date sediu social
modificare date sediu social; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 17.04.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- RETRO VISION SRL
- CUI
- 30151633
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 08.05.2026
- Registrul Comerțului
- J2012005080406
- EUID
- ROONRC.J2012005080406
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 5, Strada BREZOIANU ION , Nr. 11-13, PARTER
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 368196
- Data încheierii
- 07.05.2026
- Număr dosar
- 1592083
- Data dosarului
- 17.04.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Petru Hotea
Subiecte
modificare date sediu social
Documente menționate
- Decizie 1 / 2 16 asociat unic din 17.04.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1592083 din 17.04.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4774, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4774, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul RETRO VISION SRL?
CUI-ul RETRO VISION SRL este 30151633.
Unde este sediul RETRO VISION SRL?
RETRO VISION SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str BREZOIANU ION nr. 11-13, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata RETRO VISION SRL?
RETRO VISION SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a RETRO VISION SRL in 2024?
In 2024, RETRO VISION SRL a raportat o cifra de afaceri de 479.357 RON.
Cati angajati are RETRO VISION SRL?
RETRO VISION SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are RETRO VISION SRL?
RETRO VISION SRL are codul CAEN principal 4774 (Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice).
Ce profit a inregistrat RETRO VISION SRL in 2024?
RETRO VISION SRL a inregistrat un profit net de 121.754 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.