Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 13:39
Despre TAN SENSATION SRL
TAN SENSATION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9604). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, TAN SENSATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.110 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.2%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 36.150 RON in 2012 la 296.110 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 296.110 RON
- Venituri totale
- 296.110 RON
- Cheltuieli totale
- 308.249 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 2.210 RON
- Active circulante
- 31.615 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 26.734 RON
- Casa & conturi bănci
- 4.881 RON
- Capital propriu
- -75.575 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 125F
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.05.2012
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 3 octombrie 2017
- Data reactivare
- 14 octombrie 2020
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2012 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 296.110 RON
- Rezultat net
- -15.101 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 296.110 RON | 292.711 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 296.110 RON | 292.711 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 308.249 RON | 302.391 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 12.139 RON | 9.680 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 15.101 RON | 12.773 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 2.210 RON | 2.210 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 31.615 RON | 26.235 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 33.825 RON | 28.445 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 3.611 RON |
| CreanțeSume de încasat | 26.734 RON | 14.504 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 4.881 RON | 8.120 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 109.400 RON | 88.920 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -75.575 RON | -60.475 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 5 persoane | 5 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,29 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -223,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 296.110 +1,2% față de anul precedent | 296.110 | 308.249 | 0 | 0 | 12.139 | 15.101 |
| 2023 | 292.711 +8,8% față de anul precedent | 292.711 | 302.391 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 9.680 | 12.773 |
| 2022 | 268.998 +34,7% față de anul precedent | 268.998 | 260.404 | 8.594 | 5.903 | 0 | 0 |
| 2021 | 199.675 +10,6% față de anul precedent | 199.675 | 211.562 | 0 | 0 | 11.887 | 13.884 |
| 2020 | 180.606 -22,8% față de anul precedent | 190.614 | 201.067 | 0 | 0 | 10.453 | 12.348 |
| 2019 | 234.035 +5,6% față de anul precedent | 234.035 | 246.631 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 12.596 | 14.938 |
| 2018 | 221.697 +30,5% față de anul precedent | 221.697 | 218.017 | 3.680 +51,7% față de anul precedent | 1.461 +101,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 169.865 +15,8% față de anul precedent | 169.865 | 167.439 | 2.426 | 727 | 0 | 0 |
| 2016 | 146.740 +79,3% față de anul precedent | 146.740 | 153.647 | 0 | 0 | 6.907 | 8.374 |
| 2015 | 81.829 +84,7% față de anul precedent | 81.829 | 83.579 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | Neraportat | 4.206 |
| 2014 | 44.312 +10,0% față de anul precedent | 44.312 | 43.775 | 537 | 0 | 0 | 793 |
| 2013 | 40.277 +11,4% față de anul precedent | 40.277 | 42.823 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 2.546 | 4.006 |
| 2012 | 36.150 | 36.150 | 33.170 | 2.980 | 2.401 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.210 | 31.615 | 33.825 | 0 | 26.734 | 4.881 |
| 2023 | 2.210 | 26.235 | 28.445 | 3.611 | 14.504 | 8.120 |
| 2022 | 2.210 | 31.481 | 33.691 | 3.611 | 14.400 | 13.470 |
| 2021 | 2.210 | 18.214 | 20.424 | 3.799 | 10.610 | 3.805 |
| 2020 | 2.210 | 19.261 | 21.471 | 3.870 | 9.066 | 6.325 |
| 2019 | 2.210 | 21.412 | 23.622 | 5.368 | 586 | 15.458 |
| 2018 | 2.210 | 11.318 | 13.528 | 2.564 | 0 | 8.754 |
| 2017 | 2.210 | 13.734 | 15.944 | 2.158 | 0 | 11.576 |
| 2016 | 2.210 | 8.834 | 11.044 | 2.183 | 0 | 6.651 |
| 2015 | 2.210 | 9.808 | 12.018 | 4.409 | 0 | 5.399 |
| 2014 | 64 | 5.295 | 5.359 | 2.048 | 74 | 3.173 |
| 2013 | 216 | 3.448 | 3.664 | 1.419 | 0 | 2.029 |
| 2012 | 368 | 8.651 | 9.019 | 1.991 | 0 | 6.660 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 109.400 +23,0% față de anul precedent | -75.575 | Neraportat | 5 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 88.920 +9,3% față de anul precedent | -60.475 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2022 | 81.393 +10,0% față de anul precedent | -47.702 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 74.029 +21,0% față de anul precedent | -53.605 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 61.192 +20,0% față de anul precedent | -39.721 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 50.995 +96,4% față de anul precedent | -27.373 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 25.963 -13,0% față de anul precedent | -12.435 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 29.840 +16,3% față de anul precedent | -13.896 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 25.667 +40,5% față de anul precedent | -14.623 | Neraportat | 4 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 18.267 +146,8% față de anul precedent | -6.249 | Neraportat | 4 +33,3% față de anul precedent |
| 2014 | 7.402 +46,0% față de anul precedent | -2.043 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 5.069 -21,0% față de anul precedent | -1.405 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 6.418 | 2.601 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
16 repere. O singură cronologie.
Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 296.110 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 296.110 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 296.110 RON +1.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 15.101 RON
- Angajati
- 5 0% față de anul precedent
- Datorii
- 109.400 RON +23.03% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 292.711 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 292.711 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 292.711 RON +8.82% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 12.773 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 88.920 RON +9.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 268.998 RON. Profit: 5.903 RON
Cifra de afaceri: 268.998 RON. Profit: 5.903 RON
- Cifra de afaceri
- 268.998 RON +34.72% față de anul precedent
- Profit net
- 5.903 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 81.393 RON +9.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 199.675 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 199.675 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 199.675 RON +10.56% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.884 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 74.029 RON +20.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 180.606 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 180.606 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 180.606 RON -22.83% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.348 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 61.192 RON +20% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2020Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
2019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 234.035 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 234.035 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 234.035 RON +5.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 14.938 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 50.995 RON +96.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 221.697 RON. Profit: 1.461 RON
Cifra de afaceri: 221.697 RON. Profit: 1.461 RON
- Cifra de afaceri
- 221.697 RON +30.51% față de anul precedent
- Profit net
- 1.461 RON +100.96% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.963 RON -12.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 169.865 RON. Profit: 727 RON
Cifra de afaceri: 169.865 RON. Profit: 727 RON
- Cifra de afaceri
- 169.865 RON +15.76% față de anul precedent
- Profit net
- 727 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.840 RON +16.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 146.740 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 146.740 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 146.740 RON +79.33% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 8.374 RON
- Angajati
- 4 0% față de anul precedent
- Datorii
- 25.667 RON +40.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 81.829 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 81.829 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 81.829 RON +84.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.206 RON
- Angajati
- 4 +33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 18.267 RON +146.78% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.312 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 44.312 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 44.312 RON +10.02% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 793 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 7.402 RON +46.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 40.277 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 40.277 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 40.277 RON +11.42% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.006 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 5.069 RON -21.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 36.150 RON. Profit: 2.401 RON
Cifra de afaceri: 36.150 RON. Profit: 2.401 RON
- Cifra de afaceri
- 36.150 RON
- Profit net
- 2.401 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 6.418 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2012ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTAN SENSATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9604 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
TAN SENSATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9604 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 9604, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9604, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TAN SENSATION SRL?
CUI-ul TAN SENSATION SRL este 30183970.
Unde este sediul TAN SENSATION SRL?
TAN SENSATION SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Şos. Olteniţei nr. 125F, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata TAN SENSATION SRL?
TAN SENSATION SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TAN SENSATION SRL in 2024?
In 2024, TAN SENSATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 296.110 RON.
Cati angajati are TAN SENSATION SRL?
TAN SENSATION SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.
Ce activitate are TAN SENSATION SRL?
TAN SENSATION SRL are codul CAEN principal 9604.
Ce profit a inregistrat TAN SENSATION SRL in 2024?
TAN SENSATION SRL a inregistrat o pierdere neta de 15.101 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.