Activ

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 30206585
CIF: 30206585
Reg. Com.: F13/748/2012
CAEN: 0322
Formă: Necunoscut
Înființată: 17 mai 2012 · 14 ani
Distribuie:

Acvacultura în ape dulci

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:56

Despre GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Cumpăna Com. Cumpăna, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Acvacultura în ape dulci" (cod CAEN 0322), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Zootehniei nr. 4
Telefon0731434315

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Zootehniei nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Zootehniei nr. 4
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 17.05.2012
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0322 in Sat Cumpăna Com. Cumpăna (CONSTANŢA)

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0322 in Sat Cumpăna Com. Cumpăna (CONSTANŢA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0322, Constanţa

COSMARA PEST SRL
CUI: 14050980CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2001-07-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.923.648 RON
Profit
100.546 RON
Angajati
6
PISCICOLA CORBU S.R.L.
CUI: 41599234CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Sat Corbu Com. Corbu2019-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
747.822 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
RABOLUS SRL
CUI: 13552937CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Com. Băneasa2000-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.352 RON
Profit
11.142 RON
Angajati
6
LAC ASTACUS SRL
CUI: 14694905CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Sat 23 August Com. 23 August2002-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
321.415 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DANUBIUS GOLDEN FISH SRL
CUI: 18811765CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Orş. Hârşova2006-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.356 RON
Profit
38.480 RON
Angajati
3
ESOX INTERNAŢIONAL SRL
CUI: 12865448CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.536 RON
Profit
23.987 RON
Angajati
2
MASTER FISHING SRL
CUI: 7001895CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa1995-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.618 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CRIS FISHING SRL
CUI: 16093332CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Sat Topraisar Com. Topraisar2004-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.932 RON
Profit
36.569 RON
Angajati
1
AMENAJĂRI PISCICOLE SRL
CUI: 27846789CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.261 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GINO-IMPEX SRL
CUI: 4303031CAEN: 0322
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu1993-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.394 RON
Profit
0 RON
Angajati
12

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 30206585.

Unde este sediul GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, Str. Zootehniei nr. 4, Sat Cumpăna Com. Cumpăna, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GARABET EUGENIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0322 (Acvacultura în ape dulci).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.