Activ

OTIZINV MOB SRL

CUI: 30291998
CIF: 30291998
Reg. Com.: J2012000378063
CAEN: 4779
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 8 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 12:09

Despre OTIZINV MOB SRL

OTIZINV MOB SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie" (cod CAEN 4779), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OTIZINV MOB SRL a raportat o cifra de afaceri de 153.708 RON, in crestere fata de anul precedent (+14.5%). Profitul net inregistrat a fost de 1.667 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 52.150 RON in 2012 la 153.708 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
153.708 RON
Venituri totale
153.708 RON
Cheltuieli totale
150.565 RON
Profit brut
3.143 RON
Profit net
1.667 RON
Marja profit net
1,08%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
86.949 RON
Stocuri
57.357 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
29.592 RON
Capital propriu
80.533 RON

Contact

AdresaRomania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Mălinului nr. 23

Adresă sediu social

Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Mălinului nr. 23
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Mălinului nr. 23
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.06.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
153.708 RON
Rezultat net
1.667 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 153.708 RON 134.195 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 153.708 RON 134.195 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 150.565 RON 131.074 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.143 RON 3.121 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.667 RON 1.872 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 86.949 RON 85.508 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 86.949 RON 85.508 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 57.357 RON 62.317 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 29.592 RON 23.191 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.416 RON 6.642 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 80.533 RON 78.866 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active86.949RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale86.949 RON
Datorii totale6.416 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
1,9 %Profit net / active totale
ROE
2,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
13,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 153.708 +14,5% față de anul precedent 153.708 150.565 3.143 +0,7% față de anul precedent 1.667 -11,0% față de anul precedent 0 0
2023 134.195 -14,5% față de anul precedent 134.195 131.074 3.121 -89,7% față de anul precedent 1.872 -93,5% față de anul precedent 0 0
2022 157.005 +26,0% față de anul precedent 157.005 126.843 30.162 +85,0% față de anul precedent 28.776 +83,6% față de anul precedent 0 0
2021 124.638 +27,0% față de anul precedent 124.638 108.330 16.308 +56,3% față de anul precedent 15.672 +59,3% față de anul precedent 0 0
2020 98.145 -25,9% față de anul precedent 98.145 87.712 10.433 -53,6% față de anul precedent 9.841 -53,5% față de anul precedent 0 0
2019 132.410 +23,3% față de anul precedent 132.481 109.994 22.487 +107,0% față de anul precedent 21.163 +116,1% față de anul precedent 0 0
2018 107.368 -25,4% față de anul precedent 107.369 96.503 10.866 -61,1% față de anul precedent 9.792 -63,0% față de anul precedent 0 0
2017 144.005 +20,3% față de anul precedent 144.005 116.092 27.913 +107,9% față de anul precedent 26.473 +139,9% față de anul precedent 0 0
2016 119.725 +34,4% față de anul precedent 119.725 106.297 13.428 +5.249,8% față de anul precedent 11.034 0 0
2015 89.060 +5,8% față de anul precedent 89.060 88.809 251 0 Neraportat 2.403
2014 84.211 +12,3% față de anul precedent 84.211 89.764 0 0 5.553 8.079
2013 74.984 +43,8% față de anul precedent 74.993 96.954 0 0 21.961 24.040
2012 52.150 52.151 63.586 0 0 11.435 11.435

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 86.949 86.949 57.357 0 29.592
2023 0 85.508 85.508 62.317 0 23.191
2022 0 79.868 79.868 56.656 0 23.212
2021 0 57.190 57.190 55.850 576 764
2020 0 49.574 49.574 45.597 576 3.401
2019 0 46.047 46.047 37.220 0 8.827
2018 0 34.346 34.346 25.566 0 8.780
2017 0 22.435 22.435 19.320 0 3.115
2016 520 23.295 23.815 23.216 0 79
2015 520 30.197 30.717 30.168 0 29
2014 520 33.950 34.470 33.565 0 385
2013 520 28.678 29.198 28.344 120 214
2012 520 15.788 16.308 15.658 0 130

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.416 -3,4% față de anul precedent 80.533 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 6.642 +131,0% față de anul precedent 78.866 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 2.875 -68,0% față de anul precedent 76.993 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 8.973 -47,3% față de anul precedent 48.217 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 17.029 -27,1% față de anul precedent 32.545 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 23.343 -28,8% față de anul precedent 22.704 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 32.805 +6,9% față de anul precedent 1.541 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 30.685 -47,6% față de anul precedent -8.250 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 58.538 -23,5% față de anul precedent -34.723 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 76.474 -1,7% față de anul precedent -45.757 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 77.824 +20,7% față de anul precedent -43.354 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 64.472 +134,1% față de anul precedent -35.274 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 27.543 -11.235 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 153.708 RON. Profit: 1.667 RON

Cifra de afaceri: 153.708 RON. Profit: 1.667 RON

Cifra de afaceri
153.708 RON +14.54% față de anul precedent
Profit net
1.667 RON -10.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
6.416 RON -3.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 134.195 RON. Profit: 1.872 RON

Cifra de afaceri: 134.195 RON. Profit: 1.872 RON

Cifra de afaceri
134.195 RON -14.53% față de anul precedent
Profit net
1.872 RON -93.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
6.642 RON +131.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 157.005 RON. Profit: 28.776 RON

Cifra de afaceri: 157.005 RON. Profit: 28.776 RON

Cifra de afaceri
157.005 RON +25.97% față de anul precedent
Profit net
28.776 RON +83.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
2.875 RON -67.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 124.638 RON. Profit: 15.672 RON

Cifra de afaceri: 124.638 RON. Profit: 15.672 RON

Cifra de afaceri
124.638 RON +26.99% față de anul precedent
Profit net
15.672 RON +59.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
8.973 RON -47.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 98.145 RON. Profit: 9.841 RON

Cifra de afaceri: 98.145 RON. Profit: 9.841 RON

Cifra de afaceri
98.145 RON -25.88% față de anul precedent
Profit net
9.841 RON -53.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.029 RON -27.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 132.410 RON. Profit: 21.163 RON

Cifra de afaceri: 132.410 RON. Profit: 21.163 RON

Cifra de afaceri
132.410 RON +23.32% față de anul precedent
Profit net
21.163 RON +116.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.343 RON -28.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 107.368 RON. Profit: 9.792 RON

Cifra de afaceri: 107.368 RON. Profit: 9.792 RON

Cifra de afaceri
107.368 RON -25.44% față de anul precedent
Profit net
9.792 RON -63.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.805 RON +6.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 144.005 RON. Profit: 26.473 RON

Cifra de afaceri: 144.005 RON. Profit: 26.473 RON

Cifra de afaceri
144.005 RON +20.28% față de anul precedent
Profit net
26.473 RON +139.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
30.685 RON -47.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 119.725 RON. Profit: 11.034 RON

Cifra de afaceri: 119.725 RON. Profit: 11.034 RON

Cifra de afaceri
119.725 RON +34.43% față de anul precedent
Profit net
11.034 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
58.538 RON -23.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 89.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.060 RON +5.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.403 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.474 RON -1.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 84.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.211 RON +12.31% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.079 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
77.824 RON +20.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 74.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 74.984 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
74.984 RON +43.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.040 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.472 RON +134.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 52.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.150 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.150 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.435 RON
Angajati
1
Datorii
27.543 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOTIZINV MOB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

OTIZINV MOB SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4779 in Mun. Bistriţa (BISTRIŢA-NĂSĂUD)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4779, Bistriţa-Năsăud

RADIANCE BOUTIQUE S.R.L.
CUI: 49506087CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2024-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.504 RON
Profit
13.323 RON
Angajati
0
MAYA ANTICHITATI S.R.L.
CUI: 43552734CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Cheţiu Com. Chiochiş2021-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.590 RON
Profit
21.357 RON
Angajati
1
EUROSTILL-BIS SRL
CUI: 16336342CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2004-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.598 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ALDORES REFASHION S.R.L.
CUI: 45715935CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2022-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.285 RON
Profit
15.710 RON
Angajati
2
SECOND CEUCUTA SRL
CUI: 34994265CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2015-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.231 RON
Profit
14.141 RON
Angajati
1
BEAUTY SECOND S.R.L.
CUI: 37485576CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4779, Bistriţa-Năsăud

CASUAL ELEGANT SRL
CUI: 29880639CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2012-03-08
fara e-Factura
GERTEXTIL FASHION SRL
CUI: 29571064CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2012-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
202.035 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Bistriţa-Năsăud

VEROPRIME CONSTRUCT SRL
CUI: 30291971CAEN: 4312
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Orş. Năsăud2012-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.027.056 RON
Profit
302.462 RON
Angajati
6
EXPOBIA DIVERT SRL
CUI: 30296766CAEN: 8230
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şieu-Măgheruş Com. Şieu-Măgheruş2012-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.030 RON
Profit
659 RON
Angajati
0
MANALEX ECOMECH SRL
CUI: 30257082CAEN: 5911
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2012-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.762 RON
Profit
88.218 RON
Angajati
1
GRO-ALEX BUSINESS SRL
CUI: 30339069CAEN: 4120
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Şieu Com. Şieu2012-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
450.732 RON
Profit
48.167 RON
Angajati
4
NASCU PANIFICATIE SRL
CUI: 29842589CAEN: 1071
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Sat Telciu Com. Telciu2012-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.749 RON
Profit
65.981 RON
Angajati
1
OVIMONT GRES SRL
CUI: 30730813CAEN: 4683
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2012-10-01
fara e-Factura
NADARA - NICU SRL
CUI: 23077151CAEN: 4777
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2008-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.092 RON
Profit
110.862 RON
Angajati
1
MELIDORI CRIS SRL
CUI: 34925915CAEN: 4779
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Loc. Viişoara Mun. Bistriţa2015-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
791.009 RON
Profit
230.225 RON
Angajati
4
NALATHEA S.R.L.
CUI: 52772887CAEN: 4791
Activ
BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa2025-10-27
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OTIZINV MOB SRL?

CUI-ul OTIZINV MOB SRL este 30291998.

Unde este sediul OTIZINV MOB SRL?

OTIZINV MOB SRL are sediul in Romania, BISTRIŢA-NĂSĂUD, Mun. Bistriţa, Str. Mălinului nr. 23, Mun. Bistriţa, judetul BISTRIŢA-NĂSĂUD.

Cand a fost infiintata OTIZINV MOB SRL?

OTIZINV MOB SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OTIZINV MOB SRL in 2024?

In 2024, OTIZINV MOB SRL a raportat o cifra de afaceri de 153.708 RON.

Cati angajati are OTIZINV MOB SRL?

OTIZINV MOB SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are OTIZINV MOB SRL?

OTIZINV MOB SRL are codul CAEN principal 4779 (Comerţ cu amănuntul al bunurilor de ocazie).

Ce profit a inregistrat OTIZINV MOB SRL in 2024?

OTIZINV MOB SRL a inregistrat un profit net de 1.667 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.