Activ e‑Factură

OUR SALSA STORY SRL

CUI: 30227251
CIF: 30227251
Reg. Com.: J40/5818/2012
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 mai 2012 · 14 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:00

Despre OUR SALSA STORY SRL

OUR SALSA STORY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, OUR SALSA STORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.358 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+2916.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Pe parcursul ultimilor 11 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 947 RON in 2012 la 40.358 RON in 2023. Datoriile raportate (42.880 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
40.358 RON
Venituri totale
40.358 RON
Cheltuieli totale
48.115 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
11.055 RON
Active circulante
32.647 RON
Stocuri
10.223 RON
Creanțe
7.955 RON
Casa & conturi bănci
14.469 RON
Capital propriu
822 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Sebastian nr. 40, 50784

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Sebastian nr. 40, 50784
Cod poștal: 50784
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Sebastian nr. 40, 50784
Cod postal
50784
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.05.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
40.358 RON
Rezultat net
-7.757 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 An precedent indisponibil
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 40.358 RON Neraportat
Venituri totaleToate veniturile raportate 40.358 RON Neraportat
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.115 RON Neraportat
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON Neraportat
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON Neraportat
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.757 RON Neraportat
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.757 RON Neraportat
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 11.055 RON Neraportat
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 32.647 RON Neraportat
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.702 RON Neraportat
StocuriBunuri și materiale în stoc 10.223 RON Neraportat
CreanțeSume de încasat 7.955 RON Neraportat
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.469 RON Neraportat
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 42.880 RON Neraportat
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 822 RON Neraportat
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane Neraportat

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active43.702RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

98,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.702 RON
Datorii totale42.880 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,76 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 40.358 +2.916,3% față de anul precedent 40.358 48.115 0 0 7.757 7.757
2021 1.338 -50,3% față de anul precedent 1.338 8.615 0 0 7.277 7.317
2020 2.690 -95,5% față de anul precedent 2.690 7.686 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.996 5.077
2019 59.633 +141,9% față de anul precedent 59.633 24.269 35.364 +399,4% față de anul precedent 33.575 +429,4% față de anul precedent 0 0
2018 24.655 +8,2% față de anul precedent 24.655 17.573 7.082 6.342 0 0
2017 22.787 +6,2% față de anul precedent 22.787 28.345 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.558 6.103
2016 21.465 -44,4% față de anul precedent 21.465 13.180 8.285 +51,2% față de anul precedent 7.856 +81,7% față de anul precedent 0 0
2015 38.575 +709,0% față de anul precedent 38.575 33.094 5.481 4.324 Neraportat 0
2014 4.768 +125,5% față de anul precedent 5.343 22.639 0 0 17.296 17.456
2013 2.114 +123,2% față de anul precedent 2.155 16.825 0 0 14.670 14.721
2012 947 947 6.644 0 0 5.697 5.697

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 11.055 32.647 43.702 10.223 7.955 14.469
2021 0 522 522 0 84 438
2020 0 5.042 5.042 0 4.840 202
2019 0 8.629 8.629 0 3.167 5.462
2018 275 5.032 5.307 0 3.426 1.606
2017 275 1.315 1.590 0 596 719
2016 275 7.587 7.862 0 527 7.060
2015 275 1.856 2.131 0 304 1.552
2014 275 33 308 0 0 33
2013 285 1.194 1.479 0 7 1.187
2012 285 282 567 0 0 282

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 42.880 +832,8% față de anul precedent 822 Neraportat 0
2021 4.597 +155,4% față de anul precedent -4.075 Neraportat 0
2020 1.800 +480,7% față de anul precedent 3.242 Neraportat 0
2019 310 -99,0% față de anul precedent 8.319 Neraportat 0
2018 30.563 -7,9% față de anul precedent -25.256 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 33.188 -0,5% față de anul precedent -31.598 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 33.357 -6,0% față de anul precedent -25.495 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 35.482 -6,6% față de anul precedent -33.351 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 37.982 +75,1% față de anul precedent -37.674 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 21.697 +257,8% față de anul precedent -20.218 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 6.064 -5.497 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 40.358 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 40.358 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
40.358 RON +2916.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.757 RON
Angajati
0
Datorii
42.880 RON +832.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.338 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.338 RON -50.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.317 RON
Angajati
0
Datorii
4.597 RON +155.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.690 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.690 RON -95.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.077 RON
Angajati
0
Datorii
1.800 RON +480.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 59.633 RON. Profit: 33.575 RON

Cifra de afaceri: 59.633 RON. Profit: 33.575 RON

Cifra de afaceri
59.633 RON +141.87% față de anul precedent
Profit net
33.575 RON +429.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
310 RON -98.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.655 RON. Profit: 6.342 RON

Cifra de afaceri: 24.655 RON. Profit: 6.342 RON

Cifra de afaceri
24.655 RON +8.2% față de anul precedent
Profit net
6.342 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
30.563 RON -7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.787 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.787 RON +6.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.103 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.188 RON -0.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.465 RON. Profit: 7.856 RON

Cifra de afaceri: 21.465 RON. Profit: 7.856 RON

Cifra de afaceri
21.465 RON -44.36% față de anul precedent
Profit net
7.856 RON +81.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.357 RON -5.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 38.575 RON. Profit: 4.324 RON

Cifra de afaceri: 38.575 RON. Profit: 4.324 RON

Cifra de afaceri
38.575 RON +709.04% față de anul precedent
Profit net
4.324 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
35.482 RON -6.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 4.768 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.768 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.768 RON +125.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.456 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.982 RON +75.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 2.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 2.114 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
2.114 RON +123.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.721 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.697 RON +257.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 947 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
947 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.697 RON
Angajati
1
Datorii
6.064 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOUR SALSA STORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

OUR SALSA STORY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

BEST KIDS ZONE S.R.L.
CUI: 40358289CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PENTRUOM S.R.L.
CUI: 49968051CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.698 RON
Profit
15.884 RON
Angajati
0
NATY ICE SRL
CUI: 37883636CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.113 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZI DE BINE S.R.L.
CUI: 45839593CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.351 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HIDROPASS AGREMENT S.R.L.
CUI: 16427114CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2004-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TARSA GRUP SRL
CUI: 13513598CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2000-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.286 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

Q.U.B.E. EVENT LOGISTICS SRL
CUI: 30150085CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.439 RON
Profit
92.147 RON
Angajati
1
EMILY BOUTIQUE SRL
CUI: 30239507CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SILVERLAKE LOGISTICS SRL
CUI: 30133394CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.146.281 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.333 RON
Profit
169.370 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ACTIVE IT PROTECT SRL
CUI: 30227243CAEN: 6203
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
513.662 RON
Profit
157.454 RON
Angajati
1
ECOCONSTRUCT UNION SRL
CUI: 30221593CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DSL SMART INVEST SRL
CUI: 30227910CAEN: 7430
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
434.605 RON
Profit
108.618 RON
Angajati
2
NELIT EVOLUTION SRL
CUI: 30262046CAEN: 8553
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.053.611 RON
Profit
11.970 RON
Angajati
14
HELIOS POWER GAMA SRL
CUI: 30568003CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
840 RON
Profit
51 RON
Angajati
0
BUTTERFLY STYLE ART SRL
CUI: 25082960CAEN: 4641
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2009-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.688.081 RON
Profit
303.090 RON
Angajati
5
STEVE ELEVATOR SERVICE SRL
CUI: 33432293CAEN: 2822
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
462.127 RON
Profit
119.783 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OUR SALSA STORY SRL?

CUI-ul OUR SALSA STORY SRL este 30227251.

Unde este sediul OUR SALSA STORY SRL?

OUR SALSA STORY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Mihail Sebastian nr. 40, 50784, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata OUR SALSA STORY SRL?

OUR SALSA STORY SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OUR SALSA STORY SRL in 2023?

In 2023, OUR SALSA STORY SRL a raportat o cifra de afaceri de 40.358 RON.

Ce activitate are OUR SALSA STORY SRL?

OUR SALSA STORY SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat OUR SALSA STORY SRL in 2023?

OUR SALSA STORY SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.757 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.