Activ Plătitor TVA

GABI IZOEXPERT SRL

CUI: 30340675
CIF: RO30340675
Reg. Com.: J2012000495108
CAEN: 4391
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 iunie 2012 · 14 ani
Distribuie:

Activități de zidărie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:16

Despre GABI IZOEXPERT SRL

GABI IZOEXPERT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2012 (14 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de zidărie" (cod CAEN 4391), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GABI IZOEXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 925.806 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.3%). Profitul net inregistrat a fost de 131.826 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 12 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 347.145 RON in 2012 la 925.806 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
925.806 RON
Venituri totale
927.457 RON
Cheltuieli totale
772.010 RON
Profit brut
155.447 RON
Profit net
131.826 RON
Marja profit net
14,24%
Active imobilizate
12.545 RON
Active circulante
436.535 RON
Stocuri
28.726 RON
Creanțe
232.325 RON
Casa & conturi bănci
175.484 RON
Capital propriu
147.609 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Baladei
Telefon0745095616

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Baladei
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Baladei
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.06.2012
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
925.806 RON
Rezultat net
131.826 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 925.806 RON 947.514 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 927.457 RON 948.692 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 772.010 RON 778.114 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 155.447 RON 170.578 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 131.826 RON 161.280 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 12.545 RON 37.636 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 436.535 RON 550.975 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 449.080 RON 588.611 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 28.726 RON 198.640 RON
CreanțeSume de încasat 232.325 RON 232.805 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 175.484 RON 119.530 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 301.471 RON 427.090 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 147.609 RON 161.521 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active449.080RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

67,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale449.080 RON
Datorii totale301.471 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
29,4 %Profit net / active totale
ROE
89,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
32,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 925.806 -2,3% față de anul precedent 927.457 772.010 155.447 -8,9% față de anul precedent 131.826 -18,3% față de anul precedent 0 0
2023 947.514 -12,2% față de anul precedent 948.692 778.114 170.578 -42,0% față de anul precedent 161.280 -43,4% față de anul precedent 0 0
2022 1.079.213 +69,3% față de anul precedent 1.079.274 785.374 293.900 +218,5% față de anul precedent 284.725 +228,9% față de anul precedent 0 0
2021 637.356 +4,4% față de anul precedent 646.866 554.592 92.274 -33,3% față de anul precedent 86.581 -34,6% față de anul precedent 0 0
2020 610.361 +39,2% față de anul precedent 628.442 490.211 138.231 132.376 0 0
2019 438.497 -41,4% față de anul precedent 438.497 479.260 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 40.763 45.148
2018 748.757 +6,2% față de anul precedent 748.757 531.229 217.528 +67,3% față de anul precedent 210.040 +70,8% față de anul precedent 0 0
2017 705.266 +15,4% față de anul precedent 705.266 575.213 130.053 -41,7% față de anul precedent 123.000 -42,1% față de anul precedent 0 0
2016 611.048 +54,9% față de anul precedent 611.049 388.093 222.956 +271,0% față de anul precedent 212.338 +323,4% față de anul precedent 0 0
2015 394.442 +208,4% față de anul precedent 410.571 350.471 60.100 +498,4% față de anul precedent 50.150 +549,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 127.890 -71,1% față de anul precedent 199.267 189.224 10.043 -64,6% față de anul precedent 7.718 -67,1% față de anul precedent 0 0
2013 442.131 +27,4% față de anul precedent 446.175 417.795 28.380 -64,1% față de anul precedent 23.451 -64,7% față de anul precedent 0 0
2012 347.145 347.145 268.086 79.059 66.416 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 12.545 436.535 449.080 28.726 232.325 175.484
2023 37.636 550.975 588.611 198.640 232.805 119.530
2022 62.726 476.211 538.937 171.150 121.837 183.224
2021 87.816 281.162 368.978 11.645 111.703 157.814
2020 7.719 142.503 150.222 9.700 105.841 26.962
2019 18.012 76.484 94.496 7.403 64.796 4.285
2018 28.305 700.915 729.220 3.068 78.374 619.473
2017 38.598 505.824 544.422 3.068 90.019 412.737
2016 48.893 430.524 479.417 3.068 84.582 342.874
2015 0 253.255 253.255 3.068 29.325 220.862
2014 26.976 149.623 176.599 74.540 16.256 58.827
2013 33.720 183.313 217.033 61 26.056 157.196
2012 0 140.436 140.436 275 49.413 90.748

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 301.471 -29,4% față de anul precedent 147.609 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 427.090 +219,5% față de anul precedent 161.521 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 133.656 -31,7% față de anul precedent 405.281 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 195.790 +207,8% față de anul precedent 173.188 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 63.615 -54,4% față de anul precedent 86.607 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 139.404 +32,8% față de anul precedent -44.908 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 104.954 -19,4% față de anul precedent 624.266 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 130.196 -30,8% față de anul precedent 414.226 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2016 188.190 +7,9% față de anul precedent 291.227 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 174.367 +121,2% față de anul precedent 78.888 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2014 78.814 -37,9% față de anul precedent 97.785 Neraportat 1 -87,5% față de anul precedent
2013 126.966 +72,0% față de anul precedent 90.067 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2012 73.820 66.616 Neraportat 8

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

29din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2012 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2012 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 925.806 RON. Profit: 131.826 RON

Cifra de afaceri: 925.806 RON. Profit: 131.826 RON

Cifra de afaceri
925.806 RON -2.29% față de anul precedent
Profit net
131.826 RON -18.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
301.471 RON -29.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 947.514 RON. Profit: 161.280 RON

Cifra de afaceri: 947.514 RON. Profit: 161.280 RON

Cifra de afaceri
947.514 RON -12.2% față de anul precedent
Profit net
161.280 RON -43.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
427.090 RON +219.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.079.213 RON. Profit: 284.725 RON

Cifra de afaceri: 1.079.213 RON. Profit: 284.725 RON

Cifra de afaceri
1.079.213 RON +69.33% față de anul precedent
Profit net
284.725 RON +228.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
133.656 RON -31.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 637.356 RON. Profit: 86.581 RON

Cifra de afaceri: 637.356 RON. Profit: 86.581 RON

Cifra de afaceri
637.356 RON +4.42% față de anul precedent
Profit net
86.581 RON -34.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
195.790 RON +207.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 610.361 RON. Profit: 132.376 RON

Cifra de afaceri: 610.361 RON. Profit: 132.376 RON

Cifra de afaceri
610.361 RON +39.19% față de anul precedent
Profit net
132.376 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
63.615 RON -54.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 438.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 438.497 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
438.497 RON -41.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
45.148 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
139.404 RON +32.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 748.757 RON. Profit: 210.040 RON

Cifra de afaceri: 748.757 RON. Profit: 210.040 RON

Cifra de afaceri
748.757 RON +6.17% față de anul precedent
Profit net
210.040 RON +70.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
104.954 RON -19.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 705.266 RON. Profit: 123.000 RON

Cifra de afaceri: 705.266 RON. Profit: 123.000 RON

Cifra de afaceri
705.266 RON +15.42% față de anul precedent
Profit net
123.000 RON -42.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
130.196 RON -30.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 611.048 RON. Profit: 212.338 RON

Cifra de afaceri: 611.048 RON. Profit: 212.338 RON

Cifra de afaceri
611.048 RON +54.91% față de anul precedent
Profit net
212.338 RON +323.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
188.190 RON +7.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 394.442 RON. Profit: 50.150 RON

Cifra de afaceri: 394.442 RON. Profit: 50.150 RON

Cifra de afaceri
394.442 RON +208.42% față de anul precedent
Profit net
50.150 RON +549.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
174.367 RON +121.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 127.890 RON. Profit: 7.718 RON

Cifra de afaceri: 127.890 RON. Profit: 7.718 RON

Cifra de afaceri
127.890 RON -71.07% față de anul precedent
Profit net
7.718 RON -67.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -87.5% față de anul precedent
Datorii
78.814 RON -37.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 442.131 RON. Profit: 23.451 RON

Cifra de afaceri: 442.131 RON. Profit: 23.451 RON

Cifra de afaceri
442.131 RON +27.36% față de anul precedent
Profit net
23.451 RON -64.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
126.966 RON +71.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 347.145 RON. Profit: 66.416 RON

Cifra de afaceri: 347.145 RON. Profit: 66.416 RON

Cifra de afaceri
347.145 RON
Profit net
66.416 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8
Datorii
73.820 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGABI IZOEXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Buzău (BUZĂU)

GABI IZOEXPERT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4391 in Mun. Buzău (BUZĂU)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4391, Buzău

TOM GEOTIN CONS S.R.L.
CUI: 24995840CAEN: 4391
Activ
BUZĂU, Sat Topliceni Com. Topliceni2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.234.368 RON
Profit
343.300 RON
Angajati
4
TOTAL LIVIU INVEST SRL
CUI: 35102739CAEN: 4391
Activ
BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău2015-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
525.678 RON
Profit
13.027 RON
Angajati
2
GENERAL MARCONS S.R.L.
CUI: 17854407CAEN: 4391
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2005-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.066.033 RON
Profit
232.596 RON
Angajati
6
PROFI ROOF EXPERT SRL
CUI: 32441013CAEN: 4391
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2013-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.298 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4391, Buzău

BEBE STEFI CAFE SRL
CUI: 31554766CAEN: 4391
Activ
BUZĂU, Sat Cochirleanca Com. Cochirleanca2013-04-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.402 RON
Profit
39.190 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

TERMOCRIS CRIDABO SRL
CUI: 30340667CAEN: 2223
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2012-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
752.848 RON
Profit
4.190 RON
Angajati
2
CONTEXT SOLUTIONS SRL
CUI: 30345729CAEN: 6920
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.010 RON
Profit
27.971 RON
Angajati
1
MARKT CREATIVE DESIGN SRL
CUI: 30394705CAEN: 7410
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.245 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
REMSANMAR BY SRL
CUI: 29932762CAEN: 4712
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2012-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.871 RON
Profit
3.950 RON
Angajati
0
ELECTRO CHIŢ ACTIV SRL
CUI: 30712272CAEN: 4321
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.990.003 RON
Profit
0 RON
Angajati
20
AGRO GINTIL COM SRL
CUI: 25246516CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Băile Com. Balta Alba2009-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.130 RON
Profit
198.483 RON
Angajati
3
RIZEA AGROFERM SRL
CUI: 34077408CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Bâlhacu Com. C. A. Rosetti2015-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.830 RON
Profit
47.359 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GABI IZOEXPERT SRL?

CUI-ul GABI IZOEXPERT SRL este 30340675.

Unde este sediul GABI IZOEXPERT SRL?

GABI IZOEXPERT SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Baladei, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata GABI IZOEXPERT SRL?

GABI IZOEXPERT SRL a fost infiintata in anul 2012 (14 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GABI IZOEXPERT SRL in 2024?

In 2024, GABI IZOEXPERT SRL a raportat o cifra de afaceri de 925.806 RON.

Cati angajati are GABI IZOEXPERT SRL?

GABI IZOEXPERT SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are GABI IZOEXPERT SRL?

GABI IZOEXPERT SRL are codul CAEN principal 4391 (Activități de zidărie).

Ce profit a inregistrat GABI IZOEXPERT SRL in 2024?

GABI IZOEXPERT SRL a inregistrat un profit net de 131.826 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.