Activ Plătitor TVA

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.

CUI: 30179308
CIF: RO30179308
Reg. Com.: J2012000340152
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 mai 2012 · 14 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:56

Despre SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Perşinari Com. Perşinari, judetul DÂMBOVIŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.096.111 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.2%). Profitul net inregistrat a fost de 84.565 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 201.026 RON in 2012 la 3.096.111 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.096.111 RON
Venituri totale
3.161.391 RON
Cheltuieli totale
3.062.784 RON
Profit brut
98.607 RON
Profit net
84.565 RON
Marja profit net
2,73%
Active imobilizate
1.331.013 RON
Active circulante
415.353 RON
Stocuri
2.066 RON
Creanțe
331.390 RON
Casa & conturi bănci
81.897 RON
Capital propriu
353.483 RON

Contact

AdresaRomania, DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari, Str. Principală nr. 349, 137498

Adresă sediu social

Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari, Str. Principală nr. 349, 137498
Cod poștal: 137498
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari, Str. Principală nr. 349, 137498
Cod postal
137498
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.05.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
13 septembrie 2017

Stare inactivitate

Data inactivare
27 iunie 2017
Data reactivare
7 august 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.096.111 RON
Rezultat net
84.565 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.096.111 RON 2.493.137 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.161.391 RON 2.517.182 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.062.784 RON 2.335.357 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 98.607 RON 181.825 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 84.565 RON 156.687 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.331.013 RON 991.944 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 415.353 RON 331.565 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.746.366 RON 1.323.509 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.066 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 331.390 RON 225.414 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 81.897 RON 106.151 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.392.883 RON 912.591 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 353.483 RON 410.918 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.746.366RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

79,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.746.366 RON
Datorii totale1.392.883 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
4,8 %Profit net / active totale
ROE
23,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,30 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.096.111 +24,2% față de anul precedent 3.161.391 3.062.784 98.607 -45,8% față de anul precedent 84.565 -46,0% față de anul precedent 0 0
2023 2.493.137 +29,0% față de anul precedent 2.517.182 2.335.357 181.825 +38,7% față de anul precedent 156.687 +40,3% față de anul precedent 0 0
2022 1.933.312 +31,9% față de anul precedent 1.937.102 1.805.992 131.110 +7,2% față de anul precedent 111.715 +5,1% față de anul precedent 0 0
2021 1.465.867 +92,8% față de anul precedent 1.713.772 1.591.468 122.304 +358,4% față de anul precedent 106.334 +452,2% față de anul precedent 0 0
2020 760.176 -1,2% față de anul precedent 762.157 735.474 26.683 -9,5% față de anul precedent 19.257 -10,9% față de anul precedent 0 0
2019 769.133 +67,6% față de anul precedent 784.918 755.450 29.468 +48,2% față de anul precedent 21.623 +41,7% față de anul precedent 0 0
2018 459.031 +17,4% față de anul precedent 463.833 443.946 19.887 -36,6% față de anul precedent 15.255 -44,3% față de anul precedent 0 0
2017 390.887 +41,8% față de anul precedent 396.133 364.790 31.343 +362,8% față de anul precedent 27.382 +2.442,4% față de anul precedent 0 0
2016 275.600 +4,5% față de anul precedent 284.960 278.187 6.773 1.077 0 0
2015 263.693 +6,3% față de anul precedent 273.674 296.696 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 31.232
2014 248.057 -16,4% față de anul precedent 256.767 255.771 996 -88,0% față de anul precedent 821 +391,6% față de anul precedent 0 0
2013 296.764 +47,6% față de anul precedent 298.269 290.004 8.265 +420,5% față de anul precedent 167 -87,3% față de anul precedent 0 0
2012 201.026 257.314 255.726 1.588 1.316 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.331.013 415.353 1.746.366 2.066 331.390 81.897
2023 991.944 331.565 1.323.509 0 225.414 106.151
2022 467.831 253.900 721.731 0 113.239 140.661
2021 509.322 388.872 898.194 0 296.838 92.034
2020 206.614 265.722 472.336 70.532 184.498 10.692
2019 256.825 237.976 494.801 29.656 195.259 13.061
2018 81.033 133.761 214.794 29.656 81.149 22.956
2017 33.137 139.430 172.567 53.281 82.445 3.704
2016 45.228 72.382 117.610 52.665 12.463 7.254
2015 74.225 80.833 155.058 64.704 5.479 10.650
2014 95.432 78.930 174.362 36.056 28.002 14.872
2013 101.144 97.956 199.100 29.505 56.808 11.643
2012 9.335 65.744 75.079 0 50.837 14.907

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.392.883 +52,6% față de anul precedent 353.483 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2023 912.591 +95,2% față de anul precedent 410.918 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2022 467.500 -38,1% față de anul precedent 254.231 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 755.678 +71,3% față de anul precedent 142.516 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 441.059 -7,7% față de anul precedent 36.182 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 477.876 +117,7% față de anul precedent 16.925 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 219.492 +27,0% față de anul precedent -4.698 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 172.837 +19,0% față de anul precedent -270 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 145.261 -21,0% față de anul precedent -27.651 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 183.786 +6,9% față de anul precedent -28.728 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 171.858 -13,0% față de anul precedent 2.504 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 197.417 +168,4% față de anul precedent 1.683 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 73.563 1.516 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GRGEORGIANA ROXANA DUMITRACHEadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37341/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.096.111 RON. Profit: 84.565 RON

Cifra de afaceri: 3.096.111 RON. Profit: 84.565 RON

Cifra de afaceri
3.096.111 RON +24.19% față de anul precedent
Profit net
84.565 RON -46.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.392.883 RON +52.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.493.137 RON. Profit: 156.687 RON

Cifra de afaceri: 2.493.137 RON. Profit: 156.687 RON

Cifra de afaceri
2.493.137 RON +28.96% față de anul precedent
Profit net
156.687 RON +40.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
912.591 RON +95.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.933.312 RON. Profit: 111.715 RON

Cifra de afaceri: 1.933.312 RON. Profit: 111.715 RON

Cifra de afaceri
1.933.312 RON +31.89% față de anul precedent
Profit net
111.715 RON +5.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
467.500 RON -38.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.465.867 RON. Profit: 106.334 RON

Cifra de afaceri: 1.465.867 RON. Profit: 106.334 RON

Cifra de afaceri
1.465.867 RON +92.83% față de anul precedent
Profit net
106.334 RON +452.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
755.678 RON +71.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 760.176 RON. Profit: 19.257 RON

Cifra de afaceri: 760.176 RON. Profit: 19.257 RON

Cifra de afaceri
760.176 RON -1.16% față de anul precedent
Profit net
19.257 RON -10.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
441.059 RON -7.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 769.133 RON. Profit: 21.623 RON

Cifra de afaceri: 769.133 RON. Profit: 21.623 RON

Cifra de afaceri
769.133 RON +67.56% față de anul precedent
Profit net
21.623 RON +41.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
477.876 RON +117.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 459.031 RON. Profit: 15.255 RON

Cifra de afaceri: 459.031 RON. Profit: 15.255 RON

Cifra de afaceri
459.031 RON +17.43% față de anul precedent
Profit net
15.255 RON -44.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
219.492 RON +26.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 4 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 390.887 RON. Profit: 27.382 RON

Cifra de afaceri: 390.887 RON. Profit: 27.382 RON

Cifra de afaceri
390.887 RON +41.83% față de anul precedent
Profit net
27.382 RON +2442.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
172.837 RON +18.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 275.600 RON. Profit: 1.077 RON

Cifra de afaceri: 275.600 RON. Profit: 1.077 RON

Cifra de afaceri
275.600 RON +4.52% față de anul precedent
Profit net
1.077 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
145.261 RON -20.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 263.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 263.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
263.693 RON +6.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.232 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
183.786 RON +6.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 248.057 RON. Profit: 821 RON

Cifra de afaceri: 248.057 RON. Profit: 821 RON

Cifra de afaceri
248.057 RON -16.41% față de anul precedent
Profit net
821 RON +391.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
171.858 RON -12.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 296.764 RON. Profit: 167 RON

Cifra de afaceri: 296.764 RON. Profit: 167 RON

Cifra de afaceri
296.764 RON +47.62% față de anul precedent
Profit net
167 RON -87.31% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
197.417 RON +168.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 201.026 RON. Profit: 1.316 RON

Cifra de afaceri: 201.026 RON. Profit: 1.316 RON

Cifra de afaceri
201.026 RON
Profit net
1.316 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
73.563 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Perşinari Com. Perşinari (DÂMBOVIŢA)

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Perşinari Com. Perşinari (DÂMBOVIŢA)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.102026Mentiune · Buletin 37341/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 02.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.
CUI
30179308
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.10.2026
Registrul Comerțului
J15/340/2012
EUID
ROONRC.J15/340/2012
Sediu
Sat Perşinari, Comuna Perşinari, Jud. Dâmboviţa, Strada PRINCIPALĂ, Nr. 349
Județ
Dâmboviţa
Număr încheiere
798400
Data încheierii
08.10.2026
Număr dosar
3540762
Data dosarului
04.09.2026
Tribunal
Dâmbovita
Registrator
Mariana Bunda

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie nr. 1 din 02.09.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37341/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Dâmboviţa

PEGA-TRANS SRL
CUI: 18765855CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2006-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.102.185 RON
Profit
326.486 RON
Angajati
8
BENY LINK IMPEX SRL
CUI: 17265428CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Moţăieni Com. Moţăieni2005-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.088.899 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
CARGOVITO TRANS S.R.L.
CUI: 31113034CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2013-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.116.884 RON
Profit
195.249 RON
Angajati
4
REMAT RĂCARI S.R.L.
CUI: 48640683CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Bălteni Com. Conţeşti2023-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.957.730 RON
Profit
119.105 RON
Angajati
0
INTERNOU TRANS ALIN SRL
CUI: 27237999CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Merişoru Com. Vârfuri2010-08-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.491.083 RON
Profit
74.794 RON
Angajati
6
DUBLU ACSTAN TRANS S.R.L.
CUI: 38520108CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Caselor Com. Valea Mare2017-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.810.584 RON
Profit
241.754 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Dâmboviţa

MANOLE CRISTI TRANSPORT S.R.L.
CUI: 30079872CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Malu cu Flori Com. Malu cu Flori2012-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.020.661 RON
Profit
367.762 RON
Angajati
2
TASOTRANS 2012 S.R.L.
CUI: 30045454CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Buciumeni Com. Buciumeni2012-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.191 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SC SPEED SHARK S.R.L.
CUI: 30246334CAEN: 4941
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Băleni Sârbi Com. Băleni2012-05-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.315.192 RON
Profit
16.462 RON
Angajati
4

Alte firme din Dâmboviţa

ROTARY GREEN ENERGY S.R.L.
CUI: 30184487CAEN: 4110
Activ
DÂMBOVIŢA, Orş. Titu2012-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISTSOFT DEVELOPMENT SRL
CUI: 29702968CAEN: 6210
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Băleni-Români Com. Băleni2012-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
176.200 RON
Profit
93.722 RON
Angajati
1
VOIMARMIL SERV S.R.L.
CUI: 30761283CAEN: 4312
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Boboci Com. Dragodana2012-10-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
600.487 RON
Profit
239.156 RON
Angajati
1
PIZZERIA DANY DAN SRL
CUI: 23820948CAEN: 5610
Activ
DÂMBOVIŢA, Sat Valea Voievozilor Com. Răzvad2008-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
989.086 RON
Profit
0 RON
Angajati
12
RAYSYS MS GROUP S.R.L.
CUI: 34998054CAEN: 4321
Activ
DÂMBOVIŢA, Mun. Târgovişte2015-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.233.483 RON
Profit
221.778 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.?

CUI-ul SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. este 30179308.

Unde este sediul SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.?

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. are sediul in Romania, DÂMBOVIŢA, Sat Perşinari Com. Perşinari, Str. Principală nr. 349, 137498, Sat Perşinari Com. Perşinari, judetul DÂMBOVIŢA.

Cand a fost infiintata SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.?

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. in 2024?

In 2024, SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 3.096.111 RON.

Cati angajati are SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.?

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L.?

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. in 2024?

SC EDY-GEO GRUP STAR S.R.L. a inregistrat un profit net de 84.565 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.