Activ

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 30338896
CIF: 30338896
Reg. Com.: F40/2506/2012
CAEN: 4721
Formă: Necunoscut
Înființată: 20 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:16

Despre MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete" (cod CAEN 4721), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Periş nr. 53, 22716
Telefon0724321633

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Periş nr. 53, 22716
Cod poștal: 22716
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Periş nr. 53, 22716
Cod postal
22716
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 20.06.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2012 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2012
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2012 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4721 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 4721 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4721, Municipiul Bucureşti

I.S. IOSAN SRL
CUI: 5298049CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1994-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.527.461 RON
Profit
18.498 RON
Angajati
7
TOTAL FRUCTO LAND SRL
CUI: 37319190CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.656.325 RON
Profit
668.073 RON
Angajati
8
PANAM FRUCHT LTD S.R.L.
CUI: 46446835CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2022-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.529.219 RON
Profit
920.445 RON
Angajati
4
ASTRAHANUL SRL
CUI: 2601619CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1992-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.343.927 RON
Profit
452.283 RON
Angajati
4
SELIANIN SRL
CUI: 34819566CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.026.791 RON
Profit
270.580 RON
Angajati
7
RADCOM 2001 IMPEX SRL
CUI: 13943145CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2001-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.476.117 RON
Profit
167.879 RON
Angajati
6
NEW STARS IMPEX SRL
CUI: 2784230CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti1993-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.083.614 RON
Profit
544.824 RON
Angajati
2
MARIUS LUCY FLORIN IMPEX SRL
CUI: 8118401CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti1996-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.299.087 RON
Profit
110.238 RON
Angajati
6
AGRO MARI & COSTI SRL
CUI: 34743522CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.150.424 RON
Profit
17.050 RON
Angajati
2
ALMATEEA FRUCT SRL
CUI: 3024233CAEN: 4721
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.030.188 RON
Profit
1.517 RON
Angajati
13

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 30338896.

Unde este sediul MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. Periş nr. 53, 22716, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Ce activitate are MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MILITARU S. MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 4721 (Comerţ cu amănuntul al fructelor şi legumelor proaspete).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.