Activ

DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 30294781
CIF: 30294781
Reg. Com.: F2012000950290
CAEN: 8210
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 8 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități de secretariat și servicii suport

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 23:25

Despre DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de secretariat și servicii suport" (cod CAEN 8210), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 08.06.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 8210, Prahova

FOTO SHOP SERVICII SRL
CUI: 24536759CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.622.875 RON
Profit
233.811 RON
Angajati
40
FRIENDS RECYCLING S.R.L.
CUI: 38936194CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2018-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.855.292 RON
Profit
477.944 RON
Angajati
8
ECOVERS PREMIUM SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 45293750CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Sat Găgeni Com. Păuleşti2021-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.476.392 RON
Profit
580.037 RON
Angajati
8
TANTOR PRES SRL
CUI: 9724465CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1997-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
995.147 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
DOCTOR FINANCE SRL
CUI: 25833790CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.760 RON
Profit
134.305 RON
Angajati
2
INTACT EXPERT FINANCE SRL
CUI: 32687221CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.300 RON
Profit
112.587 RON
Angajati
1
TAXMANIAN DEVILS S.R.L.
CUI: 45610122CAEN: 8210
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.310 RON
Profit
216.404 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 30294781.

Cand a fost infiintata DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

DONCOGLO IULIA-VALENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 8210 (Activități de secretariat și servicii suport).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.